Rozkład jazdy 07-13.12.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 07.12.2018

09:35 TVP Sport
Puchar Włoch: Skróty meczów (Sławomir Kwiatkowski)

11:00 Onet
Krajowe podwórko (Marcin Stus, Maciej Wąsowski, Michał Głuszniewski)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Radosław Majdan – z Lubina)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Lubina)

18:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Jahn Regensburg – FC Koln (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

19:35 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Łukasz Wiśniowski)

20:00 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski – z Poznania)

20:25 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Poznania)

20:25 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Werder Brema – Fortuna Dusseldorf (Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40 Polsat Sport Extra
Eredivisie: PSV Eindhoven – Excelsior Rotterdam (Mariusz Hawryszczuk)

20:55 Eleven Sports 2
Championship: West Bromwich Albion – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55 CANAL+ Now / nSport+
La Liga: Leganes CD – Getafe CF (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

 

Sobota 08.12.2018

12:30 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:30 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Michał Pol, Wojciech Pertkiewicz)

12:55 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: FC Heidenheim – MSV Duisburg (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

12:55 CANAL+ Sport
La Liga: Atletico Madryt – Deportivo Alaves (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Dariusz Kubicki)

13:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Bournemouth AFC – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – Frosinone Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak – z Gelsenkirchen)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: VFL Wolfsburg – TSG Hoffenheim (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: Bayern Monachium – FC Nurnberg (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski)

15:25 CANAL+ Now / nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec (Adam Marchliński, Maciej Murawski – ze Szczecina)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Fulham FC (Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

16:10 Eleven Sports 3
La Liga: Valencia CF – Sevilla FC (Łukasz Wiśniowski, Sebastian Chabiniak)

16:55 SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

16:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Slavia Praga – Mlada Boleslav (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:55 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Cagliari Calcio – AS Roma (Marcin Pawłowski, Mikołaj Kruk)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Płock (Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda – z Kielc)

18:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Chelsea Londyn – Manchester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:25 CANAL+ Now / nSport+
La Liga: Villarreal CF – Celta Vigo (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

18:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

19:40 Polsat Sport News
Eredivisie: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam (Tomasz Włodarczyk)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Lazio Rzym – Sampdoria Genua (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

20:25 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:40 CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Tottenham Hotspur (Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski)

20:40 CANAL+
La Liga: Espanyol Barcelona – FC Barcelona (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Julian Kowalski, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

 

Niedziela 09.12.2018

01:55 Eurosport 1
MLS: Atlanta United – Portland Timbers (Tomasz Lach, Adam Kotleszka)

10:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Paweł Kapusta, Zbigniew Mucha, Łukasz Olkowicz, Piotr Żelazny)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Grzegorz Lato)

11:55 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Eibar SD – Levante UD (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

12:25 Eleven Sports 1
Serie A: Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

13:25 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC Magdeburg – Union Berlin (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

14:25 Polsat Sport News
Eredivisie: FC Emmen – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: Parma Calcio – Chievo Werona (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55 Eleven Sports 4
Serie A: Udinese Calcio – Atalanta Bergamo (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Hannover 96 (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Miedź Legnica (Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński – z Zabrza)

15:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

16:10 Eleven Sports 1
La Liga: Huesca SD – Real Madryt (Łukasz Wiśniowski, Sebastian Chabiniak)

16:55 Polsat Sport News
Liga czeska: Sparta Praga – FK Teplice (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

16:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – Wolverhampton Wanderers (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:55 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – VFB Stuttgart (Edward Durda, Kazimierz Węgrzyn)

17:55 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Genoa CFC – SPAL Ferrara (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

17:55 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Gdańska)

18:25 CANAL+ Now / nSport+
La Liga: Real Sociedad – Real Valladolid (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski, Piotr Stokowiec, Flavio Paixao, Michał Nalepa, Damian Łukasik, Ricardo Sa Pinto, Michał Kucharczyk, Sebastian Szymański – z Gdańska)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Jakub Białek, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mateusz Rokuszewski)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Torino FC (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

20:25 SportKlub
Copa Libertadores: River Plate – Boca Juniors (Marcin Grzywacz, Bartłomiej Rabij)

