Rozkład jazdy 10-16.08.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 10.08.2018

00:25 Sportklub
Copa Libertadores: Racing Club – River Plate (Bartłomiej Rabij)

02:40 Sportklub
Copa Libertadores: Cerro Porteno – Palmeiras Sao Paulo (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
English Breakfast Extra (Przemysław Rudzki, Tomasz Kuszczak)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Radosław Majdan – z Gdańska)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Miedź Legnica (Edward Durda, Maciej Terlecki – z Gdańska)

18:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: SC Paderborn – Jahn Regensburg (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

18:25 Polsat Sport News
Liga czeska: Mlada Boleslav – Slavia Praga (Mariusz Hawryszczuk, Marcin Kalita)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski – z Krakowa)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock (Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński – z Krakowa)

20:25 Polsat Sport Extra
1. liga: Raków Częstochowa – Odra Opole (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Częstochowy)

20:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – SV Darmstadt (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

20:55 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Manchester United – Leicester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

 

Sobota 11.08.2018

12:55 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: MSV Duisburg – VFL Bochum (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – Tottenham Hotspur (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Dynamo Drezno (Julian Kowalski, Mateusz Majak)

15:55 Eleven Sports 3
Championship: Queens Park Rangers – Sheffield United (Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Huddersfield Town – Chelsea Londyn (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

16:55 Sportklub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Austria Wiedeń (Łukasz Śliwa)

17:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Jastrzębia Zdroju)

17:55 CANAL+ Sport / nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Cracovia Kraków (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

18:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Everton FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:25 Eleven Sports 2
Championship: Derby County – Leeds United (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Heracles Almelo (Cezary Kowalski)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Gdyni)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: PSV Eindhoven – FC Utrecht (Paweł Ślęzak)

20:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Atletico Madryt – Inter Mediolan (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Tomasz Wieszczycki)

 

Niedziela 12.08.2018

13:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: SV Sandhausen – Hamburger SV (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:25 CANAL+
Premier League: Liverpool FC – West Ham United (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

14:25 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: De Graafschap – Feyenoord Rotterdam (Cezary Kowalski)

15:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Holstein Kiel – FC Heidenheim (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

16:55 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Arsenal Londyn – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec (Bartosz Gleń, Krzysztof Przytuła – z Poznania)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Zagłębie Lublin – Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Lubina)

17:55 Polsat Sport
Liga czeska: FK Teplice – Sparta Praga (Marcin Kalita)

19:30 Eleven Sports 1
Superpuchar Niemiec: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski, Dominik Nowak)

20:25 Eleven Sports 1
Superpuchar Niemiec: Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak – z Frankfurtu)

20:45 Sportklub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

21:55 CANAL+ Sport
Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona – Sevilla FC (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek 13.08.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński, Adam Dźwigała)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Max Mahor, Jarosław Koliński)

13:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan)

17:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Edward Durda, Maciej Terlecki – z Kielc)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Kielc)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Mirosław Szymkowiak)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Mateusz Borek)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Krzysztof Stanowski)

20:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: FC Koln – Union Berlin (Julian Kowalski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25 TVP Sport
4-4-2 (Sebastian Szczęsny, Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Adam Kotleszka)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

20:30 Polsat Sport Extra
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Marek Papszun)

22:00 CANAL+ Sport
La Liga: Zapowiedź sezonu (Piotr Laboga)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:05 TVP Sport
Gol Ekstra (Maciej Iwański, Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

 

Wtorek 14.08.2018

09:00 Onet
English Breakfast (Michał Pol, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Czechy (Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

18:00 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:40 Eleven Sports 2
Puchar Ligi Angielskiej: Leeds United – Bolton Wanderers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Środa 15.08.2018

09:00 Onet
English Breakfast Extra (Przemysław Rudzki, Grzegorz Rasiak)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Andrzej Iwan, Grzegorz Wójtowicz)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Rafał Kędzior)

12:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Adrian Nowak, Maciej Sypuła, Radosław Nawrot, Dawid Dobrasz)

17:55 TVP Sport
Mecz towarzyski: Hamburger SV – Bayern Monachium (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

20:00 Polsat Sport
20:30 Polsat
Superpuchar Europy: Studio (Bożydar Iwanow, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk)

20:55 Polsat Sport / Polsat
Superpuchar Europy: Real Madryt – Atletico Madryt (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Talinna)

 

Czwartek 16.08.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Jakub Wesołowski

13:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Mateusz Bednarczyk, Tomasz Łysiak, Antoni Partum)

15:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Adam Dawidziuk)

19:00 TVP Sport
19:40 TVP 2
19:45 Polsat Sport
Liga Europy: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Robert Podoliński)
(Szymon Rojek, Roman Kołtoń, Jarosław Araszkiewicz – z Poznania)

19:55 TVP Sport / TVP 2
Liga Europy: F91 Dudelange – Legia Warszawa (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow)

20:10 Polsat Sport
Liga Europy: Lech Poznań – KRC Genk (Cezary Kowalski, Paweł Golański – z Poznania)

20:25 Polsat Sport Extra
Liga Europy: KAA Gent – Jagiellonia Białystok (Bożydar Iwanow)

20:40 Eleven Sports 2
Puchar Ligi Angielskiej: Sunderland AFC – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

8
4
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz