Rozkład jazdy 08-14.02.2019

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.02.2019

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Radosław Majdan – z Legnicy)

18:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Legnicy)

18:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Koln – FC Sankt Pauli (Michał Mitrut)

20:00 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła – z Poznania)

20:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Zagłębie Lubin (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Poznania)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: Chievo Werona – AS Roma (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

20:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Bayer 04 Leverkusen (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

21:00 Eleven Sports 3
La Liga: Real Valladolid – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Sobota 09.02.2019

12:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Michał Pol, Marek Jóźwiak)

13:00 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Union Berlin – SV Sandhausen (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

13:00 CANAL+ Sport
La Liga: Getafe CF – Celta Vigo (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Tomasz Wieszczycki)

13:30 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Fulham FC – Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Hertha Berlin (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Bundesliga: RB Lipsk – Eintracht Frankfurt (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:30 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Dortmund – TSG Hoffenheim (Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski)

15:30 nSport+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Zagłębie Sosnowiec (Cezary Olbrycht, Maciej Murawski – z Wrocławia)

16:00 Eleven Sports 3
Championship: Nottingham Forest – Brentford FC (Marcin Grzywacz)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Bournemouth AFC (Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

16:15 CANAL+ / CANAL+ 4K
La Liga: Atletico Madryt – Real Madryt (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

17:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – FK Teplice (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice (Adam Marchliński, Marcin Baszczyński – z Krakowa)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Brighton & Hove Albion – Burnley FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:30 nSport+
La Liga: Espanyol Barcelona – Rayo Vallecano (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

18:30 Polsat Sport News
Eredivisie: Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński – z Monachium)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Parma Calcio – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

20:45 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Girona FC – Huesca SD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:45 Polsat Sport News
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – De Graafschap (Szymon Rojek)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Andrzej Juskowiak)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela 10.02.2019

11:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Rafał Dębiński, Łukasz Wiśniowski, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

12:00 Eleven Sports 2
La Liga: Leganes CD – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Bologna FC – Genoa CFC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

13:30 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: SV Darmstadt – FC Heidenheim (Julian Kowalski, Tomasz Urban)

14:30 CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Leicester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – Frosinone Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Atalanta Bergamo – SPAL Ferrara (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Werder Brema – FC Augsburg (Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak)

15:30 CANAL+
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Korona Kielce (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdyni)

16:15 CANAL+ Now
La Liga: Valencia CF – Real Sociedad (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

16:45 Polsat Sport News
Eredivisie: FC Utrecht – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

17:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Sparta Praga – Bohemians Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:00 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Chelsea Londyn (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:00 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – VFB Stuttgart (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

18:00 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Płock – Legia Warszawa (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Płocka)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Sassuolo Calcio – Juventus Turyn (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

18:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Sevilla FC – Eibar SD (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski, Sławomir Stempniewski, Bogusław Leśnodorski, Rafał Wisłocki)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mateusz Rokuszewski)

20:00 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: AC Milan – Cagliari Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:45 Eleven Sports 1
La Liga: Athletic Bilbao – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Piotr  Dumanowski, Dominik Guziak)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek 11.02.2019

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski, Tomasz Ćwiąkała)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Podstufka, Piotr Domagała)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Edward Durda, Maciej Żurawski – z Zabrza)

18:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Wisła Kraków (Julian Kowalski, Andrzej Strejlau – z Zabrza)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Domagała)

19:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Tomasz Frankowski)

20:00 Sport.pl
Sekcja piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Łukasz Wiśniowski, Kibu Vicuna)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Grzegorz Rasiak, Grzegorz Sandomierski, Jakub Łabojko)

20:20 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Kołodziejczyk, Piotr Żelazny)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hamburger SV – Dynamo Drezno (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

21:00 CANAL+ Sport
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Newcastle United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

21:00 CANAL+ Sport 2
La Liga: Deportivo Alaves – Levante UD (Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 TVP Sport
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

23:15 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

23:35 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 12.02.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Piotr Domagała, Tomasz Ćwiąkała, Jarosław Koliński)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Brazylia (Adam Kotleszka, Kamil Plisikiewicz)

15:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

16:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Dawid Król, Jakub Kręcidło)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Artur Wichniarek, Janusz Panasewicz)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Fenerbahce Stambuł – Zenit Sankt Petersburg (Piotr Przybysz, Jacek Ziober)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Jarosław Królewski)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Manchester United – Paris Saint-Germain (Tomasz Smokowski, Tomasz Hajto – z Manchesteru)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: AS Roma – FC Porto (Szymon Rojek, Adam Matysek)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Paweł Golański)

 

Środa 13.02.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Maciej Stolarczyk)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Krzysztof Brommer, Rafał Kędzior)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Maciej Sypuła, Grzegorz Hałasik)

18:00 Polsat Sport Premium 1
19:30 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek, Jan Kępiński)
(Jacek Kurowski, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – Real Madryt (Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan – z Amsterdamu)

21:00 Polsat Sport Premium 2 / TVP Sport / TVP 1
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur (Tomasz Włodarczyk, Paweł Golański)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Dortmundu)

22:55 TVP Sport / TVP 1
23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Rafał Patyra, Maciej Iwański)
(Szymon Rojek, Adam Matysek)

 

Czwartek 14.02.2019

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Michael Ballack)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Sebastian Fabijański, Goncalo Feio)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Tomasz Frankowski, Dariusz Dziekanowski)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Rapid Wiedeń – Inter Mediolan (Tomasz Włodarczyk, Adam Matysek)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Lazio Rzym – Sevilla FC (Marcin Lepa, Piotr Koźmiński)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Slavia Praga – KRC Genk (Jakub Polkowski)

18:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Olympiakos Pireus – Dynamo Kijów (Paweł Ślęzak)

18:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: BATE Borysów – Arsenal Londyn (Mariusz Hawryszczuk, Jacek Ziober)

18:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Galatasaray Stambuł – Benfica Lizbona (Robert Zieliński)

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: FC Zurich – SSC Napoli (Cezary Kowalski, Artur Wichniarek – z Zurychu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Sporting Lizbona – Villarreal CF (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Viktoria Pilzno – Dinamo Zagrzeb (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Club Brugge – Red Bull Salzburg (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Malmo FF – Chelsea Londyn (Grzegorz Milko)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Celtic Glasgow – Valencia CF (Piotr Przybysz, Dariusz Wdowczyk)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Tomasz Frankowski)

3
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()

WordPress Lightbox