Rozkład jazdy [06-12.09.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 06.09.2019

14:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

16:00 TVP Sport
El. ME U21: Łotwa – Polska (Tomasz Jasina, Andrzej Strejlau)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski, Piotr Świerczewski)

18:00 Polsat Sport 19:30 TVP Sport 20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Bożydar Iwanow, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek, Jerzy Engel)
(Rafał Patyra, Marek Citko, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport | TVP 1
El. ME 2020: Słowenia – Polska (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Lublany)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Lublany)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Niemcy – Holandia (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Hajto)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Austria – Łotwa

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Walia – Azerbejdżan

22:45 Weszło TV | Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Sobota 07.09.2019

13:30 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 14:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Kamil Gapiński, Marek Citko, Robert Podoliński)

14:45 Polsat Sport Extra
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn (Tomasz Lach, Dariusz Kubicki – z Chojnic)

15:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Kosowo – Czechy

16:30 TVP Sport
Przed meczem Polska – Austria (Rafał Patyra, Marek Citko)

18:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Anglia – Bułgaria

18:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Islandia – Mołdawia

18:00 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Litwa – Ukraina

20:10 TVP Sport
El. ME 2020: Studio

20:45 Polsat Sport Extra | TVP Sport
El. ME 2020: Serbia – Portugalia
(Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Francja – Albania (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

21:30 PolsatSport.pl
MLS: New York City – New England Revolution (Paweł Ślęzak)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

23:30 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Niedziela 08.09.2019

03:00 Polsat Sport Extra
MLS: Colorado Rapids – Seattle Sounders (Robert Zieliński)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek – z Warszawy)

13:00 Weszło TV
Klasa A: KTS Weszło Warszawa – Błyskawica Warszawa (Mateusz Juza, Bartłomiej Szczęśniak – z Warszawy)

13:05 TVP 3
2. liga: Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków (Adam Kotleszka – z Elbląga)

18:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Gruzja – Dania

18:00 Polsat Sport News | Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Szwajcaria – Gibraltar

18:30 PolsatSport.pl
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Grzegorz Krychowiak)

20:45 Polsat Sport Extra | TVP Sport
El. ME 2020: Szwecja – Norwegia
(Michał Zawacki, Andrzej Strejlau)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Finlandia – Włochy

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Hiszpania – Wyspy Owcze

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Marcin Ścisłowski)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Poniedziałek 09.09.2019

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Krystian Bielik)

14:30 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Studio (Aleksandra Rajewska, Adam Kotleszka – z Rzeszowa)

15:00 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Polska – Portugalia (Tomasz Jasina – z Rzeszowa)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Jacek Trzeciak, Rafał Makowski, Szymon Lewicki, Michał Sagrol, Mariusz Moński)

17:15 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

18:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Azerbejdżan – Chorwacja

18:00 Polsat Sport 18:35 TVP Sport 20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek)
(Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Jerzy Engel – z Warszawy)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow, Rafał Ulatowski – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport | TVP 1
El. ME 2020: Polska – Austria (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Warszawy)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Estonia – Holandia

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Irlandia Północna – Niemcy

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Słowenia – Izrael

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Szkocja – Belgia

22:45 Weszło TV | Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Krzysztof Stanowski)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Wtorek 10.09.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Bartosz Gleń, Leszek Orłowski, Marek Jóźwiak)

12:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Gwatemala (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk, Robert Juszczyk)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Mateusz Skwierawski, Izabela Kruk, Paulina Chylewska)

17:020 TVP Sport
El. ME U21: Studio (Maciej Iwański, Marek Citko, Robert Podoliński – z Białegostoku)

18:00 TVP Sport
El. ME U21: Polska – Estonia (Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow – z Białegostoku)

19:30 Weszło FM
KTS Weszło (Daniel Ciechański, Dominik Klekowski)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Mateusz Święcicki, Cezary Kucharski)

20:00 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

20:45 Polsat Sport
El. ME 2020: Francja – Andora (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Anglia – Kosowo

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Litwa – Portugalia

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Czarnogóra – Czechy

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Albania – Islandia

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Środa 11.09.2019

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Paweł Przybyła)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Adam Krokowski, Rafał Kusz, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Dawid Dobrasz, Piotr Chołdrych)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

20:00 Weszło FM
Zakurzone legendy ekstraklasy (Wojciech Piela, Adam Drygalski, Mariusz Pawlak, Piotr Dziewicki, Grzegorz Lato, Dariusz Leśnikowski, Wiesław Surlit, Piotr Zmitrowicz, Michał Królikowski)

20:15 TVP Sport
Droga do Euro 2020 (Maciej Adamiak, Andrzej Strejlau, Marcin Żewłakow)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

 

Czwartek 12.09.2019

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Wojciech Kowalewski)

20:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Michał Kosim)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adrian Olek)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()