Rozkład jazdy 09-15.03.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 09.03.2018

16:30 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Zabrza)

18:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – FC Nurnberg (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:25 CANAL+
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Schalke 04 Gelsenkirchen (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

20:40 Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Górnik Łęczna (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński – z Mielca)

20:40 Eleven Sports 1
Ligue 1: RC Strasbourg – AS Monaco (Julian Kowalski, Mateusz Majak)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Torino FC (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:55 Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
La Liga: Girona FC – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Sobota 10.03.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Frączek, Łukasz Wachowski)

12:55 Eleven Sports 1
La Liga: Eibar SD – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

12:55 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – Eintracht Braunschweig (Sebastian Chabiniak)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:25 CANAL+ Sport 2; CANAL+ Now
Premier League: Manchester United – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: TSG Hoffenheim – VFL Wolfsburg (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: Hertha Berlin – SC Freiburg (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 CANAL+
Bundesliga: Bayern Monachium – Hamburger SV (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Piast Gliwice (Cezary Olbrycht, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Bromwich Albion – Leicester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:55 SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Rapid Wiedeń (Łukasz Śliwa)

16:10 Eleven Sports 2
La Liga: Sevilla FC – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55 Eleven Sports 3
Ligue 1: Paris Saint-Germain – FC Metz (Marcin Pawłowski, Stefan Białas)

17:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Raków Częstochowa (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Katowic)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Cracovia Kraków (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

18:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Crystal Palace (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

18:25 Eleven Sports 2
Championship: Aston Villa – Wolverhampton Wanderers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

18:25 Eleven Sports 4
La Liga: Getafe CF – Levante UD (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:25 SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

19:40 Polsat Sport News
Liga holenderska: Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Korona Kielce (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła – z Płocka)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Malaga CF – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 2; Eleven Sports 4
Serie A: Hellas Werona – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Grzegorz Mielcarski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

23:55 Eurosport 2
MLS: Chicago Fire – Sporting Kansas City (Adam Kotleszka)

 

Niedziela 11.03.2018

11:00 Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Marcin Komorowski)

11:55 Polsat Sport News
Liga rosyjska: FK Rostów – Zenit Sankt Petersburg (Grzegorz Michalewski)

11:55 Eleven Sports 1
La Liga: Espanyol Barcelona – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25 Eleven Sports 2
Serie A: ACF Fiorentina – Benevento Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

13:25 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: MSV Duisburg – Fortuna Dusseldorf (Sebastian Chabiniak)

14:25 Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – SC Heerenveen (Cezary Kowalski)

14:25 CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Watford FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:55 Eleven Sports 4
Serie A: FC Crotone – Sampdoria Genua (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: Juventus Turyn – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: VFB Stuttgart – RB Lipsk (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Poznania)

16:10 Eleven Sports 3
La Liga: Atletico Madryt – Celta Vigo (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

16:25 SportKlub
Liga austriacka: SV Mattersburg – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

16:40 Polsat Sport News
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – AZ Alkmaar (Tomasz Włodarczyk)

16:55 CANAL+ Sport
Premier League: AFC Bournemouth – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Mioduski, Piotr Maruszewski)

17:10 PolsatSport.pl
Liga czeska: Viktoria Pilzno – Slovan Liberec (Mariusz Hawryszczuk, Marcin Kalita)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

17:55 Eleven Sports 1
Bundesliga: Borussia Dortmund – Eintrach Frankfurt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała – z Dortmundu)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: Genoa CFC – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25 Eleven Sports 3
La Liga: Las Palmas UD – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:55 Eurosport 2
MLS: Atlanta United – DC United (Tomasz Lach)

20:00 CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski, Waldemar Fornalik)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

20:40 Eleven Sports 1
Serie A: Inter Mediolan – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 2
La Liga: Athletic Bilbao – Leganes CD (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

20:55 Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Ligue 1: Toulouse FC – Olympique Marsylia (Sebastian Chabiniak, Stefan Białas)

21:55 Eurosport 2
MLS: New York City – Los Angeles Galaxy (Michał Zawacki)

22:30 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Adam Marchliński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut)

 

Poniedziałek 12.03.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Rafał Dębiński, Tomasz Listkiewicz)

10:15 Onet
Misja Futbol (Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Przemysław Pełka)

11:00 Zapinamy Pasy
Ekstra Tajm (Piotr Glamowski, Piotr Koźmiński, Robert Podoliński, Marcin Żewłakow)

11:00 Sportowe Fakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Jacek Stańczyk, Marek Wawrzynowski)

12:00 Zapinamy Pasy
Magazyn 1. ligi (Gabriel Rogaczewski, Adam Delimat)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Tomasz Chomczyk, Paweł Paczul, Michał Zachodny)

13:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Konrad Ferszter, Michał Zawada, Magdalena Żywicka)

16:00 Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Termalica Nieciecza (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gdyni)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:00 CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

18:10 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

19:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Tomasz Frankowski)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Sebastian Staszewski, Sławomir Peszko)

20:00 Weszło FM
Podsumowanie Ekstraklasy (Piotr Wąsowski, Maciej Wąsowski, Mateusz Janiak)

20:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Ekstraklasy (Piotr Glamowski, Jakub Polkowski, Zbigniew Mucha)

20:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: Werder Brema – FC Koln (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Rafał Figiel)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:55 CANAL+ Sport
Premier League: Stoke City – Manchester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:55 Eleven Sports 1
La Liga: Deportivo Alaves – Real Betis (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

21:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Lig Zagranicznych (Artur Kwiatkowski, Mateusz Juza, Michał Gutka, Rafał Lebiedziński, Radosław Gilewicz)

22:00 CANAL+ Sport 2
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

 

Wtorek 13.03.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych (Adam Kotleszka, Adam Błoński)

15:55 nSport+
Liga Młodzieżowa: Tottenham Hotspur – FC Porto (Piotr Glamowski, Krzysztof Przytuła)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:55 nSport+
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – Atletico Madryt (Michał Kornacki, Wojciech Jagoda)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

18:20 Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

19:30 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:15 CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Filip Surma, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła)

20:40 CANAL+; CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Manchester United – Sevilla FC (Marcin Rosłoń, Leszek Orłowski – z Manchesteru)

20:40 nSport+
Liga Mistrzów: AS Roma – Szachtar Donieck (Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński)

20:40 CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 14.03.2018

01:25 SportKlub
Copa Libertadores: Cerro Porteno – Defensor Sporting (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

13:00 Zapinamy Pasy
Radio Brazylia (Bartłomiej Rabij)

15:55 nSport+
Liga Młodzieżowa: Manchester City – Liverpool FC (Grzegorz Kaczmarczyk, Rafał Nahorny)

16:55 Eleven Sports 2
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Angers SCO (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

17:15 TVP Sport
Jedziemy na mundial (Maciej Iwański, Jakub Kwiatkowski)

17:55 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Atalanta Bergamo (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

17:55 CANAL+ Now
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Chelsea Londyn (Michał Kornacki, Kamil Kosowski)

17:55 nSport+
Liga Mistrzów: Besiktas Stambuł – Bayern Monachium (Adam Marchliński, Maciej Murawski)

20:15; 20:30 CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kamil Kosowski, Marcin Baszczyński)
(Rafał Patyra, Adam Matysek, Tomasz Frankowski)

20:40 CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Chelsea Londyn (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Barcelony)
(Dariusz Szpakowski, Mirosław Trzeciak – z Barcelony)

22:50 TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn)

23:05 TVP 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Maciej Iwański)

 

Czwartek 15.03.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Dominik Piechota, Jakub Kręcidło, Leszek Orłowski)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Izuagbe Ugonoh

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Mariusz Piekarski)

16:40 CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Kamil Kosowski)

16:55 CANAL+ Sport
Liga Europy: Lokomotiv Moskwa – Atletico Madryt (Żelisław Żyżyński, Filip Surma)

18:55 CANAL+ Sport
Liga Europy: Athletic Bilbao – Olympique Marsylia (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

18:55 TVP Sport
Liga Europy: Dynamo Kijów – Lazio Rzym (Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow)

18:55 Eurosport 1
Liga Europy: Zenit Sankt Petersburg – RB Lipsk (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00 CANAL+ Sport
Liga Europy: Red Bull Salzburg – Borussia Dortmund (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

21:00 TVP Sport
Liga Europy: Olympique Lyon – CSKA Moskwa (Michał Zawacki, Radosław Gilewicz)

21:00 Eurosport 1
Liga Europy: Arsenal Londyn – AC Milan (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau)

23:30 CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Krzysztof Bandych, Edward Durda)

3
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz