Rozkład jazdy 08-14.03.2019

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.03.2019

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Zabrza)

18:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Piast Gliwice (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Zabrza)

18:00 Polsat Sport Extra
1. liga: Stal Mielec – ŁKS Łódź (Szymon Rojek, Grzegorz Lato – z Mielca)

18:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Union Berlin – FC Ingolstadt (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:00 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Wrocławia)

20:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 3
La Liga: Athletic Bilbao – Espanyol Barcelona (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

 

Sobota 09.03.2019

11:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
12:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Michał Pol, Krzysztof Rot)

13:00 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Koln – Arminia Bielefeld (Patryk Mirosławski)

13:00 CANAL+ Sport
La Liga: Deportivo Alaves – SD Eibar (Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Brighton & Hove Albion (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – VFL Wolfsburg (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Bundesliga: RB Lipsk – FC Augsburg (Julian Kowalski, Filip Kapica)

15:30 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Dortmund – VFB Stuttgart (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

15:30 nSport+
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Zagłębie Sosnowiec (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Tottenham Hotspur (Przemysław Pełka, Michał Gutka)

16:15 CANAL+
La Liga: Atletico Madryt – CD Leganes (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

17:30 PolsatSport.pl
Liga czeska: Sparta Praga – Viktoria Pilzno (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski)

18:00 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – Genoa CFC (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

18:00 Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Raków Częstochowa (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Katowic)

18:00 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Kielc)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Watford FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:30 Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Rayo Vallecano (Michał Mitrut, Sebastian Chabiniak)

18:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Borussia Monchengladbach (Julian Kowalski, Tomasz Urban)

19:00 PolsatSport.pl
MLS: Chicago Fire – Orlando City (Piotr Przybysz)

19:45 PolsatSport.pl
Eredivisie: PSV Eindhoven – NAC Breda (Cezary Kowalski)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Chievo Werona – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:30 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Gdyni)

20:45 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Getafe CF – SD Huesca (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Maciej Murawski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

 

Niedziela 10.03.2019

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Jacek Gmoch)

11:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński, Jakub Polkowski, Michał Kołodziejczyk, Paweł Wilkowicz)

12:00 Eleven Sports 2
La Liga: Celta Vigo – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Bologna FC – Cagliari Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

13:00 Eleven Sports 3
Championship: Birmingham City – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Burnley FC (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

13:05 TVP 3
2. liga: Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz (Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Kłos – z Chorzowa)

13:30 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – Hamburger SV (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

14:30 PolsatSport.pl
Eredivisie: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (Mariusz Hawryszczuk)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Inter Mediolan – SPAL Ferrara (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:05 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Wolverhampton Wanderers (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:30 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – ze Szczecina)

15:30 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
Bundesliga: TSG Hoffenheim – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

16:15 nSport+
La Liga: Girona FC – Valencia CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

16:45 PolsatSport.pl
Eredivisie: Ajax Amsterdam – Fortuna Sittard (Piotr Przybysz)

17:00 SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Tomasz Zieliński)

17:30 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – Banik Ostrawa (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:00 CANAL+ Sport
Bundesliga: Hannover 96 – Bayer 04 Leverkusen (Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała)

18:00 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Lech Poznań (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Legnicy)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Sassuolo Calcio – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Sevilla FC – Real Sociedad (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:30 nSport+
La Liga: Levante UD – Villarreal CF (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Sebastian Szymański, Mateusz Wieteska)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mateusz Rokuszewski)

20:00 PolsatSport.pl
MLS: New York City – DC United (Paweł Ślęzak)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Dumanowski)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

20:45 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
La Liga: Real Valladolid – Real Madryt (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Dominik Guziak, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Leszek Orłowski, Bartosz Gleń)

 

Poniedziałek 11.03.2019

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Krzysztof Stachowicz, Adam Zakrzewski)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Szymon Mierzyński, Kazimierz Moskal, Mariusz Rumak, Miłosz Mleczko)

16:00 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Tomasz Salski)

16:00 Eleven Sports 1
19:00 CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)
(Adrian Olek)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Radosław Majdan – z Gdańska)

18:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Płock (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gdańska)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Tomasz Frankowski, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja piłkarska (Paweł Wilkowicz, Sebastian Staszewski, Mateusz Święcicki, Jacek Magiera)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Cezary Kulesza, Jarosław Mroczek, Żarko Udovicić)

20:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Michał Kołodziejczyk)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Mateusz Janiak)

20:30 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Empoli FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Eintracht Frankfurt (Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Marcin Stachowicz)

22:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

 

Wtorek 12.03.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Piotr Glamowski, Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

12:30 TVP Sport
Gol po Golu

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Michał Kołodziejczyk, Daria Kabała-Malarz, Anna Brzezińska, Justyna Kwiecień)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Turcja (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Filip Cieśliński)

15:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

16:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Krzysztof Rot, Dawid Król, Michał Zawada)

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Olympique Lyon – Ajax Amsterdam (Filip Jastrzębski)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – Hertha Berlin (Jakub Polkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Artur Wichniarek, Paweł Golański, Waldemar Prusik, Roman Kosecki)

18:00 Polsat Sport
Puchar Polski: Odra Opole – Jagiellonia Białystok (Piotr Przybysz, Janusz Kudyba – z Opola)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Damian Kądzior)

21:00 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Atletico Madryt (Marcin Feddek, Roman Kołtoń – z Turynu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Manchester City – Schalke 04 Gelsenkirchen (Tomasz Włodarczyk, Adam Matysek)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Paweł Golański)

 

Środa 13.03.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Rafał Wisłocki)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Maciej Grygierczyk)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Tomasz Kacprzycki)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: FC Midtjylland – Manchester United (Jakub Polkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Chelsea Londyn – Montpellier HSC (Paweł Ślęzak, Jakub Baranowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
19:30 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski, Jerzy Dudek, Andrzej Wrona)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

18:00 Polsat Sport
Puchar Polski: Raków Częstochowa – Legia Warszawa (Cezary Kowalski, Waldemar Prusik – z Częstochowy)

18:30 Polsat Sport News
Eredivisie: Ajax Amsterdam – PEC Zwolle (Piotr Przybysz)

21:00 Polsat Sport Premium 1 / TVP Sport / TVP 1
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Liverpool FC (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Monachium)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Monachium)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Olympique Lyon (Tomasz Smokowski, Paweł Golański)

22:55 TVP Sport / TVP 1
23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Maciej Szczęsny)
(Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski)

 

Czwartek 14.03.2019

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Łukasz Piszczek)

16:15 Polsat Sport
Puchar Polski: Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica (Mariusz Hawryszczuk, Andrzej Niedzielan – z Niepołomic)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Jacek Gmoch)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski, Adam Matysek)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Red Bull Salzburg – SSC Napoli (Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek – z Salzburga)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Dynamo Kijów – Chelsea Londyn (Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: FK Krasnodar – Valencia CF (Andrzej Janisz, Tomasz Łapiński)

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Dominik Piechota, Mateusz Święcicki)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Inter Mediolan – Eintracht Frankfurt (Mateusz Borek, Marcin Lepa)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Arsenal Londyn – Stade Rennais (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Slavia Praga – Sevilla FC (Cezary Kowalski, Piotr Koźmiński)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Villarreal CF – Zenit Sankt Petersburg (Grzegorz Michalewski, Filip Jastrzębski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Benfica Lizbona – Dinamo Zagrzeb (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Adam Matysek)

4
10
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()