20:40 Eleven Sports 2
La Liga: Real Betis – Rayo Vallecano (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Filip Kapica, Mikołaj Kruk, Mateusz Majak, Tomasz Zieliński, Sebastian Chabiniak, Maciej Kruk)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 10.12.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Michał Gutka, Michał Zachodny)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski, Tomasz Ćwiąkała)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk, Przemysław Pełka)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Gdyni)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Cracovia Kraków (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Gdyni)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Domagała)

19:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Jacek Krzynówek)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Michał Żewłakow, Taras Romanczuk)

20:20 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: VFL Bochum – FC Sankt Pauli (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

20:55 CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Watford FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:55 Eleven Sports 2
La Liga: Athletic Bilbao – Girona FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:00 TVP Sport
Gol Ekstra (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Tomasz Kłos, Robert Podoliński)

23:15 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Wojciech Brzozowski)

 

Wtorek 11.12.2018

00:15 TVP Sport
Gol po Golu

13:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: AS Monaco – Borussia Dortmund (Filip Jastrzębski)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Liechtenstein (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Krzysztof Rot, Kamil Gontarczyk)

15:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – Tottenham Hotspur (Paweł Ślęzak)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Onet
Prosto w Szczenę (Łukasz Wiśniowski, Wojciech Szczęsny, Fabio Paratici)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport
Liga Mistrzów: Studio (Jerzy Mielewski, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Jacek Gmoch, Janusz Panasewicz)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Schalke 04 Gelsenkirchen – Lokomotiv Moskwa (Grzegorz Michalewski, Dariusz Wdowczyk)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Galatasaray Stambuł – FC Porto (Mariusz Hawryszczuk, Goncalo Feio)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Liverpool FC – SSC Napoli (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Liverpoolu)

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Tottenham Hotspur (Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Inter Mediolan – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk, Marcin Lepa)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: AC Monaco – Borussia Dortmund (Andrzej Janisz, Adam Matysek)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Club Brugge – Atletico Madryt (Piotr Przybysz, Piotr Koźmiński)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Crvena Zvezda Belgrad – Paris Saint-Germain (Tomasz Smokowski, Paweł Golański)

22:00 Eleven Sports 1
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Tomasz Hajto)

 

Środa 12.12.2018

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Dawid Cytrowski, Radosław Nawrot)

13:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Young Boys BSC – Juventus Turyn (Robert Zieliński)

15:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Ajax Amsterdam – Bayern Monachium (Jakub Polkowski)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport
19:15 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek, Wojciech Kowalewski, Tomasz Mandes)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – CSKA Moskwa (Cezary Kowalski, Piotr Koźmiński)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Viktoria Pilzno – AS Roma (Grzegorz Michalewski, Tomasz Łapiński)

20:55 Polsat Sport Premium 1 / TVP Sport / TVP 1
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – Bayern Monachium (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń – z Amsterdamu)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Amsterdamu)

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Valencia CF – Manchester United (Marcin Feddek, Paweł Golański)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – AEK Ateny (Szymon Rojek, Goncalo Feio)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Szachtar Donieck – Olympique Lyon (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Manchester City – TSG Hoffenheim (Andrzej Janisz, Adam Matysek)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Young Boys BSC – Juventus Turyn (Piotr Przybysz, Dariusz Dziekanowski)

22:55 TVP Sport / TVP 1
23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Robert Podoliński)
(Przemysław Iwańczyk, Artur Wichniarek)

 

Czwartek 13.12.2018

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Rapid Wiedeń – Glasgow Rangers

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Villarreal CF – Spartak Moskwa

18:50 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Sevilla FC – FK Krasnodar

18:50 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Besiktas Stambuł – Malmo FF

18:50 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: KRC Genk – Sarpsborg FF

18:50 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Akhisar Belediyespor – Standard Liege

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Olympiakos Pireus – AC Milan

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Celtic Glasgow – Red Bull Salzburg

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: RB Lipsk – Rosenborg Trondheim

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: FC Kopenhaga – Girondins Bordeaux

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Slavia Praga – Zenit Sankt Petersburg

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Arsenal Londyn – Qarabag Agdam

21:00 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów

3
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()