Image and video hosting by TinyPic

Rozkład jazdy: 06-12.10.2017

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 06.10.2017

01:25. Eleven
El. MŚ 2018: Argentyna – Peru (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

01:25. Eleven Extra
El. MŚ 2018: Kolumbia – Paragwaj (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

13:25. Eurosport 2
MŚ u17 2017: Turcja – Nowa Zelandia (Tomasz Lach)

17:55. Polsat Sport
El. ME u21 2019: Polska – Finlandia (Mateusz Borek, Paweł Golański – z Łodzi)

17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Gruzja – Walia (Piotr Przybysz)

20:15. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paulina Chylewska, Andrzej Iwan, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Hiszpania – Albania (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Turcja – Islandia (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Chorwacja – Finlandia (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński)

20:40. Eleven
El. ME u21 2019: Anglia – Szkocja (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk, Paweł Ślęzak)

 

Sobota 07.10.2017

12:25. Polsat Sport Extra
1. liga: Odra Opole – Bytovia Bytów (Bożydar Iwanow, Artur Derbin – z Opola)

13:25. Eurosport 1
MŚ u17 2017: Niemcy – Kostaryka (Edward Durda)

15:55. Polsat Sport
El. ME u19 2018: Polska – Białoruś (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Chorzowa)

16:30. Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Adam Nawałka, Kamil Grosicki, Bartosz Bereszyński, Rafał Wolski)

17:55. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Bośnia i Hercegowina – Belgia (Roman Kołtoń, Andrzej Strejlau)

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Szwecja – Luksemburg (Marcin Lepa)

17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Wyspy Owcze – Łotwa (Marek Magiera)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paweł Sikora, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos, Piotr Koźmiński)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Bułgaria – Francja (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Białoruś – Holandia (Tomasz Włodarczyk)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Szwajcaria – Węgry (Szymon Rojek, Piotr Koźmiński)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Cruzeiro Belo Horizonte – Ponte Preta AA (Dominik Guziak, Marcin Gazda)

22:55. Eurosport 2
MLS: New York Red Bulls – Vancouver Whitecaps (Adam Kotleszka)

23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk, Marcin Lepa, Szymon Rojek)

 

Niedziela 08.10.2017

10:00. Onet
Śniadanie z kadrą (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Aleksander Kłak – z Warszawy)

13:25. Eurosport 1
MŚ u17 2017: Chile – Anglia (Michał Zawacki)

15:00. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Waldemar Prusik, Dariusz Dziekanowski, Włodzimierz Lubański – z Warszawy)

17:55. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Polska – Czarnogóra (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Warszawy)

17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Dania – Rumunia (Szymon Rojek, Arkadiusz Onyszko)

17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Litwa – Anglia (Tomasz Włodarczyk)

19:50. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Rafał Patyra, Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Jan Tomaszewski)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Norwegia – Irlandia Północna (Piotr Przybysz)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Czechy – San Marino (Paweł Ślęzak)

23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Cezary Kowalski, Piotr Przybysz, Grzegorz Michalewski)

 

Poniedziałek 09.10.2017

10:00. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:25. Eurosport 1
MŚ u17 2017: Turcja – Mali (Tomasz Lach)

17:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Piotr Przybysz)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Waldemar Prusik, Jacek Magiera)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Paweł Wilkowicz, Michał Pol, Piotr Żelazny)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Islandia – Kosowo (Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Walia – Irlandia (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Ukraina – Chorwacja (Grzegorz Michalewski, Tomasz Łapiński)

22:00. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk, Grzegorz Michalewski, Paweł Ślęzak)

 

Wtorek 10.10.2017

13:25. Eurosport 2
MŚ u17 2017: Hiszpania – Nigeria (Edward Durda)

16:25. Eurosport 1
MŚ u17 2017: Niemcy – Iran (Andrzej Janisz)

17:55. Polsat Sport
El. ME u19 2018: Polska – Niemcy (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Zabrza)

20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paulina Chylewska, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Maciej Sawicki)

20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Portugalia – Szwajcaria (Szymon Rojek, Tomasz Hajto)

20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Francja – Białoruś (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Holandia – Szwecja (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau)

23:30. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Cezary Kowalski, Grzegorz Michalewski, Szymon Rojek)

 

Środa 11.10.2017

01:25. Eleven
El. MŚ 2018: Brazylia – Chile (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

01:25. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Ekwador – Argentyna (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

01:25. Eleven Extra
El. MŚ 2018: Peru – Kolumbia (Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak)

13:25. Eurosport 2
MŚ u17 2017: Anglia – Meksyk (Tomasz Lach)

 

Czwartek 12.10.2017

09:00. Onet
English Breakfast Extra (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

15:00. Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Karolina Riemen-Żerebecka)

13:25. Eurosport 2
MŚ u17 2017: Turcja – Paragwaj (Michał Zawacki)

4
5
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY