Rozkład jazdy [10-16.01.2020]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 10.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Bartłomiej Szczęśniak)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Łukasz Olkowicz, Jakub Wawrzyniak)

17:30 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Zagłębie Lubin (Samuel Szczygielski, Damian Smyk, Grzegorz Bielski)

21:00 CANAL+ Sport
Premier League: Sheffield United – West Ham United (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Artur Kwiatkowski, Maciej Wojs)

22:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 11.01.2020

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Adam Drygalski, Aleksandra Rajewska, Piotr Makowski, Sebastian Szczęsny, Iwona Niedźwiedź, Dominik Piechota)

11:55 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:55 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek, Krzysztof Kamiński)

13:00 CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Crystal Palace – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Michał Gutka)

13:30 Eleven Sports 2
Championship: Brentford FC – Queens Park Rangers (Michał Mitrut)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha, Antoni Partum)

15:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Cagliari Calcio – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

16:00 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Norwich City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:00 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Jagiellonia Białystok (Samuel Szczygielski, Żelisław Żyżyński, Bartosz Bida, Sławomir Słowik)

18:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Lazio Rzym – SSC Napoli (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Tottenham Hotspur – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

19:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Sestao River Club – Athletic Bilbao (Michał Zawacki, Dawid Król)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Inter Mediolan – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Marbella FC – Real Valladolid (Sławomir Kwiatkowski, Dominik Piechota)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Leszek Kaźmierczak)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 12.01.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Drygalski, Leszek Kaźmierczak)

12:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Udinese Calcio – Sassuolo Calcio (Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk)

13:00 Eleven Sports 2
Championship: Cardiff City – Swansea City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha, Antoni Partum)

15:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – SPAL Ferrara (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – Brescia Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Torino FC – Bologna FC (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

15:00 CANAL+ Sport
Premier League: AFC Bournemouth – Watford FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports FB
Superpuchar Hiszpanii: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Aston Villa – Manchester City (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Hellas Werona – Genoa CFC (Marcin Pawłowski, Filip Kapica)

19:00 Eleven Sports 1
Superpuchar Hiszpanii: Real Madryt – Atletico Madryt (Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski)

20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: AS Roma – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:30 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Wisła Płock (Wojciech Piela, Maciej Wąsowski, Michał Wiśniewski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Hadaj)

 

Poniedziałek 13.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Leszek Kaźmierczak, Ewa Wójcik)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Skiba, Szymon Ratajczak)

14:00 Weszło FM
Stranieri (Mateusz Juza, Szymon Podstufka, Maciej Łuczak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Łukasz Stupka, Jacek Orłowski)

16:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Lechia Gdańsk (Paweł Paczul, Tomasz Galiński)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Mateusz Borek, Artur Wichniarek, Andrzej Person, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Jurkowski)

20:00 Weszło FM
Zakurzone Legendy Ekstraklasy (Adam Drygalski, Wojciech Piela)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Parma Calcio – US Lecce (Tomasz Zieliński, Filip Kapica)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Daniel Ciechański, Piotr Tyburski, Paweł Tyburski, Monika Kozakiewicz)

 

Wtorek 14.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal na Wyspach (Piotr Glamowski, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Japonia (Adam Kotleszka, Jakub Białek, Krzysztof Kamiński, Natalia Grębowicz-Kamińska)

14:45 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Jacek Kurowski, Marek Citko, Marcin Żewłakow)

15:00 TVP Sport
Puchar Włoch: SSC Napoli – AC Perugia (Hubert Bugaj, Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

17:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Dominik Piechota)

18:00 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Piast Gliwice (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Jarosław Kaszowski)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Michał Żewłakow)

18:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Lazio Rzym – US Cremonese (Szymon Borczuch, Marek Jóźwiak)

20:45 TVPSport.pl
Puchar Włoch: Inter Mediolan – Cagliari Calcio (Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Sokołowski)

21:05 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Tottenham Hotspur – Middlesbrough FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Leszek Kaźmierczak, Tomasz Witas)

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Środa 15.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski, Karol Radzikowski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Grzegorz Wojtowicz)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Leszek Błażyński, Jarosław Skrobacz)

13:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Krzysztof Paciorek, Rafał Żurowski)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Maciej Henszel)

14:40 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Maciej Adamiak, Adam Kotleszka, Maciej Szczęsny)

15:00 TVP Sport
Puchar Włoch: ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

16:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Mateusz Klich, Bartosz Andryszak)

18:00 TVP Sport
Puchar Włoch: AC Milan – SPAL Ferrara (Jacek Laskowski, Jacek Magiera)

19:00 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Lech Poznań (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Piela, Damian Smyk)

20:00 Weszło FM
Retro Studio (Adam Kotleszka, Mateusz Juza, Grzegorz Lato, Bartłomiej Rabij)

20:45 TVP Sport
Puchar Włoch: Juventus Turyn – Udinese Calcio (Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Manchester United – Wolverhampton Wanderers (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Kotleszka, Mateusz Juza)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Czwartek 16.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Mateusz Juza, Rafał Bryndal)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: MŚ 2002 (Kamil Kania, Leszek Milewski, Błażej Dawidowicz)

15:00 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Śląsk Wrocław (Samuel Szczygielski, Leszek Milewski, Tadeusz Pawłowski, Robert Mykerczjan)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Filip Raczkowski, Paweł Szymański)

17:00 Abstra
Piłkarski Poker (Konrad Szymański, Adam Targowski, Jakub Krzywoń)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Jakub Majewski, Paweł Gołaszewski)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:05 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Jan Piasecki, Marek Citko, Andrzej Strejlau)

20:55 Polsat Sport News
Puchar Francji: Pau FC – Girondins Bordeaux (Szymon Rojek, Marcin Kalita)

21:15 TVP Sport
Puchar Włoch: Parma Calcio – AS Roma (Michał Zawacki, Dawid Król)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Tomasz Sikora, Aida Bella)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()