Rozkład jazdy [09-15.08.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 09.08.2019

15:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Radosław Majdan – z Poznania)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)

20:45 Eurosport 2
Puchar Niemiec: KFC Uerdingen – Borussia Dortmund (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Norwich City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

21:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 10.08.2019

12:05 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 13:05 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Bartłomiej Szczęśniak, Mateusz Janiak, Piotr Dobrowolski)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 1
Championship: Leeds United – Nottingham Forest (Marcin Grzywacz, Dominik Guziak)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – ze Szczecina)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

16:00 Eleven Sports 1
Championship: Queens Park Rangers – Huddersfield Town (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

17:00 nSport+
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC (Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Lubina)

17:45 Polsat Sport Extra
1. liga: Miedź Legnica – Chrobry Głogów (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński – z Legnicy)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Atletico Madryt – Juventus Turyn (Cezary Kowalski)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Aston Villa (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:30 PolsatSport.pl
Eredivisie: Ajax Amsterdam – FC Emmen (Tomasz Lach)

19:30 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – Slovan Liberec (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)

21:50 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Michał Wodziński, Andrzej Juskowiak)

22:00 PolsatSport.pl
MLS: Seattle Sounders – New England Revolution (Robert Zieliński)

23:00 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: FC Barcelona – SSC Napoli (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń)

 

Niedziela 11.08.2019

13:05 TVP 3
2. liga: Lech II Poznań – Skra Częstochowa (Szymon Borczuch – z Wronek)

14:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: SC Heerenveen – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Lach)

15:00 CANAL+
Premier League: Newcastle United – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Piast Gliwice (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Łodzi)

17:10 TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | TVP Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Korona Kielce (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)
(Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow – z Krakowa)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Manchester United – Chelsea Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:45 Polsat Sport Extra
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec (Marcin Feddek, Janusz Kudyba – z Bielska-Białej)

18:30 Eurosport 2
Puchar Niemiec: Chemnitzer FC – Hamburger SV (Edward Durda, Maciej Terlecki)

19:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Mlada Boleslav – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Dariusz Adamczuk)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Damian Smyk)

20:00 Polsat Sport
Mecz towarzyski: AS Roma – Real Madryt (Mateusz Borek, Roman Kołtoń)

20:00 Polsat Sport News
Eredivisie: PSV Eindhoven – ADO Den Haag (Tomasz Włodarczyk)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Marek Papszun)

21:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 12.08.2019

04:00 Polsat Sport Extra
MLS: Los Angeles FC – New York Red Bulls (Paweł Ślęzak)

12:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Dominik Piechota, Tomasz Ćwiąkała)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Piotr Domagała, Adam Zakrzewski)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Andrzej Iwan, Artur Derbin, Karol Danielak, Seweryn Michalski)

17:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Gdańska)

18:30 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Hansa Rostock – VFB Stuttgart | Hallescher FC – VFL Wolfsburg (Edward Durda, Maciej Terlecki)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Szymon Borczuch, Robert Podoliński, Marcin Żewłakow)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Olgierd Moskalewicz, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Tomasz Nowak, Łukasz Sierpina)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Damian Zbozień, Maciej Ambrosiewicz, Arkadiusz Kasperkiewicz)

20:45 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Energie Cottbus – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Wojciech Brzozowski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

22:40 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 13.08.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Piotr Domagała, Jakub Polkowski, Piotr Żelazny, Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych (Adam Kotleszka, Marcin Wołynko)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Radosław Śliwiński)

19:30 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka, Przemysław Pełka)

20:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław 16.09.2001 (Krzysztof Marciniak)

20:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – PAOK Saloniki (Bożydar Iwanow, Jacek Zieliński)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Salford City – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Środa 14.08.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Marcin Cupał, Marcin Ryszka)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Paweł Przybyła)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Bartosz Witkowski, Daniel Nowak, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Radosław Nawrot, Józef Djaczenko)

15:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Piotr Rzepka, Łukasz Kowalski)

16:00 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

16:30 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

17:00 TVP Sport
Liga Europy: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

18:00 TVP Sport
Liga Europy: Atromitos Ateny – Legia Warszawa (Michał Zawacki, Robert Podoliński)

19:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport 20:10 Polsat
Superpuchar Europy: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Paweł Golański, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport | Polsat
Superpuchar Europy: Liverpool FC – Chelsea Londyn (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – ze Stambułu)

 

Czwartek 15.08.2019

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Piotr Wesołowicz, Roman Kosecki)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Żelisław Żyżyński)

20:45 TVP Sport
Liga Europy: Glasgow Rangers – FC Midtjylland (Szymon Borczuch, Andrzej Strejlau)

22:40 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()

INNE SPORTY

04.09.2019 LODZ ATLAS ARENA SIATKOWKA KOBIET CEV MISTRZOSTWA EUROPY 2019 KOBIET W SIATKOWCE  ( VOLLEYBALL WOMEN'S ,  EUROPEAN CHAMPIONSHIP CEV EUROVOLLEY 2019 WOMEN ) MECZ  WLOCHY - ROSJA (GAME ITALY - RUSSIA )
NZ   RADOSC ZWYCIESTWO EGONU PAOLA OGEC , ORRO ALESSIA 
FOTO JAKUB PIASECKI / CYFRASPORTT / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
17 listopada, 16:59