Rozkład jazdy [07-13.02.2020]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 07.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Jakub Al-Kindilchi)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Mariusz Mowlik)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Cracovia Kraków (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Gdyni)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: SV Sandhausen – FC Heidenheim (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:45 TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Maciej Adamiak, Andrzej Strejlau, Marcin Żewłakow)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Wrocławia)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)
(Maciej Iwański, Robert Podoliński – z Wrocławia)

20:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FC Augsburg (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: AS Roma – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:45 Eleven Sports 3
Championship: Bristol City – Birmingham City (Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak)

21:00 CANAL+ Sport 2 | nSport+
LaLiga: Deportivo Alaves – SD Eibar (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Wojciech Kowalczyk)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 08.02.2020

08:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Adam Drygalski, Leszek Kaźmierczak, Krzysztof Stanowski)

11:35 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:35 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Robert Podoliński, Andrzej Strejlau)

13:00 Weszło FM
Urodziny Weszło FM (Kamil Gapiński, Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk)

13:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
LaLiga: Levante UD – CD Leganes (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: VFB Stuttgart – Erzgebirge Aue (Michał Mitrut)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Crystal Palace (Edward Durda, Rafał Nahorny)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Zabrze (Rafał Dębiński, Kamil Kosowski – z Kielc)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Hertha Berlin – FSV Mainz 05 (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński – z Berlina)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – SC Paderborn (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Fortuna Dusseldorf (Michał Wszołek)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Werder Brema – Union Berlin (Edward Durda, Wojciech Jagoda)

16:00 CANAL+ Family
LaLiga: Getafe CF – Valencia CF (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Raków Częstochowa (Marcin Rosłoń, Maciej Murawski – z Poznania)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Torino FC – Sampdoria Genua (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 3
LaLiga: Real Valladolid – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:30 Eleven Sports 2
Championship: Nottingham Forest – Leeds United (Marcin Grzywacz)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Brighton & Hove Albion – Watford FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:30 CANAL+ Family
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund (Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk)

19:45 Polsat Sport News
Eredivisie: PSV Eindhoven – Willem II Tilburg (Piotr Przybysz)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Hellas Werona – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Atletico Madryt – Granada CF (Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

21:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski, Jakub Białek)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Michał Wodziński, Kazimierz Węgrzyn)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Dominik Guziak, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski)

 

Niedziela 09.02.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Wojciech Piela, Piotr Skiba, Krzysztof Marciniak)

12:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: RCD Espanyol – RCD Mallorca (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: FC Utrecht – Ajax Amsterdam (Piotr Przybysz)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Wisła Płock – Pogoń Szczecin (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Płocka)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: SPAL Ferrara – Sassuolo Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

13:30 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Jahn Regensburg (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

14:00 Eleven Sports 4
LaLiga: Real Sociedad – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

14:30 Eleven Sports 3
Championship: Millwall FC – West Bromwich Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – US Lecce (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Gliwic)

15:00 CANAL+
Premier League: Sheffield United – AFC Bournemouth (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – FC Koln (Michał Wszołek, Marcin Gazda)

16:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: CA Osasuna – Real Madryt (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

17:00 Abstra
Piłkarski Poker (Konrad Szymański, Paweł Sviniarski, Maksym Ziółkowski)

17:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – ŁKS Łódź (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – West Ham United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – RB Lipsk (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak – z Monachium)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:30 Eleven Sports 3
LaLiga: Celta Vigo – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Inter Mediolan – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica – z Mediolanu)

21:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Real Betis – FC Barcelona (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

21:00 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Jakub Wawrzyniak, Olaf Lubaszenko)

21:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Marcin Grzywacz, Marcin Gazda)

23:00 CANAL+ Sport 2
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Piotr Domagała, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 10.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński, Bartosz Przybyszewski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Podstufka, Rafał Nahorny)

14:00 Weszło FM
Stranieri (Mateusz Juza, Wojciech Adamczak, Marcin Borzęcki, Gabriel Stach)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Michał Gutka, Przemysław Pełka)

18:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Piórek, Szymon Janczyk)

18:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Marcin Grzywacz | Grzegorz Kaczmarczyk)

18:50 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

19:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski | Adam Zakrzewski)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Robert Podoliński, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Maciej Murawski, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Szymon Podstufka, Dawid Kocyła, Szymon Matuszek, Michał Buchalik)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Holstein Kiel – FC St. Pauli (Marcin Pawłowski, Mateusz Majak)

20:30 TVP Sport
Gol (Szymon Borczuch, Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Andrzej Strejlau)

21:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Edward Durda, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:25 TVP Sport
Gol Retro

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Szymon Podstufka)

 

Wtorek 11.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Now
Radio Canal (Piotr Domagała, Rafał Dębiński, Filip Surma)

12:00 Weszło FM
To My Scyzory (Marcin Długosz, Wiktor Lesiak)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Derby County – Borussia Dortmund (Paweł Ślęzak, Jakub Baranowski)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Kuwejt (Adam Kotleszka, Mariusz Mowlik)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

16:45 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Dawid Szymczak, Maciej Leszczyński, Mateusz Ogórek)

17:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban, Rafał Gikiewicz)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Jacek Gmoch)

20:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Wisła Kraków – Lech Poznań 01.09.2007 (Krzysztof Marciniak)

20:55 Polsat Sport
Puchar Francji: ASM Belfort – Stade Rennais (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Hadaj)

 

Środa 12.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Michał Łopaciński, Piotr Biesiekirski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Wojciech Górski)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Rafał Kędzior, Paweł Przybyła, Patryk Sokołowski)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Filip Miklas, Daniel Przybysz)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Józef Djaczenko, Hubert Michnowicz)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Glasgow Rangers – Atletico Madryt (Jakub Baranowski)

16:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: FC Porto – Red Bull Salzburg (Robert Zieliński)

16:30 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

17:00 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumilcz)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Real Saragossa – Olympique Lyon (Paweł Ślęzak)

18:30 Polsat Sport News
Puchar Francji: Dijon FCO – Paris Saint-Germain (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński)

20:00 CANAL+ Sport 3 21:30 CANAL+ Sport
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:00 Weszło FM
Niesamowite opowieści sportowe (Dariusz Urbanowicz, Adam Drygalski, Mariusz Kowoll)

20:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Dominik Piechota)

20:45 TVP Sport
Puchar Włoch: Inter Mediolan – SSC Napoli (Szymon Borczuch, Andrzej Strejlau)

21:00 TVPSport.pl
Puchar Hiszpanii: Athletic Bilbao – Granada CF (Tomasz Jasina, Adam Kotleszka)

21:05 Polsat Sport News
Puchar Francji: Olympique Lyon – Olympique Marsylia (Tomasz Włodarczyk, Marcin Kalita)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Dariusz Urbanowicz, Adam Drygalski)

23:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Czwartek 13.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Mateusz Juza, Maciej Sulęcki)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: ME 1996 (Kamil Kania, Leszek Milewski, Mariusz Moński)

15:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Mateusz Stankiewicz, Mariusz Moński)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Tomasz Oleksy)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Paweł Gołaszewski, Bartosz Kubiak, Maciej Ziółkowski)

18:00 Newonce
Futbol i cała reszta (Przemysław Rudzki, Arkadiusz Sitarz, Antoni Królikowski)

18:00 Abstra
Piłkarski Poker (Konrad Szymański, Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Maciej Klimek, Kazimierz Węgrzyn)

20:20 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Maciej Adamiak, Maciej Szczęsny, Adam Kotleszka)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Kącik Klubowy

20:45 TVP Sport
Puchar Włoch: AC Milan – Juventus Turyn (Hubert Bugaj, Andrzej Strejlau)

21:00 TVPSport.pl
Puchar Hiszpanii: Real Sociedad – CD Mirandes (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Puchar Francji: SAS Epinal – AS Saint-Etienne (Mariusz Hawryszczuk, Jacek Ziober)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Rafał Jewtuch, Przemysław Kruk)

23:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()