Rozkład jazdy [10-16.05.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 10.05.2019

10:30 Fortuna
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Żelisław Żyżyński, Tomasz Ćwiąkała)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Gdyni)

18:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gdyni)

20:00 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Korona Kielce (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:45 Eleven Sports 2
League Two: Tranmere Rovers – Forest Green Rovers (Tomasz Zieliński)

22:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 11.05.2019

10:45 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
11:45 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Wojciech Piela, Łukasz Kominiak, Dominik Piechota)

12:15 Polsat Sport
1. liga: Warta Poznań – GKS Katowice (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Poznania)

13:30 Eleven Sports 3
Championship: Aston Villa – West Bromwich Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: Atalanta Bergamo – Genoa CFC (Dominik Guziak, Mikołaj Kruk)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: RB Lipsk – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:30 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf (Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Werder Brema (Edward Durda, Maciej Murawski)

15:30 nSport+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Płock (Robert Skrzyński, Kamil Kosowski – z Wrocławia)

17:30 Eleven Sports 1
Championship: Studio (Mateusz Majak, Jarosław Koliński, Michał Zachodny)

17:45 Polsat Sport
1. liga: Bytovia Bytów – Chrobry Głogów (Szymon Rojek, Dariusz Kubicki – z Bytowa)

18:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Górnik Zabrze (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Legnicy)

18:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Cagliari Calcio – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

18:15 Eleven Sports 1
Championship: Derby County – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Sparta Praga – Slovan Liberec (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:15 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: ACF Fiorentina – AC Milan (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
League One: Sunderland AFC – Portsmouth FC (Michał Mitrut)

20:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań (Rafał Wolski, Marcin Baszczyński – z Krakowa)

22:00 Polsat Sport News
MLS: Los Angeles Galaxy – New York City (Tomasz Włodarczyk)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Tomasz Wieszczycki)

22:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Julian Kowalski, Tomasz Urban)

 

Niedziela 12.05.2019

04:00 Polsat Sport News
MLS: Seattle Sounders – Houston Dynamo (Robert Zieliński)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Tomasz Łapiński, Jacek Zieliński)

11:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Rafał Nahorny, Zbigniew Mucha, Michał Kołodziejczyk, Piotr Żelazny)

12:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Torino FC – Sassuolo Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

13:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki – z Gliwic)

13:05 TVP 3
2. liga: GKS Bełchatów – Widzew Łódź (Tomasz Jasina, Tomasz Kłos – z Bełchatowa)

13:15 Eleven Sports 3
League One: Doncaster Rovers – Charlton Athletic (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Piotr Przybysz)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (Mariusz Hawryszczuk)

14:30 PolsatSport.pl
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (Robert Zieliński)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – Empoli FC (Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk)

15:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: SC Paderborn – Hamburger SV (Michał Mitrut)

15:30 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Warszawy)

16:00 CANAL+ Sport
Premier League: Mecz+Mecz (Piotr Domagała)
Brighton & Hove Albion – Manchester City / Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Brighton & Hove Albion – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:00 CANAL+ Family
Premier League: Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:00 SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – LASK Linz (Adam Kotleszka)

17:30 TVP Sport / 17:45 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny – z Gdańska)

18:00 CANAL+ / TVP Sport / TVP 2
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Gdańska)
(Hubert Bugaj, Robert Podoliński – z Gdańska)

18:00 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Slavia Praga – Viktoria Pilzno (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:00 Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – SSC Napoli (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

18:00 Eleven Sports 3
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FSV Mainz 05 (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:00 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Kibu Vicuna)

18:30 Eleven Sports 1
La Liga: Real Sociedad – Real Madryt (Łukasz Wiśniowski, Dominik Guziak)

18:30 Eleven Sports 2
La Liga: Atletico Madryt – Sevilla FC (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda – z Madrytu)

18:30 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
La Liga: FC Barcelona – Getafe CF (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

18:30 CANAL+ Sport
La Liga: Mecz+Mecz (Piotr Domagała)
FC Barcelona – Getafe CF / Valencia CF – Deportivo Alaves / Athletic Bilbao – Celta Vigo / Villarreal CF – SD Eibar / CD Leganes – Espanyol Barcelona

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski, Paweł Kryszałowicz)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: AS Roma – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

21:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski, Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 13.05.2019

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk, Jarosław Koliński)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Michał Głuszniewski, Tomasz Tułacz, Dariusz Dudek, Janusz Wiczkowski)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Edward Durda, Radosław Majdan – z Gdyni)

18:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Wisła Kraków (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Gdyni)

18:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Domagała)

19:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Bologna FC – Parma Calcio (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Andrzej Michalczuk, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Sebastian Staszewski, Krzysztof Marciniak, Karol Klimczak)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Jakub Szmatuła, Martin Chudy)

20:30 Polsat Sport Extra / PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Petr Nemec, Artur Marciniak)

20:35 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Piotr Żelazny)

20:45 Eleven Sports 3
League Two: Forest Green Rovers – Tranmere Rovers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Inter Mediolan – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

21:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

22:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

22:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

23:35 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 14.05.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Bartosz Gleń, Albert Sosnowski, Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Michał Kołodziejczyk, Karolina Hytrek-Prosiecka, Paulina Chylewska, Izabela Kruk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Kanada (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Krzysztof Rot)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

19:30 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Rafał Dębiński, Filip Surma, Maciej Murawski, Kamil Kosowski, Artur Płatek)

19:30 Polsat Sport News
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

20:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Banik Ostrawa – Slovan Liberec (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Edward Durda, Andrzej Strejlau – z Legnicy)

20:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Legnicy)

20:30 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Wisła Płock (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)

20:30 nSport+
Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Sosnowca)

21:00 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Championship: West Bromwich Albion – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Środa 15.05.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Piotr Jawor, Michał Knura)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Maciej Grygierczyk)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:30 CANAL+ Now
Puchar Rosji: FK Rostów – Lokomotiv Moskwa (Michał Kornacki, Arkadiusz Stolarek)

19:05 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

19:30 TVP Sport
20:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Robert Podoliński – z Poznania)
(Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Lubina)

19:30 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski)

19:30 Polsat Sport News
Eredivisie: De Graafschap – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

19:30 PolsatSport.pl
Eredivisie: PSV Eindhoven – Heracles Almelo (Piotr Przybysz)

19:30 PolsatSport.pl
Eredivisie: Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam (Mariusz Hawryszczuk)

20:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – FK Jablonec (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:20 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Maciej Iwański, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny)

20:30 CANAL+ Sport 2 / TVP 1
Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Poznania)
(Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow – z Poznania)

20:30 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

20:30 nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (Rafał Wolski, Maciej Murawski – ze Szczecina)

20:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Cracovia Kraków (Julian Kowalski, Andrzej Strejlau – z Lubina)

20:45 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Championship: Leeds United – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Atalanta Bergamo – Lazio Rzym (Jacek Laskowski)

22:30 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Jakub Białek)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Czwartek 16.05.2019

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Dawid Kubacki)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Bogusław Leśnodorski, Grzegorz Lewandowski, Jacek Cyzio)

19:00 CANAL+ Sport 2
Ekstrapaka (Wojciech Brzozowski)

19:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Mateusz Trzpis)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

20:45 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
League One: Portsmouth FC – Sunderland AFC (Michał Mitrut)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

22:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

2
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()