Rozkład jazdy 05-11.10.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 05.10.2018

02:40 SportKlub
Copa Libertadores: Cruzeiro Belo Horizonte – Boca Juniors (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
Krajowe podwórko (Marcin Stus, Maciej Wąsowski, Michał Głuszniewski)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Maciej Żurawski – z Legnicy)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Piast Gliwice (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Legnicy)

18:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: SV Darmstadt – Hamburger SV (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła – z Zabrza)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lech Poznań (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)

20:25 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Werder Brema – VFL Wolfsburg (Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński)

20:25 Eleven Sports 3
Serie A: Torino FC – Frosinone Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

20:40 Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Odra Opole (Szymon Rojek, Grzegorz Lato – z Mielca)

20:55 Eleven Sports 2
La Liga: Athletic Bilbao – Real Sociedad (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

20:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Brighton & Hove Albion – West Ham United (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

23:00 CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec (Krzysztof Marciniak)

 

Sobota 06.10.2018

11:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Mateusz Oszust, Marcin Mięciel, Maciej Sawicki, Magdalena Urbańska)

12:55 CANAL+ Sport 2
La Liga: Girona FC – Eibar SD (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

12:55 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Greuther Furth – Jahn Regensburg (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

13:25 Eleven Sports 2
Championship: Leeds United – Brentford FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:55 Eleven Sports 3
Serie A: Cagliari Calcio – Bologna FC (Piotr Dumanowski, Dominiak Guziak)

14:55 Polsat Sport
1. liga: ŁKS Łódź – Wigry Suwałki (Cezary Kowalski, Janusz Kudyba – z Łodzi)

15:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Schalke 04 Gelsenkirchen (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Augsburg (Edward Durda, Maciej Murawski)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Everton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

16:10 Eleven Sports 4
La Liga: Getafe CF – Levante UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

17:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: Udinese Calcio – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

18:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Manchester United – Newcastle United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:25 CANAL+ Now
La Liga: Deportivo Alaves – Real Madryt (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

18:25 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Monchengladbach (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

18:55 Polsat Sport News
Liga czeska: Sigma Ołomuniec – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

19:40 Polsat Sport Extra
Eredivisie: PSV Eindhoven – VVV Venlo (Piotr Przybysz)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Empoli FC – AS Roma (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Wrocławia)

20:40 Eleven Sports 2
La Liga: Leganes CD – Rayo Vallecano (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:55 Eurosport 2
MLS: Montreal Impact – Columbus Crew (Michał Zawacki)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Andrzej Juskowiak)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:55 Eurosport 2
MLS: Toronto FC – Vancouver Whitecaps (Adam Kotleszka)

 

Niedziela 07.10.2018

10:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Michał Czechowicz, Paweł Kapusta, Łukasz Wiśniowski, Piotr Żelazny)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Bogusław Kaczmarek)

11:55 CANAL+ Sport
La Liga: Real Valladolid – Huesca SD (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)

12:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

12:25 Eleven Sports 1
Serie A: Genoa CFC – Parma Calcio (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

12:30 CANAL+ Sport 2
Bitwa o Anglię (Filip Surma, Kamil Kosowski, Grzegorz Rasiak)

12:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Fulham FC – Arsenal Londyn (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

13:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: SC Freiburg – Bayer 04 Leverkusen (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

14:25 Polsat Sport News
Eredivisie: Willem II Tilburg – Feyenoord Rotterdam (Mariusz Hawryszczuk)

14:55 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: AC Milan – Chievo Werona (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

14:55 Eleven Sports 4
Serie A: Lazio Rzym – ACF Fiorentina (Michał Mitrut)

15:10 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Gdyni)

15:25 CANAL+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Jagiellonia Białystok (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Kielc)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Eintracht Frankfurt (Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak)

16:10 CANAL+ Now
La Liga: Atletico Madryt – Real Betis (Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński)

16:40 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar (Tomasz Włodarczyk)

16:55 SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

17:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Liverpool FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:55 CANAL+ Sport
Bundesliga: RB Lipsk – FC Nurnberg (Edward Durda, Wojciech Jagoda)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

17:55 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – Sassuolo Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Sevilla FC – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

18:25 CANAL+ Now
La Liga: Espanyol Barcelona – Villarreal CF (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

18:55 Eurosport 2
MLS: DC United – Chicago Fire (Tomasz Lach)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Marcin Robak)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Jakub Białek)

20:00 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz)

20:25 Eleven Sports 2
Serie A: SPAL Ferrara – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Valencia CF – FC Barcelona (Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Marcin Gazda, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Mateusz Święcicki, Julian Kowalski)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Edward Durda, Leszek Orłowski, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 08.10.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Skiba, Tomasz Chomczyk)

13:45 Łączy nas piłka / