Rozkład jazdy 07-13.09.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 07.09.2018

17:30 Polsat Sport
18:00 TVP Sport
20:30 TVP 1
Liga Narodów: Studio (Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski, Paweł Golański, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk)
(Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek – z Bolonii)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Mila – z Bolonii)

17:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Azerbejdżan – Kosowo (Robert Zieliński)

17:55 Polsat Sport Extra
El. ME u21: Polska – Wyspy Owcze (Cezary Kowalski, Waldemar Prusik – z Lubina)

18:55 Eurosport 1
Mecz towarzyski u21: Niemcy – Meksyk (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:40 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
Liga Narodów: Włochy – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Bolonii)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Bolonii)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Turcja – Rosja (Piotr Przybysz)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Rumunia – Czarnogóra (Grzegorz Michalewski)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Tomasz Smokowski, Dariusz Wdowczyk)

 

Sobota 08.09.2018

01:25 TVP Sport
Mecz towarzyski: USA – Brazylia (Adam Kotleszka, Maciej Terlecki)

11:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Marek Jóźwiak, Piotr Włodarczyk)

14:55 Polsat Sport
Liga Narodów: Irlandia Północna – Bośnia i Hercegowina (Tomasz Włodarczyk)

17:55 Polsat Sport
Liga Narodów: Szwajcaria – Islandia (Piotr Przybysz)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Finlandia – Węgry (Paweł Ślęzak)

17:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Białoruś – San Marino (Grzegorz Michalewski)

20:00 Polsat Sport
Liga Narodów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski, Piotr Koźmiński, Piotr Urban)

20:40 Polsat Sport
Liga Narodów: Anglia – Hiszpania (Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Luksemburg – Mołdawia (Adam Romański)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Estonia – Grecja (Robert Zieliński)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski)

 

Niedziela 09.09.2018

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:10 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek)

12:25 Polsat Sport
1. liga: Garbarnia Kraków – Raków Częstochowa (Tomasz Włodarczyk, Janusz Kudyba – z Krakowa)

14:55 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Ukraina – Słowacja (Grzegorz Michalewski)

17:00 Polsat Sport
Liga Narodów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Andrzej Niedzielan)

17:55 Polsat Sport
Liga Narodów: Dania – Walia (Cezary Kowalski)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Bułgaria – Norwegia (Piotr Przybysz)

17:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Gruzja – Łotwa (Adam Romański)

20:15 CANAL+ Sport
Sport bez fikcji: Święty Jan  (Krzysztof Marciniak)

20:40 Polsat Sport
Liga Narodów: Francja – Holandia (Bożydar Iwanow, Jacek Ziober)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Cypr – Słowenia (Grzegorz Michalewski)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Lichtenstein – Gibraltar (Marcin Kalita)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Artur Wichniarek)

 

Poniedziałek 10.09.2018

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Marcin Bułka)

16:00 Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Grzegorz Krychowiak)

17:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk)

17:55 Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Rosja – Czechy (Grzegorz Michalewski)

18:00 Polsat Sport
20:15 TVP Sport
Liga Narodów: Studio (Szymon Rojek, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Goncalo Feio)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

19:15 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Sebastian Staszewski, Tomasz Kłos)

20:40 Polsat Sport / TVP Sport
Liga Narodów: Portugalia – Włochy (Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek)
(Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Szwecja – Turcja (Cezary Kowalski, Dariusz Wdowczyk)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Szkocja – Albania (Piotr Przybysz, Piotr Koźmiński)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski)

 

Wtorek 11.09.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Irlandia (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:25 Polsat Sport Extra
El. ME u21: Finlandia – Polska (Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

17:30 Polsat Sport
18:00 TVP Sport
20:30 TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk)
(Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Waldemar Prusik – z Wrocławia)
(Jacek Kurowski, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny – z Wrocławia)

20:40 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
Mecz towarzyski: Polska – Irlandia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Wrocławia)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Wrocławia)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Hiszpania – Chorwacja (Piotr Przybysz)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Islandia – Belgia (Grzegorz Michalewski, Piotr Koźmiński)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek)

 

Środa 12.09.2018

02:25 TVP Sport
Mecz towarzyski: Brazylia – Salwador (Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Sokołowski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Michał Knura)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Bartłomiej Babiarz, Jarosław Skrobacz)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Maciej Sypuła, Dawid Dobrasz, Radosław Nawrot)

 

Czwartek 13.09.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Daria Abramowicz

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Tomasz Smokowski)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Mirosław Milewski, Piotr Wesołowicz)

21:00 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

5
5
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
HWDP

Dziękuję

wpDiscuz