Rozkład jazdy 09-15.02.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 09.02.2018

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Zabrze (Edward Durda, Andrzej Strejlau – z Płocka)

18:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: VFL Bochum – SV Darmstadt (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Lubina)

20:10 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Lubina)

20:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: RB Lipsk – FC Augsburg (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: ACF Fiorentina – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:55 Eleven Sports 3
La Liga: Athletic Bilbao – Las Palmas UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Sobota 10.02.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Tomasz Włodarczyk, Jarosław Kołakowski, Mariusz Piekarski)

12:55 Eleven Sports 1
La Liga: Villareal CF – Deportivo Alaves (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

12:55 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Union Berlin – Fortuna Dusseldorf (Patryk Mirosławski)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:25 CANAL+ Sport 2; CANAL+ Now
Premier League: Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

13:25 Eleven Sports 4
Championship: Sheffield United – Leeds United (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

14:55 Eleven Sports 3
Serie A: SPAL Ferrara – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hertha Berlin (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

15:25 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Hamburger SV (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

15:25 CANAL+ Now; nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Sandecja Nowy Sącz (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

15:55 SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

16:10 Eleven Sports 2
La Liga: Malaga CF – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

17:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Julian Kowalski, Tomasz Urban – z Monachium)

17:55 Eleven Sports 4
Serie A: FC Crotone – Atalanta Bergamo (Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

18:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Leicester City (Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

18:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica – z Monachium)

18:25 Eleven Sports 2
La Liga: Leganes CD – Eibar SD (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

18:25 SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Wolfsberger AC (Łukasz Śliwa)

19:40 Polsat Sport News
Liga holenderska: Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

19:55 Eleven Sports 4
Ligue 1: Angers SCO – AS Monaco (Sebastian Chabiniak, Stefan Białas)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Gdańska)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Maciej Jermakow, Michał Mitrut)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Krzysztof Przytuła)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, Maciej Kruk, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

 

Niedziela 11.02.2018

11:00 Polsat Sport
Cafe Futbol on tour (Bożydar Iwanow)

11:55 Eleven Sports 1
La Liga: Sevilla FC – Girona FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

12:25 Eleven Sports 2
Serie A: Sassuolo Calcio – Cagliari Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

12:25 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Twente Enschede (Marcin Feddek)

12:55 CANAL+ Sport
Premier League: Huddersfield Town – AFC Bournemouth (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

12:55 Eleven Sports 3
Championship: Aston Villa – Birmingham City (Michał Mitrut)

14:25 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (Cezary Kowalski)

14:55 Eleven Sports 3
Serie A: Inter Mediolan – Bologna FC (Julian Kowalski, Filip Kapica)

15:10 CANAL+
Premier League: Newcastle United – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Korona Kielce (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

15:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: VFB Stuttgart – Borussia Monchengladbach (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

15:35 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Marcin Pawłowski, Maciej Kruk, Mateusz Skwierawski)

16:10 Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Getafe CF (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Marek Jóźwiak, Jerzy Mielewski, Marek Magiera, Wojciech Drzyzga)

17:25 CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:55 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Werder Brema – VfL Wolfsburg (Edward Durda, Maciej Murawski)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Gdyni)

18:25 Eleven Sports 2
La Liga: Celta Vigo – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

20:00 CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Mirosław Szymkowiak, Tomasz Wieszczycki, Michał Kołodziejczyk, Sławomir Stempniewski, Jan Urban)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Valencia CF – Levante UD (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Benevento Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55 Eleven Sports 3
Ligue 1: Olympique Lyon – Stade Rennais (Julian Kowalski, Stefan Białas)

22:30 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Cezary Olbrycht)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała, Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński, Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

 

Poniedziałek 12.02.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Marek Saganowski)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała)

11:00 Sportowe Fakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Dariusz Tuzimek, Żelisław Żyżyński)

11:00 Zapinamy Pasy
Ekstra Tajm (Piotr Glamowski, Łukasz Wiśniowski, Tomasz Włodarczyk, Marcin Żewłakow)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Podstufka, Piotr Domagała, Przemysław Rudzki)

13:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Dawid Król, Inaki Astiz)

14:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Sebastian Wach, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

16:00 Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Łączy nas piłka
Po Lidze (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gliwic)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:30 CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

18:50 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Tomasz Frankowski)

20:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Ekstraklasy (Piotr Glamowski, Michał Czechowicz, Piotr Koźmiński, Zbigniew Mucha)

20:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:55 Eleven Sports 1
La Liga: Deportivo La Coruna – Real Betis (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:55 CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – West Bromwich Albion (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

21:30 Zapinamy Pasy
Magazyn Lig Zagranicznych (Artur Kwiatkowski, Maciej Łuczak, Jakub Kręcidło, Dominik Mucha, Michał Trela)

22:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

 

Wtorek 13.02.2018

16:30 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

20:15 CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Rafał Dębiński, Filip Surma, Krzysztof Przytuła, Marcin Baszczyński)

20:40 CANAL+
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Tottenham Hotspur (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński)

20:40 nSport+
Liga Mistrzów: FC Basel – Manchester City (Adam Marchliński, Kamil Kosowski)

20:40 CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 14.02.2018

01:25 SportKlub
Copa Libertadores: Santiago Wanderers – Independiente Santa Fe (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

13:00 Zapinamy Pasy
Radio Brazylia (Bartłomiej Rabij)

17:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych (Adam Kotleszka, Konrad Frąc, Ewelina Zarębska)

20:15; 20:30 CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Michał Żewłakow)

20:40 CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – Paris Saint-Germain (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Madrytu)
(Maciej Iwański, Mirosław Trzeciak – z Madrytu)

20:40 nSport+
Liga Mistrzów: FC Porto – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

20:40 CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Grzegorz Kaczmarczyk)

22:55 TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

23:00 TVP 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski)

 

Czwartek 15.02.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Bartosz Bosacki

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Andrzej Bachleda-Curuś)

18:55 CANAL+ Sport
Liga Europy: Borussia Dortmund – Atalanta Bergamo (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

18:55 CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Real Sociedad – Red Bull Salzburg (Adam Westfal, Wojciech Jagoda)

18:55 nSport+
Liga Europy: Spartak Moskwa – Athletic Bilbao (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

18:55 TVP Sport
Liga Europy: Ostersunds FK – Arsenal Londyn (Tomasz Jasina, Robert Podoliński)

18:55 CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Grzegorz Kaczmarczyk)

21:00 CANAL+ Sport
Liga Europy: SSC Napoli – RB Lipsk (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

21:00 nSport+
Liga Europy: FC Kopenhaga – Atletico Madryt (Żelisław Żyżyński, Filip Surma)

21:00 TVP Sport
Liga Europy: Olympique Lyon – Villarreal CF (Szymon Borczuch, Marek Jóźwiak)

21:00 Eurosport 1
Liga Europy: Celtic Glasgow – Zenit Sankt Petersburg (Tomasz Lach, Maciej Terlecki)

21:00 CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

23:30 CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Krzysztof Bandych, Edward Durda)

6
3
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mi_2

Brawo dla Ciebie. Że też Ci się wciąż chce :)

Wacław Grzdyl

nie ma skrótów ligi europy gdzieś w otwartej tv, bo wcześniej były chyba na jakimś tvn 7 czy tvn turbo,

wpDiscuz

INNE SPORTY