Szamoobrona

Rozkład jazdy: 08-14.09.2017

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.09.2017

09:00. Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

13:25. Polsat Sport
Liga chińska: Guangzhou Evergrande – Changchun Yatai (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Płock (Michał Zawacki, Radosław Majdan – z Lubina)

18:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: Dynamo Drezno – Greuther Furth (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Gdyni)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Gdyni)

20:25. Eleven Sports
Bundesliga: Hamburger SV – RB Lipsk (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven
Ligue 1: FC Metz – Paris Saint-Germain (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:40. Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – Bytovia Bytów (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Legnicy)

 

Sobota 09.09.2017

12:55. Eleven
La Liga: Real Madryt – UD Levante (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:55. Eleven Sports
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – MSV Duisburg (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

14:40. Polsat Sport
1. liga: Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Łęcznej)

15:00. Eleven Sports
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:25. Eleven Sports
Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Dortmund (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

15:25. Eleven Extra
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Hannover 96 (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:25. CANAL+ Sport; nSport+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Kielc)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: LASK Linz – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

16:10. Eleven
La Liga: Valencia CF – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

17:30. Eleven Sports
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Jan Kałucki)

17:55. Eleven Extra
Serie A: Juventus Turyn – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

17:55. Polsat Sport News
Liga czeska: Sigma Olomuniec – Slavia Praga (Marcin Kalita)

18:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

18:25. Eleven
La Liga: Sevilla FC – SD Eibar (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

18:25. Eleven Sports
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Bayern Monachium (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Stoke City – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
La Liga: FC Barcelona – Espanyol Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven
Serie A: Sampdoria Genua – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – PEC Zwolle (Piotr Przybysz)

21:55. Eurosport 2
MLS: Chicago Fire – New York Red Bulls (Adam Kotleszka)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Kamil Kosowski)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

 

Niedziela 10.09.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto)

11:55. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Real Sociedad (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

12:25. Eleven Extra
Serie A: Inter Mediolan – SPAL Ferrara (Julian Kowalski, Filip Kapica)

12:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: SC Heerenveen – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk)

13:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: SV Darmstadt – VFL Bochum (Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński)

14:25. CANAL+
Premier League: Burnley FC – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze (Cezary Olbrycht, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

15:25. Eleven Sports
Bundesliga: Hertha Berlin – Werder Brema (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

15:55. Eleven
Serie A: Lazio Rzym – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Rapid Wiedeń (Łukasz Wiśniowski)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – Newcastle United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:30. Eleven Sports
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:55. Eleven Sports
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – VFB Stuttgart (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

18:25. Eleven
La Liga: Celta Vigo – Deportivo Alaves (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

18:25. Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: Dynamo Kijów – Oleksandria PFK (Robert Zieliński)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Adam Mandziara)

20:00. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Święcicki, Julian Kowalski, Michał Borkowski)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Bologna FC – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven
La Liga: Villarreal CF – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Marsylia – Stade Rennais (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

22:30. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski, Tomasz Zieliński, Maciej Kruk, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)

 

Poniedziałek 11.09.2017

10:00. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

10:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Krzysztof Marciniak, Michał Zachodny)

15:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (Edward Durda, Radosław Gilewicz – z Gliwic)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

20:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: FC Nurnberg – FC Sankt Pauli (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Dominik Nowak)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Huddersfield Town (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:55. Eleven
La Liga: Malaga CF – UD Las Palmas (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:00. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Lubański, Hubert Kostka, Michał Pol, Paweł Wilkowicz)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:30. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Dominik Guziak, Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

23:00. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

23:55. TVP 1
Gol Ekstra (Jacek Kurowski)

 

Wtorek 12.09.2017

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – Juventus Turyn (Grzegorz Milko, Wojciech Jagoda)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Bayern Monachium – Anderlecht Bruksela (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

20:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Krzysztof Przytuła, Marcin Baszczyński)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Anderlecht Bruksela (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Monachium)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Juventus Turyn (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Manchester United – FC Basel (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – Qarabag Agdam (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

20:40. CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 13.09.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – APOEL Nikozja (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Liverpool FC – Sevilla FC (Michał Kornacki, Krzysztof Przytuła)

17:55. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Sosnowca)

20:00; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski)
(Jacek Kurowski, Jerzy Engel, Jan Tomaszewski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki – z Londynu)

20:40. CANAL+ Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – APOEL Nikozja (Bartosz Gleń, Leszek Orłowski)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Liverpool FC – Sevilla FC (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: RB Lipsk – AS Monaco (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

20:40. CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Multiliga (Tomasz Smokowski)

22:45. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

22:50. TVP 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów

 

Czwartek 14.09.2017

00:10. SportKlub
Copa Libertadores: San Lorenzo – CA Lanus (Bartłomiej Rabij)

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Barcelona SC – Santos FC (Julian Kowalski)

15:00. Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Tomasz Hajto)

17:55. Polsat Sport
1. liga: Ruch Chorzów – GKS Tychy (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Chorzowa)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Atalanta Bergamo – Everton FC (Bartosz Gleń, Przemysław Rudzki)

18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Apollon Limassol – Olympique Lyon (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda)

18:55. nSport+
Liga Europy: HNK Rijeka – AEK Ateny (Grzegorz Milko, Tomasz Lipiński)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: TSG Hoffenheim – Sporting Braga (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: Austria Wiedeń – AC Milan (Szymon Borczuch, Robert Podoliński)

18:55. CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Wojciech Zawioła)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Real Sociedad – Rosenborg Trondheim (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Olympique Marsylia – Konyaspor Kulubu (Żelisław Żyżyński, Filip Surma)

21:00. nSport+
Liga Europy: Zulte Waregem – OGC Nice (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Arsenal Londyn – FC Koln (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: Hertha Berlin – Athletic Bilbao (Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow)

21:00. CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Krzysztof Bandych, Edward Durda)

7
1
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jak co sobotnie przedpołudnie - Wiesław "Agent 711" Machniewicz

Dzięki :)

711dronow

dzieki mordziaty

Znaffca

Dziękuje

tristan

danke
#bandla1RKA

nadir

Mały dodatek – środa, 13.09.2017r., ZDF – Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

2017.08.13 KRAKOW
SIATKOWKA XV MEMORIAL HUBERTA JERZEGO WAGNERA 
POLSKA - ROSJA 
NZ FERDINANDO DE GIORGI TRENER POLSKA 
FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl
20 września, 19:49
Szamoobrona