Rozkład jazdy [08-14.11.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Paragwaj – Argentyna (Hubert Bugaj)

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Adam Drygalski, Cezary Grzesiuk, Krystian Kamiński)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Ćwiąkała)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Piotr Żelazny)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski, Tomasz Smokowski)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław (Tomasz Ćwiąkała, Radosław Majdan – z Łodzi)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC St. Pauli – VFL Bochum (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Gliwic)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Gliwic)

20:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: FC Koln – TSG Hoffenheim (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: Sassuolo Calcio – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Dulwich Hamlet – Carlisle United (Michał Mitrut)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Watford FC (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

21:00 nSport+
LaLiga: Real Sociedad – CD Leganes (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Leszek Kaźmierczak, Wojciech Kowalczyk)

 

Sobota 09.11.2019

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski)

11:30 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Kręcidło, Michał Trela)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Stomil Olsztyn – Warta Poznań (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Olsztyna)

13:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Deportivo Alaves – Real Valladolid (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Holstein Kiel – Hamburger SV (Patryk Mirosławski)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Crystal Palace (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Championship: Nottingham Forest – Derby County (Michał Mitrut)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Brescia Calcio – Torino FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Cracovia Kraków (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Płocka)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Paweł Kapusta)
(Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban – z Monachium)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Fortuna Dusseldorf (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Union Berlin (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

15:30 CANAL+
Bundesliga: Hertha Berlin – RB Lipsk (Edward Durda, Leszek Orłowski)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Everton FC (Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk)

16:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Valencia CF – Granada CF (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

17:00 Polsat Sport News
Liga czeska: FK Jablonec – Sparta Praga (Marcin Kalita)

17:00 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 2
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Przemysław Pełka, Maciej Murawski – z Warszawy)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau – z Warszawy)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Inter Mediolan – Hellas Werona (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Monachium)

18:30 CANAL+
LaLiga: SD Eibar – Real Madryt (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Arsenal Londyn (Rafał Dębiński, Rafał Nahorny)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:30 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Maciej Jermakow, Marcin Gazda)

20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: SSC Napoli – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga: FC Barcelona – Celta Vigo (Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Michał Wodziński, Kazimierz Węgrzyn)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Leszek Kaźmierczak, Jan Mazurek)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Michał Mitrut, Marcin Gazda,  Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

 

Niedziela 10.11.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Jacek Krzynówek, Daria Abramowicz)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Aleksandar Vuković)

12:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: RCD Mallorca – Villarreal CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Tomasz Lach)

12:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Cagliari Calcio – ACF Fiorentina (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda – z Lubina)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piotr Przybysz, Janusz Kudyba – z Głogowa)

13:00 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Dover Athletic – Southend United (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

13:05 TVP 3
2. liga: Znicz Pruszków – Widzew Łódź (Maciej Iwański, Tomasz Sokołowski – z Pruszkowa)

13:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Werder Brema (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

14:00 nSport+
LaLiga: Athletic Bilbao – Levante UD (Michał Kornacki, Tomasz Lipiński)

14:30 CANAL+ Sport
Bitwa o Anglię (Piotr Domagała, Kamil Kosowski, Rafał Nahorny)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (Szymon Rojek)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Dominik Mucha, Antoni Partum)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Lazio Rzym – US Lecce (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: Udinese Calcio – SPAL Ferrara (Dominik Guziak, Mikołaj Kruk)

15:00 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Poznania)

15:00 CANAL+ Sport
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Aston Villa (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Bayer Leverkusen (Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk)

16:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Atletico Madryt – RCD Espanyol (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:45 Polsat Sport News
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – RKC Waalwijk (Tomasz Włodarczyk)

17:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – FK Teplice (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:00 CANAL+ Now
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (Michał Kornacki, Adam Zakrzewski)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Liverpool FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki – z Liverpoolu)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Gdańska)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: SC Freiburg – Eintracht Frankfurt (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:00 Eleven Sports 2
Serie A: Parma Calcio – AS Roma (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:30 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
LaLiga: Getafe CF – CA Osasuna (Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Damian Smyk)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U17: Holandia – Paragwaj

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica – z Turynu)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | PolsatSport.pl
MLS: Seattle Sounders – Toronto FC (Paweł Ślęzak, Robert Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Real Betis – Sevilla FC (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak Extra (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Patryk Klimala, Radosław Majewski)

21:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Damian Smyk)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Bartosz Gleń, Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek 11.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Korea Południowa – Meksyk (Hubert Bugaj)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal po weekendzie (Bartosz Gleń, Marek Jóźwiak, Marek Saganowski)

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Jakub Białek, Mateusz Koszela)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Max Mahor, Adam Zakrzewski)

14:00 Weszło FM
Stranieri (Mateusz Juza, Gabriel Stach)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 CANAL+ Sport | Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

19:00 CANAL+ Sport | Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Adam Zakrzewski | Marcin Pawłowski)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski)

20:00 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Michał Pol, Patryk Idasiak, Bartosz Kalinowski)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:10 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Losowanie 2. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:30 Polsat Sport Extra | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U17: Hiszpania – Francja

20:30 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Karlsruher SC – Erzgebirge Aue (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

20:45 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Harrogate Town – Portsmouth FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

21:45 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Marcin Stachowicz)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

22:35 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 12.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Włochy – Brazylia (Sławomir Kwiatkowski)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal na Wyspach (Piotr Domagała)

13:45 Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Robert Lewandowski)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Mateusz Skwierawski)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych (Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:00 Kick Off YT
Kick Off (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

18:00 Weszło FM
KTS Weszło (Daniel Ciechański)

18:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka (Krzysztof Marciniak)

22:00 Weszło FM
Hyde Park

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Środa 13.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

19:00 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

19:30 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

20:00 TVP Sport
Droga do Euro 2020 (Maciej Iwański)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

22:00 Weszło FM
Hyde Park

 

Czwartek 14.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika

15:20 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Studio

16:00 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Polska – Szwajcaria

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela)

18:00 Polsat Sport
El. ME 2020: Turcja – Islandia

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:25 TVP Sport
El. ME 2020: Studio (Rafał Patyra)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport
El. ME 2020: Anglia – Czarnogóra
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Francja – Mołdawia

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Portugalia – Litwa

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Czechy – Kosowo

22:00 Weszło FM
Hyde Park

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()