Rozkład jazdy [06-12.12.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 06.12.2019

08:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Bartłomiej Szczęśniak, Piotr Jurkowski)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Marcin Feddek, Tomasz Łapiński)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Tomasz Iwan)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Korona Kielce – Arka Gdynia (Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hamburger SV – FC Heidenheim (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

19:00 Łączy nas piłka 20:15 TVP Sport
Gala 100-lecia PZPN: Studio (Filip Adamus | Rafał Patyra)

19:30 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slovan Liberec – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Radosław Majdan – z Zabrza)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Wisła Kraków (Tomasz Ćwiąkała, Marcin Baszczyński – z Zabrza)

20:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin (Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk)

20:30 TVP Sport | TVP 1
Gala 100-lecia PZPN (Sylwia Dekiert, Piotr Sobczyński)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Inter Mediolan – AS Roma (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Villarreal CF – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Leszek Kaźmierczak)

 

Sobota 07.12.2019

08:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Adam Drygalski)

10:00 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 11:00 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Rafał Makowski, Łukasz Trałka)

12:30 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Roman Józefowicz)

13:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Real Madryt – RCD Espanyol (Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski)

13:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hannover 96 – Erzgebirge Aue (Michał Mitrut)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Everton FC – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Michał Gutka)

13:30 Eleven Sports 3
Championship: Huddersfield Town – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Atalanta Bergamo – Hellas Werona (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mikołaj Kruk, Maciej Kruk)
(Mateusz Majak, Tomasz Urban – z Monchengladbach)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Bayern Monachium (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak – z Monchengladbach)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: RB Lipsk – TSG Hoffenheim (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

15:30 CANAL+
Bundesliga: Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf (Bartosz Gleń, Leszek Orłowski)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: AFC Bournemouth – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:00 Eleven Sports 4
LaLiga: Granada CF – Deportivo Alaves (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

17:00 nSport+
Liga austriacka: Red Bull Salzubrg – WSG Swarovski Tirol (Szymon Ratajczak, Grzegorz Kaczmarczyk)

17:00 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Mariusz Jankowski, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | TVP 2
Ekstraklasa: Lech Poznań – ŁKS Łódź (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Poznania)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Poznania)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Piotr Czachowski, Antoni Partum)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Udinese Calcio – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 Eleven Sports 3
LaLiga: Levante UD – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

18:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Manchester City – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

19:45 Polsat Sport News
Eredivisie: PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (Mariusz Hawryszczuk)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Płock (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Piotr Czachowski, Dominik Mucha)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Lazio Rzym – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: FC Barcelona – RCD Mallorca (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Michał Wodziński, Andrzej Juskowiak)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Daniel Ciechański)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Julian Kowalski, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 08.12.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Paweł Paczul, Leszek Kaźmierczak)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański)

12:00 CANAL+ Sport 2 | nSport+
LaLiga: SD Eibar – Getafe CF (Michał Kornacki, Leszek Orłowski)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Raków Częstochowa (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Krakowa)

12:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: US Lecce – Genoa CFC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

13:00 Eleven Sports 2
Championship: West Bromwich Albion – Swansea City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Real Betis – Athletic Bilbao (Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Torino FC – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: SPAL Ferrara – Brescia Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – Cagliari Calcio (Marcin Pawłowski, Mikołaj Kruk)

15:00 CANAL+
Premier League: Aston Villa – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – ze Szczecina)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Union Berlin – FC Koln (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

16:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Real Valladolid – Real Sociedad (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

17:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Sparta Praga – Mlada Boleslav (Marcin Kalita)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Wrocławia)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Brighton & Hove Albion – Wolverhampton Wanderers (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Piotr Czachowski, Dominik Mucha)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – Parma Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Werder Brema – SC Paderborn (Michał Mitrut, Tomasz Urban)

18:30 Eleven Sports 3
LaLiga: CD Leganes – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Mariusz Stępiński)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Bologna FC – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Now | nSport+
LaLiga: CA Osasuna – Sevilla FC (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Sonny Kittel, Piotr Kędzierski)

21:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 09.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Drygalski, Leszek Kaźmierczak)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal (Piotr Domagała, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Wąsowski)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Ratajczak, Adam Zakrzewski)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Szymon Piórek)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 CANAL+ Sport | Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

19:00 CANAL+ Sport | Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Adrian Olek | Marcin Pawłowski)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Mariusz Jankowski, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Adamiak, Marek Citko, Sebastian Mila)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Tomasz Wieszczycki, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Zachodny, Dariusz Żuraw)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Michał Pol, Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Daniel Ciechański, Ireneusz Mamrot, Agnieszka Syczewska)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: VFB Stuttgart – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

20:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki – z Londynu)

21:00 CANAL+ Sport 3 21:45 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Daniel Ciechański)

22:35 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 10.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Samuel Szczygielski, Andrzej Person)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal na Wyspach (Michał Kornacki, Piotr Glamowski, Jarosław Koliński)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Nigeria (Adam Kotleszka, Michał Zichlarz)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Chelsea Londyn – Lille OSC (Jakub Baranowski)

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Inter Mediolan – FC Barcelona (Paweł Ślęzak)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

16:30 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

17:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Hubert Bezbański, Michał Zawada)

17:30 CANAL+ Sport 20:00 CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Lech Poznań – Wisła Kraków 26.09.1999 (Krzysztof Marciniak)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Jerzy Engel, Janusz Panasewicz)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Red Bull Salzburg – Liverpool FC (Tomasz Smokowski, Paweł Golański – z Salzburga)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: SSC Napoli – KRC Genk (Marcin Feddek, Dariusz Kubicki)

20:00 TVP Sport
Retro TVP Sport: Polska – Holandia 10.09.1975 (Przemysław Babiarz, Andrzej Strejlau)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Inter Mediolan – FC Barcelona (Bożydar Iwanow, Piotr Czachowski – z Mediolanu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Slavia Praga (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – Valencia CF (Cezary Kowalski, Andrzej Niedzielan)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – Lille OSC (Tomasz Włodarczyk, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Zenit Sankt Petersburg (Tomasz Lach, Bartłomiej Rabij)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – RB Lipsk (Mariusz Hawryszczuk, Adam Matysek)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Wojciech Hadaj)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek)

 

Środa 11.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Samuel Szczygielski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Przemysław Langier, Łukasz Krasny)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Jarosław Kaszowski, Kamil Zapolnik)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Adam Krokowski, Tomasz Łabiak)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Grzegorz Hałasik, Marek Lubawiński)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Club Brugge – Real Madryt (Marcin Kalita)

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Bayern Monachium – Tottenham Hotspur (Jakub Polkowski)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Adam Błoński, Jarosław Wąsowicz, Jarosław Kotas)

16:25 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

16:55 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny, Marcin Grzywacz)

17:00 Abstra
Piłkarski Poker (Konrad Szymański, Piotr Szumowski, Piotr Szulowski)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:30 CANAL+ Sport 20:00 CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV 20:05 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Artur Wichniarek, Jerzy Engel)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

18:30 TVPSport.pl
KMŚ 2019: Al Sadd SC – Hienghene Sport (Hubert Bugaj)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb – Manchester City (Marcin Feddek, Andrzej Niedzielan)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Szachtar Donieck – Atalanta Bergamo (Grzegorz Michalewski, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 1
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Tottenham Hotspur (Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń – z Monachium)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Monachium)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen – Juventus Turyn (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain – Galatasaray Stambuł (Mariusz Hawryszczuk, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Olympiakos Pireus – Crvena Zvezda Belgrad (Paweł Ślęzak, Piotr Koźmiński)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Lokomotiv Moskwa (Cezary Kowalski, Bartłomiej Rabij)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Club Brugge – Real Madryt (Robert Zieliński, Dariusz Kubicki)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk)

22:55 TVP Sport 23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Maciej Szczęsny)
(Szymon Rojek)

 

Czwartek 12.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Adam Drygalski, Bogdan Kalus)

12:00 Łączy nas piłka
Puchar Polski: Losowanie 1/4 finału (Filip Adamus, Maciej Sawicki)

13:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Dominik Piechota, Kamil Rogólski, Michał Trela)

14:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Tomasz Ćwiąkała, Mateusz Święcicki)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Magdalena Urbańska)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Adam Matysek, Paweł Kryszałowicz, Marek Jóźwiak, Jakub Wawrzyniak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Jacek Cyzio, Tomasz Sokołowski, Paweł Gołaszewski)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Łukasz Wiśniowski)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Eintracht Frankfurt – Vitoria Guimaraes (Tomasz Włodarczyk, Bartłomiej Rabij)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Stade Rennes – Lazio Rzym (Paweł Ślęzak, Jacek Ziober)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Dynamo Kijów – FC Lugano (Robert Zieliński, Marcin Kalita)

18:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: FC Kopenhaga – Malmo FF (Jakub Polkowski)

18:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Getafe CF – FK Krasnodar (Grzegorz Michalewski, Dariusz Kubicki)

18:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Standard Liege – Arsenal Londyn (Tomasz Lach, Piotr Koźmiński)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adrian Olek, Kazimierz Węgrzyn)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Kącik klubowy

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Borussia Monchengladbach – Basaksehir Stambuł (Andrzej Janisz, Artur Wichniarek)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: FC Porto – Feyenoord Rotterdam (Cezary Kowalski, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Glasgow Rangers – Young Boys BSC (Bożydar Iwanow, Przemysław Łagożny)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Ludogorets Razgrad – Ferencvarosi TC (Mariusz Hawryszczuk, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: AS Roma – Wolfsberger AC (Filip Jastrzębski, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Manchester United – AZ Alkmaar (Marcin Feddek, Jakub Baranowski)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Michał Gutka, Rafał Nahorny, Grzegorz Jędrzejewski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Szymon Rojek)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()