Rozkład jazdy [07-13.06.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 07.06.2019

15:05 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Jan Piasecki, Tomasz Kłos, Adam Kotleszka)

15:30 TVP Sport
MŚ U20: Kolumbia – Ukraina (Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij – z Łodzi)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Podsumowanie sezonu (Cezary Kowalski)

19:30 TVP Sport / 20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Paweł Golański, Artur Wichniarek)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Robert Podoliński – ze Skopje)

18:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Gruzja – Gibraltar (Marcin Kalita)

18:30 TVPSport.pl
MŚ U20: Włochy – Mali (Sławomir Kwiatkowski)

20:45 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
El. ME 2020: Macedonia Północna – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – ze Skopje)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – ze Skopje)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Austria – Słowenia (Tomasz Włodarczyk, Adam Matysek)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Łotwa – Izrael (Paweł Ślęzak)

22:45 Weszło TV / Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Sobota 08.06.2019

12:25 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:25 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Włodarczyk, Tomasz Kłos, Jarosław Kołakowski)

15:00 Weszło TV / Weszło FM
Klasa B: Jedność Warszawa – KTS Weszło Warszawa (Kamil Gapiński – z Warszawy)

15:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Chorwacja – Walia (Marcin Feddek)

15:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Islandia – Albania (Paweł Ślęzak)

17:05 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Maciej Adamiak, Maciej Szczęsny)

17:30 TVP Sport
MŚ U20: USA – Ekwador (Szymon Borczuch, Paweł Kryszałowicz – z Gdyni)

18:00 Polsat Sport
El. ME 2020: Rosja – San Marino (Grzegorz Michalewski)

18:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Estonia – Irlandia Północna (Robert Zieliński)

20:05 TVP Sport
El. ME 2020: Studio (Maciej Adamiak, Tomasz Kłos)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U20: Korea Południowa – Senegal (Tomasz Jasina)

20:45 Polsat Sport / TVP Sport
El. ME 2020: Turcja – Francja (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)
(Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Grecja – Włochy (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Białoruś – Niemcy (Tomasz Włodarczyk, Adam Matysek)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Niedziela 09.06.2019

01:30 Polsat Sport News
MLS: Philadelphia Union – New York Red Bulls (Robert Zieliński)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Adam Matysek – z Warszawy)

14:35 TVP Sport / TVP 2
Liga Narodów: Studio (Jacek Kurowski, Robert Podoliński)

15:00 Polsat Sport Premium 1 / Super Polsat / TVP Sport / TVP 2
Liga Narodów: Szwajcaria – Anglia (Cezary Kowalski, Andrzej Niedzielan)
(Hubert Bugaj, Andrzej Strejlau)

19:00 Polsat Sport Premium 1 / 19:30 Polsat Sport
20:15 TVP 1
Liga Narodów: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Andrzej Niedzielan, Goncalo Feio)
(Jacek Kurowski, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Podsumowanie sezonu

20:30 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Naj, naj…

20:45 Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport / Super Polsat / TVP 1
Liga Narodów: Portugalia – Holandia (Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek – z Porto)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

21:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Podsumowanie sezonu

22:40 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

23:30 Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski)

 

Poniedziałek 10.06.2019

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Dariusz Szpakowski)

18:00 Polsat Sport
18:35 TVP Sport / 20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Paweł Golański – z Warszawy)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

20:00 eToto
Quiz pod napięciem (Michał Pol, Łukasz Brzeziński, Wojciech Heron, Łukasz Majchrowski, Zbigniew Supeł)

20:45 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
El. ME 2020: Polska – Izrael (Mateusz Borek, Andrzej Niedzielan – z Warszawy)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Hiszpania – Szwecja (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Macedonia Północna – Austria (Tomasz Lach)

22:45 Weszło TV / Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Jakub Białek, Mateusz Rokuszewski)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Wtorek 11.06.2019

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Turcja (Piotr Szymczuk, Filip Cieśliński)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

16:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Kazachstan – San Marino (Tomasz Lach)

17:05 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Maciej Adamiak, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

17:30 TVP Sport
MŚ U20: Ukraina – Włochy (Szymon Borczuch, Paweł Kryszałowicz – z Gdyni)

18:00 Polsat Sport
El. ME 2020: Azerbejdżan – Słowacja (Grzegorz Michalewski)

20:00 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska Extra (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Tomasz Ćwiąkała, Jerzy Brzęczek)

20:30 TVP Sport
MŚ U20: Ekwador – Korea Południowa (Tomasz Jasina, Adam Kotleszka – z Lublina)

20:45 Polsat Sport
El. ME 2020: Niemcy – Estonia (Tomasz Włodarczyk)

20:45 Polsat Sport Extra / TVPSport.pl
El. ME 2020: Belgia – Szkocja (Cezary Kowalski, Paweł Golański)
(Aleksander Roj)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Włochy – Bośnia i Hercegowina (Marcin Lepa)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Środa 12.06.2019

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Bartosz Witkowski, Adam Krokowski)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga2: Deportivo La Coruna – Malaga CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Czwartek 13.06.2019

16:50 TVP Sport
Droga do Euro (Maciej Iwański, Michał Czechowicz, Andrzej Strejlau)

19:55 CANAL+ Sport
LaLiga: Naj, naj… (Adrian Olek)

21:00 CANAL+ Sport
LaLiga2: RCD Mallorca – Albacete Balompie (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Piotr Kucza)

22:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()