Rozkład jazdy 06-12.04.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 06.04.2018

02:25 SportKlub
Copa Libertadores: Estudiantes La Plata – Santos FC (Julian Kowalski)

14:00 Zapinamy pasy
Halo, tu mundial (Bartłomiej Rabij, Artur Kwiatkowski, Krystian Porębski)

16:30 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski, Piotr Włodarczyk)

18:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – VfL Bochum (Julian Kowalski)

20:25 Eleven Sports  1
Bundesliga: Hannover 96 – Werder Brema (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:25 Eleven Sports  4
Liga belgijska: Royal Charleroi – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

20:40 Eleven Sports 2
Ligue 1: AS Saint-Etienne – Paris Saint-Germain (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:55 Eleven Sports 3
La Liga: Deportivo La Coruna – Malaga CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Sobota 07.04.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Piotr Koźmiński, Marcin Harasimowicz, Andrzej Strejlau)

12:55 Polsat Sport News
Liga ukraińska: Dynamo Kijów – Zoria Ługańsk (Mariusz Hawryszczuk, Robert Zieliński)

12:55 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC Nurnberg – FC Heidenheim (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

12:55 Eleven Sports 3
La Liga: Deportivo Alaves – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:25 Eleven Sports 4
Championship: Norwich City – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

14:55 Polsat Sport News
Liga czeska: Sparta Praga – Dukla Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: Benevento Calcio – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Hertha Berlin (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25 CANAL+
Bundesliga: FC Augsburg – Bayern Monachium (Edward Durda, Leszek Orłowski)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Stoke City – Tottenham Hotspur (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

15:55 SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Austria Wiedeń (Łukasz Śliwa)

17:00 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Mirosław Szymkowiak, Tomasz Wieszczycki, Marcin Żewłakow, Sławomir Stempniewski)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Raków Częstochowa (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Mielca)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Poznania)

17:55 CANAL+ Now
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Arka Gdynia (Piotr Laboga, Kamil Kosowski – z Gdańska)

17:55 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

17:55 nSport+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński – z Białegostoku)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Zagłębie Lubin (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz – z Krakowa)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

18:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Hamburger SV – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 4
La Liga: Real Betis – Eibar SD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

19:40 Polsat Sport News
Liga holenderska: AZ Alkmaar – PSV Eindhoven (Cezary Kowalski)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Leganes CD (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała, Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

22:55 Eurosport 2
MLS: Atlanta United – Los Angeles FC (Adam Kotleszka)

 

Niedziela 08.04.2018

11:00 Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Tomasz Loska, Szymon Matuszek)

11:55 Eleven Sports 2
La Liga: Levante UD – Las Palmas UD (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

12:25 Eleven Sports 1
Serie A: Torino FC – Inter Mediolan (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

13:25 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC Ingolstadt – Arminia Bielefeld (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:25 Polsat Sport News
Liga holenderska: Twente Enschede – Feyenoord Rotterdam (Mariusz Hawryszczuk)

14:55 SportKlub
Liga austriacka: LASK Linz – FC Red Bull Salzburg (Łukasz Śliwa)

14:55 Eleven Sports 4
Serie A: SSC Napoli – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:10 CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Southampton FC (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: Borussia Dortmund – VFB Stuttgart (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:45 Eleven Sports 2
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Ćwiąkała, Maciej Kruk)

16:10 Eleven Sports 2
La Liga: Real Madryt – Atletico Madryt (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

16:40 Polsat Sport News
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Heracles Almelo (Szymon Rojek)

17:00 SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Mateusz Borek, Tomasz Adamek, Gus Curren, Ewa Brodnicka, Jakub Bączek)

17:25 CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – West Ham United (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński – z Sosnowca)

17:55 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – TSG Hoffenheim (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

17:55 Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Serie A: Udinese Calcio – Lazio Rzym (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 2
La Liga: Real Sociedad – Girona FC (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

19:30 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Roman Sidorowicz)

20:40 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 2
La Liga: Valencia CF – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:55 Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Ligue 1: Olympique Marsylia – Montpellier HSC (Sebastian Chabiniak, Stefan Białas)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Julian Kowalski, Marcin Grzywacz, Maciej Kruk, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

23:15 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Piotr Laboga, Cezary Olbrycht)

