Rozkład jazdy 06-12.07.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 06.07.2018

08:00 Polsat Sport; Polsat Sport News
Studio Futbol 2018 (Marcin Feddek, Andrzej Strejlau, Dariusz Dziekanowski)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Kołodziejczyk, Mirosław Żukowski, Radosław Majdan, Tomasz Listkiewicz)

10:00 CanalPlus.pl
Radio Canal na Mundialu (Piotr Glamowski, Rafał Dębiński, Leszek Orłowski)

10:30 Onet
Misja Rosja (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała)

15:00 TVP Sport; TVP 2
MŚ 2018: Studio (Przemysław Babiarz, Tomasz Frankowski, Tomasz Kłos, Kamil Kosowski, Bartłomiej Rabij, Jan Tomaszewski, Rafał Rostkowski)

15:55 TVP Sport; TVP 2; CANAL+ 4K
MŚ 2018: Urugwaj – Francja (Tomasz Jasina, Robert Podoliński – z Niżnego Nowogrodu)
(Rafał Wolski, Przemysław Rudzki)

19:30 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Studio (Maciej Kurzajewski, Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Jerzy Dudek, Marcin Żewłakow, Włodzimierz Lubański, Rafał Rostkowski)

19:55 TVP Sport; TVP 1; TVP 4K
MŚ 2018: Brazylia – Belgia (Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz – z Kazania)

22:00 Weszło TV; Weszło FM
Stan Mundialu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Adam Kotleszka)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Sobota 07.07.2018

08:00 Polsat Sport; Polsat Sport News
Studio Futbol 2018 (Marcin Feddek, Andrzej Strejlau, Dariusz Wdowczyk)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Kołodziejczyk, Stefan Szczepłek, Jacek Gmoch)

10:00 CanalPlus.pl
Radio Canal na Mundialu (Piotr Glamowski, Żelisław Żyżyński, Michał Gutka)

15:00 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Studio (Piotr Dębowski, Jerzy Dudek, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski, Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau, Michał Listkiewicz)

15:55 TVP Sport; TVP 1; TVP 4K
MŚ 2018: Szwecja – Anglia (Maciej Iwański, Maciej Żurawski – z Samary)

17:55 Eurosport 2
Mecz towarzyski: Wisła Kraków – AS Monaco (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz – z Krakowa)

19:30 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Studio (Jacek Kurowski, Adam Matysek, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski, Jerzy Engel, Paweł Janas, Michał Listkiewicz)

19:55 TVP Sport; TVP 1; TVP 4K
MŚ 2018: Rosja – Chorwacja (Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Soczi)

22:00 Weszło TV; Weszło FM
Stan Mundialu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Sebastian Mila)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 08.07.2018

00:55 Eurosport 1
MLS: Philadelphia Union – Atlanta United (Adam Kotleszka)

08:00 Polsat Sport; Polsat Sport News
Studio Futbol 2018 (Przemysław Iwańczyk, Cezary Kowalski, Dariusz Dziekanowski)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Kołodziejczyk, Michał Czechowicz, Radosław Majdan)

10:30 Onet
Misja Rosja (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Tomasz Ćwiąkała, Andrzej Twarowski)

20:35 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Podsumowanie 1/4 finału (Maciej Jabłoński, Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Marcin Rams)

 

Poniedziałek 09.07.2018

00:55 Eurosport 1
MLS: New York City – New York Red Bulls (Edward Durda)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Kołodziejczyk, Stefan Szczepłek, Maciej Terlecki)

19:30 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Zapowiedź 1/2 finału (Piotr Sobczyński, Adam Matysek, Tomasz Kłos, Piotr Żelazny)

20:00 Weszło TV; Weszło FM
Stan Mundialu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Bartłomiej Szczęśniak, Kamil Gapiński)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Marcin Rams)

 

Wtorek 10.07.2018

08:00 Polsat Sport; Polsat Sport News
Studio Futbol 2018 (Paulina Chylewska, Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Gąsiorowski, Mirosław Żukowski, Jacek Gmoch)

10:00 CanalPlus.pl
Radio Canal na Mundialu (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski, Robert Podoliński)

17:00 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Studio (Przemysław Babiarz, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow, Tomasz Frankowski, Michał Listkiewicz, Jan Tomaszewski, Włodzimierz Lubański, Rafał Ulatowski)

19:00 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

19:30 Onet
Studio Meczowe (Michał Pol, Maciej Szczęsny, Leszek Ojrzyński, Wojciech Kowalewski)

19:55 TVP Sport; TVP 1; CANAL+ 4K
MŚ 2018: Francja – Belgia (Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz – z Sankt Petersburga)
(Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski)

22:00 Weszło TV; Weszło FM
Stan Mundialu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Adamczak)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Marcin Rams)

 

Środa 11.07.2018

08:00 Polsat Sport; Polsat Sport News
Studio Futbol 2018 (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Gąsiorowski, Michał Czechowicz, Jacek Gmoch)

10:00 CanalPlus.pl
Radio Canal na Mundialu (Michał Kornacki, Przemysław Pełka, Rafał Dębiński)

10:30 Onet
Misja Rosja (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała)

17:30 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Studio (Rafał Patyra, Robert Podoliński, Marek Jóźwiak, Adam Matysek, Michał Listkiewicz, Jerzy Engel, Rafał Ulatowski, Włodzimierz Lubański)

19:30 Onet
Studio Meczowe (Izabela Koprowiak, Maciej Bartoszek, Mateusz Cetnarski, Damian Dąbrowski)

19:55 TVP Sport; TVP 1; TVP 4K
MŚ 2018: Chorwacja – Anglia (Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Moskwy)

22:00 Weszło TV; Weszło FM
Stan Mundialu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Marek Citko)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Czwartek 12.07.2018

08:00 Polsat Sport; Polsat Sport News
Studio Futbol 2018 (Przemysław Iwańczyk, Tomasz Łapiński, Andrzej Strejlau)

10:00 WP
Prosto z mistrzostw (Michał Gąsiorowski, Mirosław Żukowski, Piotr Świerczewski)

19:40 TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Podsumowanie 1/2 finału (Piotr Sobczyński, Robert Podoliński, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Kamil Kosowski)

19:55 PolsatSport.pl
Liga Europy: Górnik Zabrze – Zaria Balti (Cezary Kowalski, Mariusz Śrutwa – z Zabrza)

20:00 Polsat Sport
Liga Europy: Studio (Marcin Feddek, Paweł Wojtala, Krzysztof Kotorowski – z Poznania)

20:40 Polsat Sport; Super Polsat
Liga Europy: Lech Poznań – Gandzasar Kapan (Bożydar Iwanow, Waldemar Prusik – z Poznania)

22:30 TVP Sport
Mundialowy wieczór (Sebastian Parfjanowicz)

5
3
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz