Rozkład jazdy 09-15.11.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 09.11.2018

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Radosław Majdan – z Zabrza)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Zabrza)

18:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: SC Paderborn – Holstein Kiel (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – ze Szczecina)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Frosinone Calcio – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: Hannover 96 – VFL Wolfsburg (Patryk Mirosławski, Dominik Guziak)

20:40 Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Tychy – Odra Opole (Grzegorz Michalewski, Janusz Kudyba – z Tychów)

20:55 Eleven Sports 3
La Liga: Levante UD – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Haringey Borough – AFC Wimbledon (Marcin Grzywacz)

 

Sobota 10.11.2018

12:30 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Marcin Ryszka, Przemysław Świercz, Jakub Popławski)

12:55 CANAL+ Sport / nSport+
La Liga: Real Valladolid – Eibar SD (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

12:55 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC Koln – Dynamo Drezno (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

13:25 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Maidenhead United – Portsmouth FC (Marcin Grzywacz)

13:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Cardiff City – Brighton & Hove Albion (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

13:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: MFK Karvina – Sparta Praga (Piotr Przybysz, Marcin Kalita)

14:55 Eleven Sports 4
Serie A: Torino FC – Parma Calcio (Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Hertha Berlin (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: Werder Brema – Borussia Monchengladbach (Edward Durda, Leszek Orłowski)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Płocka)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Huddersfield Town – West Ham United (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:10 CANAL+ Now
La Liga: Getafe CF – Valencia CF (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

16:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)
(Mateusz Święcicki, Tomasz Urban, Tomasz Zieliński – z Dortmundu)

17:40 Polsat Sport Extra
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Bielska-Białej)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Cracovia Kraków (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

18:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Tottenham Hotspur (Piotr Domagała, Michał Gutka)

18:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak – z Dortmundu)

18:25 Eleven Sports 4
La Liga: Atletico Madryt – Athletic Bilbao (Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Genoa CFC – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Zagłębie Lubin (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:40 nSport+
La Liga: Girona FC – Leganes CD (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła)

20:55 SportKlub
Copa Libertadores: Boca Juniors – River Plate (Marcin Grzywacz, Bartłomiej Rabij)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Remigiusz Jezierski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk, Marcin Grzywacz, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Niedziela 11.11.2018

10:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Zbigniew Mucha, Jakub Polkowski, Michał Kołodziejczyk, Piotr Żelazny)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Radosław Majewski)

11:55 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Deportivo Alaves – Huesca SD (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

12:25 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

12:30 CANAL+ Sport 2
Bitwa o Anglię (Piotr Domagała, Kamil Kosowski, Jarosław Fojut)

12:55 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Liverpool FC – Fulham FC (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

13:25 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Union Berlin – Greuther Furth (Julian Kowalski, Tomasz Urban)

14:25 Polsat Sport News
Eredivisie: Excelsior Rotterdam – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

14:55 Eleven Sports 1
Serie A: AS Roma – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

14:55 Eleven Sports 4
Serie A: Chievo Werona – Bologna FC (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

15:10 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Everton FC (Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Arka Gdynia (Robert Skrzyński, Maciej Murawski – z Legnicy)

15:25 CANAL+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Piast Gliwice (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: RB Lipsk – Bayer Leverkusen (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

16:10 Eleven Sports 2
La Liga: FC Barcelona – Real Betis (Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55 SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

17:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Manchester City – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

17:55 CANAL+ Now
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Schalke 04 Gelsenkirchen (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

17:55 Eleven Sports 3
Serie A: Sassuolo Calcio – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 2
La Liga: Rayo Vallecano – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25 CANAL+ Sport
La Liga: Sevilla FC – Espanyol Barcelona (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

19:55 SportKlub
Copa Libertadores: Boca Juniors – River Plate (Marcin Grzywacz, Bartłomiej Rabij)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Lukas Haraslin)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mateusz Rokuszewski)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Roman Sidorowicz)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:40 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
La Liga: Celta Vigo – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

20:55 Eurosport 1
MLS: Sporting Kansas City – Real Salt Lake (Tomasz Lach)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Bartosz Gleń, Leszek Orłowski)

23:25 Eurosport 1
MLS: Atlanta United – New York City (Adam Kotleszka)

 

Poniedziałek 12.11.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Michał Kornacki, Filip Surma, Wojciech Jagoda)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Podstufka, Przemysław Pełka)

13:45 Łączy nas piłka
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Robert Lewandowski)

14:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Łukasz Wachowski, Karol Wójcik, Ariel Jakubowski)

16:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

18:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Laboga)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Mateusz Bąk)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Marcin Brosz, Mateusz Młyński, Matthias Hamrol)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:10 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Losowanie 2. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: VFL Bochum – SV Darmstadt (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:25 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Chromik, Andrzej Strejlau, Michał Kołodziejczyk, Paweł Wilkowicz)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Krzysztof Janus)

20:40 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Hampton & Richmond Borough – Oldham Athletic (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Marcin Stachowicz)

21:30 Łączy nas piłka
Studio z Kadry (Filip Adamus, Kamil Grosicki, Damian Kądzior)

22:00 TVP Sport
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow)

23:35 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 13.11.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Dawid Król, Jakub Kręcidło)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Onet
Prosto w Szczenę (Łukasz Wiśniowski, Wojciech Szczęsny, Sławomir Peszko)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Tomasz Łapiński)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

22:00 Eleven Sports 1
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 14.11.2018

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Wojciech Górski, Mateusz Miga)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Krzysztof Brommer, Paweł Przybyła)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Dawid Dobrasz, Józef Djaczenko)

16:0 Łączy nas piłka
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Kamil Grosicki)

18:00 TVP Sport
Liga Narodów: Zapowiedź (Maciej Iwański, Michał Kołodziejczyk, Jan Tomaszewski)

 

Czwartek 15.11.2018

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Iga Świątek)

15:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Kazachstan – Łotwa (Mariusz Hawryszczuk)

16:00 Polsat Sport / TVP Sport
Mecz towarzyski: Studio (Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski, Tomasz Frankowski, Paweł Golański, Dariusz Wdowczyk)
(Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Adam Matysek, Andrzej Niedzielan – z Gdańska)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Milla, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny – z Gdańska)

17:55 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
Mecz towarzyski: Polska – Czechy (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Gdańska)
(Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – z Gdańska)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mateusz Rokuszewski)

20:40 Polsat Sport
Liga Narodów: Chorwacja – Hiszpania (Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Belgia – Islandia (Piotr Przybysz, Jacek Ziober)

20:40 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Irlandia – Irlandia Północna (Tomasz Włodarczyk, Piotr Koźmiński)

21:00 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Wdowczyk)

2
7
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()