 

Poniedziałek 09.04.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Jakub Polkowski, Michał Zachodny)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Tomasz Ćwiąkała)

11:00 Sportowe Fakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Michał Kołodziejczyk, Jacek Stańczyk)

11:00 Zapinamy Pasy
Ekstra Tajm (Adam Delimat, Łukasz Wiśniowski, Radosław Majdan, Michał Żewłakow)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Zachodny)

13:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Dawid Król, Kibu Vicuna)

14:00 Zapinamy Pasy
Magazyn 1. ligi (Gabriel Rogaczewski, Adam Delimat)

16:00 Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Łączy nas piłka
Po Lidze (Łukasz Wiśniowski, Michał Zachodny)

17:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Marek Jóźwiak)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Krzysztof Marciniak)

20:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Ekstraklasy (Piotr Glamowski, Zbigniew Mucha, Marcin Żewłakow)

20:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: RB Lipsk – Bayer Leverkusen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Mirosław Smyła)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Michał Pol, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:55 Eleven Sports 2
La Liga: Villareal CF – Athletic Bilbao (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Lig Zagranicznych (Artur Kwiatkowski, Adam Rolnik, Rafał Lebiedziński, Przemysław Pełka)

21:00 CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

22:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

 

Wtorek 10.04.2018

13:00 Zapinamy Pasy
Polska kopie (Adam Drygalski)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Katar (Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:00 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:00 CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński)

20:40 CANAL+
Liga Mistrzów: AS Roma – FC Barcelona (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński – z Rzymu)

20:40 CANAL+ Now; nSport+
Liga Mistrzów: Manchester City – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki – z Manchesteru)

20:40 CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

20:40 Eleven Sports 1
Championship: Aston Villa – Cardiff City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 11.04.2018

09:00 Onet
English Breakfast (Michał Pol, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

13:00 Zapinamy Pasy
Radio Brazylia (Bartłomiej Rabij)

14:00 Zapinamy Pasy
Cóż to był za mecz! (Adam Drygalski, Marek Jóźwiak, Jacek Cyzio, Krzysztof Iwanicki)

17:35 TVP Sport
Jedziemy na mundial (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

20:00; 20:30 CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Filip Surma, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Adam Matysek)

20:40 CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Sevilla FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki – z Monachium)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Monachium)

20:40 nSport+
Liga Mistrzów: Real Madryt – Juventus Turyn (Rafał Wolski, Leszek Orłowski – z Madrytu)

20:40 CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

20:40 Eleven Sports 1
Championship: Wolverhampton Wanderers – Derby County (Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak)

22:45 TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn)

23:05 TVP 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Maciej Iwański)

 

Czwartek 12.04.2018

02:40 SportKlub
Copa Libertadores: Palmeiras Sao Paulo – Boca Juniors (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
La Liga Loca (Jarosław Koliński, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Bartłomiej Szczęśniak

11:00 Zapinamy Pasy
Kopalnia (Piotr Żelazny, Rafał Stec, Michał Zachodny)

14:00 Weszło FM
Curva Nord (Michał Borkowski, Dominik Mucha)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Adam Bielecki)

20:30 CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Kamil Kosowski)

21:00 CANAL+ Sport
Liga Europy: Red Bull Salzburg – Lazio Rzym (Cezary Olbrycht, Kazimierz Węgrzyn)

21:00 TVP Sport
Liga Europy: Olympique Marsylia – RB Lipsk (Szymon Borczuch, Marcin Żewłakow)

21:00 Eurosport 1
Liga Europy: Sporting Lizbona – Atletico Madryt (Tomasz Lach, Maciej Terlecki)

2
4
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

30443566_1650621274992924_2995731623011418112_n
22 kwietnia, 14:48
18.05.2016 KRAKOW TAURON ARENA UL. LEMA 7 ( POLAND ) SIATKOWKA MEZCZYZN ( MEN'S VOLLEYBALL ) XIV MEMORIAL HUBERTA JERZEGO WAGNERA 

MECZ POLSKA - BELGIA ( GAME POLAND - BELGIUM )

NZ MARCIN MOZDZONEK SYLWETKA 

FOTO MICHAL STANCZYK / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
20 kwietnia, 17:48