Rozkład jazdy 08-14.06.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.06.2018

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Zbigniew Boniek)

16:30 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski, Łukasz Olkowicz, Artur Szczepanik)

17:55 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Chorwacja – Senegal (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

18:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Szwajcaria – Japonia (Tomasz Jasina)

19:25 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Niemcy – Arabia Saudyjska (Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński)

19:30 TVP Sport
Piłkarski wieczór (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Grzegorz Rasiak, Paweł Kryszałowicz – z Poznania)
(Maciej Iwański, Paweł Janas, Tomasz Rząsa, Rafał Ulatowski – z Poznania)

20:40 TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Polska – Chile (Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz – z Poznania)

 

Sobota 09.06.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Mariusz Piekarski)

15:55 Eleven Sports 2
Mecz towarzyski u21: Turcja – Szkocja (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

17:55 Eleven Sports 3
La Liga 2: Real Saragossa – Numancia CD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25 Eleven Sports 2
Mecz towarzyski u21: Meksyk – Anglia (Dominik Guziak)

19:10 TVP Sport
Mecz towarzyski: Szwecja – Peru / Dania – Meksyk

19:10 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Szwecja – Peru (Szymon Borczuch, Andrzej Strejlau)

19:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Dania – Meksyk (Tomasz Jasina, Robert Podoliński)

20:55 Polsat Sport
Mecz towarzyski: Francja – USA (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

22:55 Eurosport 2
MLS: Columbus Crew – New York Red Bulls (Edward Durda)

 

Niedziela 10.06.2018

11:00 Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Jacek Krzynówek)

15:40 TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Piotr Sobczyński, Bartłomiej Rabij, Marek Jóźwiak)

15:55 TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Austria – Brazylia (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Andrzej Person, Artur Partyka)

20:25 Eleven Sports 2
La Liga 2: Sporting Gijon – Real Valladolid (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

21:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Naj, naj…

 

Poniedziałek 11.06.2018

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Gąsiorowski, Dariusz Tuzimek, Radosław Majdan)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

17:00 TVP Sport; Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Adam Nawałka, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik, Artur Jędrzejczyk)

18:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:40 Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Belgia – Kostaryka (Piotr Przybysz, Robert Zieliński)

 

Wtorek 12.06.2018

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Kołodziejczyk, Mirosław Żukowski, Piotr Świerczewski)

16:10 TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Tomasz Rząsa, Adam Matysek, Adrian Mierzejewski – z Warszawy)
(Jacek Kurowski, Jan Tomaszewski, Włodzimierz Lubański, Paweł Janas, Jerzy Brzęczek – z Warszawy)

17:15 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

17:55 TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Polska – Litwa (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau – z Warszawy)

22:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 13.06.2018

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Kołodziejczyk, Dariusz Tuzimek, Cezary Kucharski)

17:30 Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Adam Nawałka, Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek)

20:25 Eleven Sports 1
La Liga 2: Numancia CD – Real Valladolid (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

21:30 TVP Sport
Jedziemy na mundial (Maciej Iwański, Maciej Żurawski)

 

Czwartek 14.06.2018

08:00 Polsat Sport; Polsat Sport News
Studio Futbol 2018 (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Andrzej Fonfara)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Kołodziejczyk, Dariusz Tuzimek, Jacek Gmoch)

10:00 CanalPlus.pl
Radio Canal na Mundialu (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Arkadiusz Onyszko)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Patryk Lach

10:30 Onet
Misja Rosja (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Andrzej Twarowski, Tomasz Ćwiąkała)

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Arkadiusz Milik)

15:00 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Studio (Przemysław Babiarz, Jerzy Dudek, Adam Matysek, Tomasz Frankowski, Marcin Komorowski, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz, Rafał Ulatowski)

16:00 TVP Sport; TVP 1; TVP 4K
MŚ 2018: Ceremonia otwarcia (Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz – z Moskwy)

16:55 TVP Sport; TVP 1; TVP 4K
MŚ 2018: Rosja – Arabia Saudyjska (Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz – z Moskwy)

19:00 Weszło TV; Weszło FM
Stan Mundialu (Krzysztof Stanowski, Karol Bochenek, Adam Kotleszka, Leszek Ojrzyński)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Marcin Rams, Aleksander Roj, Maciej Szczęsny, Bartłomiej Kołodziejski, Kinga Kwiecień)

11
5
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
KatalonskiPIES

i gdzie ta konferencja dzis ?

wpDiscuz

INNE SPORTY