Rozkład jazdy 11-17.01.2019

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 11.01.2019

20:45 Eleven Sports 2
Championship: Leeds United – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Rayo Vallecano – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

 

Sobota 12.01.2019

12:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Andrzej Iwan, Jarosław Królewski, Rafał Wisłocki, Michał Trela)

13:00 CANAL+ Sport 2 / nSport+
La Liga: Leganes CD – Huesca SD (Rafał Wolski, Tomasz Lipiński)

13:00 CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Tomasz Wieszczycki)

13:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Premier League: West Ham United – Arsenal Londyn (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

15:00 Sport.TVP.pl
Puchar Włoch: Lazio Rzym – Novara Calcio (Maciej Iwański, Maciej Szczęsny)

16:00 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Championship: Wigan Athletic – Aston Villa (Dominik Guziak, Tomasz Zieliński)

16:00 CANAL+ Sport
Premier League: Brighton & Hove Albion – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:15 CANAL+ Sport 2
La Liga: Valencia CF – Real Valladolid (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

18:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Sampdoria Genua – AC Milan (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

18:30 CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Newcastle United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

18:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Girona FC – Deportivo Alaves (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:45 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Villarreal CF – Getafe CF (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

20:45 TVP Sport
Puchar Włoch: Bologna FC – Juventus Turyn (Szymon Borczuch, Robert Podoliński)

 

Niedziela 13.01.2019

12:00 CANAL+ Sport
La Liga: Atletico Madryt – Levante UD (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

13:00 Polsat Sport Extra
Telekom Cup: Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium / Borussia Monchengladbach – Hertha Berlin (Marcin Feddek, Roman Kołtoń)

15:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Torino FC – ACF Fiorentina (Tomasz Jasina, Sebastian Mila)

15:15 CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Bournemouth AFC (Przemysław Pełka, Kamil Kosowski)

16:15 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Athletic Bilbao – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

17:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Premier League: Tottenham Hotspur – Manchester United (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

18:00 Sport.TVP.pl
Puchar Włoch: Inter Mediolan – Benevento Calcio (Hubert Bugaj, Robert Podoliński)

18:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: FC Barcelona – Eibar SD (Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

19:50 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Maciej Iwański, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

20:45 TVP Sport
Puchar Włoch: SSC Napoli – Sassuolo Calcio (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)

20:45 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
La Liga: Real Betis – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Adam Marchliński)

 

Poniedziałek 14.01.2019

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Krzysztof Stachowicz, Hubert Lisowski, Przemysław Rudzki)

17:30 TVP Sport
Puchar Włoch: Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (Szymon Borczuch, Sebastian Mila)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Domagała)

19:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jacek Gmoch)

21:00 TVP Sport
Puchar Włoch: AS Roma – Virtus Entella (Sławomir Kwiatkowski, Maciej Szczęsny)

21:00 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Wolverhampton Wanderers (Marcin Rosłoń, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 CANAL+ Sport 2 / nSport+
La Liga: Real Sociedad – Espanyol Barcelona (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

 

Wtorek 15.01.2019

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Puchar Azji (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Die Qualitat  (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

16:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Krzysztof Rot, Dawid Król)

16:15 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski, Marcin Długosz)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Przemysław Pełka)

20:45 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Blackburn Rovers – Newcastle United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Środa 16.01.2019

10:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Jarosław Kaszowski)

11:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Przemysław Langier)

14:25 TVP Sport
Puchar Włoch: Skróty meczów (Hubert Bugaj)

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Jarosław Królewski)

17:50 TVP Sport
Superpuchar Włoch: Studio (Jacek Kurowski, Tomasz Kłos, Robert Podoliński)

18:30 TVP Sport
Superpuchar Włoch: Juventus Turyn – AC Milan (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

20:45 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Southampton FC – Derby County (Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak)

 

Czwartek 17.01.2019

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Krzysztof Adamczyk, Maciej Śliwowski)

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Michał Niklas)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

2
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()