Image and video hosting by TinyPic

Rozkład jazdy: 08-14.12.2017

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.12.2017

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Jagiellonia Białystok (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Niecieczy)

18:25. Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig – Holstein Kiel (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Zabrza)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk (Cezary Olbrycht, Kamil Kosowski – z Zabrza)

20:25. CANAL+ Sport 2
Bundesliga: VFB Stuttgart – Bayer Leverkusen (Bartosz Gleń, Leszek Orłowski)

20:40. Eleven Sports 1
Championship: Sheffield United – Bristol City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 2
La Liga: Deporitvo Alaves – Las Palmas UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Sobota 09.12.2017

12:55. Eleven Sports 1
La Liga: Getafe CF – Eibar SD (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:55. Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Union Berlin – Dynamo Drezno (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

13:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2017: Pachuca CF – Wydad Casablanca (Sławomir Kwiatkowski)

15:00. Eleven Sports 2
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:25. Eleven Sports 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:25. Eleven Sports 4
Bundesliga: RB Lipsk – FSV Mainz 05 (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25. CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Dortmund – Werder Brema (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

15:25. CANAL+ Now; nSport+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – West Bromwich Albion (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Mattersburg (Adam Kotleszka)

16:10. Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports 3
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Lille OSC (Michał Mitrut, Mateusz Majak)

17:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2017: Al-Jazira Club – Urawa Reds (Szymon Borczuch)

17:55. Eleven Sports 4
Serie A: Cagliari Calcio – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa:  Korona Kielce – Arka Gdynia (Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki – z Kielc)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – Leicester City (Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

18:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Schalke Gelsenkirchen (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

18:25. Eleven Sports 2
La Liga: Deportivo La Coruna – Leganes CD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Sankt Polten (Łukasz Śliwa)

19:40. Polsat Sport
Liga holenderska: AZ Alkmaar – Heracles Almelo (Szymon Rojek)

19:55. Eleven Sports 3
Ligue 1: AS Monaco – Troyes AC (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Termalica Nieciecza (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Warszawy)

20:30. Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski)

20:40. Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports 2
La Liga: Valencia CF – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

22:25. Eurosport 1
MLS: Toronto FC – Seattle Sounders (Adam Kotleszka, Maciej Terlecki)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła)

22:45. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Niedziela 10.12.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Jacek Gmoch)

11:55. Eleven Sports 4
La Liga: Real Sociedad – Malaga CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports 1
Serie A: Chievo Werona – AS Roma (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

12:30. CANAL+ Sport 2
Bitwa o Anglię (Filip Surma, Kamil Kosowski, Robert Podoliński, Mariusz Fyrstenberg)

12:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Arsenal Londyn (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

13:25. Eleven Sports 2
Bundesliga: FC Koln – SC Freiburg (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

13:25. Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC Kaiserslautern – FC Ingolstadt (Sebastian Chabiniak)

14:25. Polsat Sport News
Liga rosyjska: Spartak Moskwa – CSKA Moskwa (Grzegorz Michalewski, Wojciech Kowalewski)

14:30. Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Michał Borkowski, Mikołaj Kruk)

14:55. Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55. Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – Hellas Werona (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:10. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Everton FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock (Cezary Olbrycht, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

15:25. Eleven Sports 2
Bundesliga: Hannover 96 – TSG Hoffenheim (Marcin Grzywacz, Tomasz Ćwiąkała)

16:10. Eleven Sports 3
La Liga: Real Betis – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (Łukasz Śliwa)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk)

17:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

17:25. CANAL+ Sport 2; CANAL+ Now
Premier League: Manchester United – Manchester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki – z Manchesteru)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Cracovia Kraków (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Poznania)

17:55. Eleven Sports 4
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Royal Charleroi (Sebastian Chabiniak)

17:55. Eleven Sports 1
Bundesliga: FC Augsburg – Hertha Berlin (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

18:25. Eleven Sports 2
La Liga: Levante UD – Athletic Bilbao (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski, Wojciech Trochim)

20:00. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz)

20:40. Eleven Sports 1
La Liga: Villarreal CF – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports 2
Serie A: AC Milan – Bologna FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:55. Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Ligue 1: Olympique Marsylia – AS Saint-Etienne (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

22:30. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Żelisław Żyżyński)

22:45. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Zieliński, Tomasz Urban, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

 

Poniedziałek 11.12.2017

09:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Maciej Murawski)

10:15. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Łukasz Wiśniowski, Mateusz Borek)

11:00. WP SportoweFakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Jacek Magiera, Jakub Rzeźniczak)

12:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie 1/8 finału (Bartosz Gleń; Edward Durda)

13:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Europy: Losowanie 1/16 finału (Piotr Domagała; Edward Durda)

16:00. Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00. Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Łączy nas piłka
Po Lidze (Łukasz Wiśniowski, Michał Zachodny)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

18:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:55. Eleven Sports 2
Serie A: Genoa CFC – Atalanta Bergamo (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

19:00. Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

19:00. CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

19:20. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Piotr Włodarczyk)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00. Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:25. Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:55. Eleven Sports 1
La Liga: Espanyol Barcelona – Girona FC (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports 2
Serie A: Lazio Rzym – Torino FC (Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk)

20:55. Eleven Sports 3
Championship: Reading FC – Cardiff City (Marcin Grzywacz, Paweł Wróbel)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

23:00. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Dominik Guziak, Stefan Białas, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Wtorek 12.12.2017

17:20. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

17:20. TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Zbigniew Boniek)

17:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2017: Gremio Porto Alegre – Pachuca CF (Jacek Jońca)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa (Przemysław Pełka, Kamil Kosowski – z Gliwic)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Białegostoku)

18:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio

18:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: VFL Wolfsburg – RB Lipsk

20:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Monchengladbach

20:25. Eleven Sports 2
Bundesliga: Hamburger SV – Eintracht Frankfurt

20:25. CANAL+
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund (Edward Durda, Leszek Orłowski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Górnik Zabrze (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Gdyni)

20:25. nSport+
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Śląsk Wrocław (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

20:55. CANAL+ Sport 2; CANAL+ Now
Premier League: Huddersfield Town – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:55. Polsat Sport News
Puchar Włoch: Inter Mediolan – Pordenone Calcio (Tomasz Włodarczyk, Paweł Golański)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

23:00. Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 13.12.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

17:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2017: Al-Jazira Club – Real Madryt (Tomasz Jasina)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Lech Poznań (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (Michał Zawacki, Radosław Gilewicz – z Gdańska)

18:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio

18:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: TSG Hoffenheim – VFB Stuttgart

20:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – FC Koln

20:25. Eleven Sports 3
Bundesliga: Hertha Berlin – Hannover 96

20:25. Eleven Sports 4
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Werder Brema

20:25. CANAL+
Bundesliga: Schalke Gelsenkirchen – FC Augsburg (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Płock – Sandecja Nowy Sącz (Edward Durda, Maciej Terlecki – z Płocka)

20:55. Polsat Sport News
Puchar Włoch: AC Milan – Hellas Werona (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski)

 

Czwartek 14.12.2017

09:00. Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

15:00. Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

19:00. CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

20:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Excelsior Rotterdam (Bożydar Iwanow)

6
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Janis Biodro
Dupa i ortografia.

super rozkład! fajny chłopak jesteś. zasłużyłeś na soczystego buziaka. warszawa, okolice?

Tadżyk

fjuta pokasz, a nie pierdolisz androny

711dronow

Wspaniały wpis z którym każdy może się zgodzić. Nie to co jakiś job który śmiał mieć swoje zdanie, zlinczowany przez Trollownicza szajkę Trolla krawiczka

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY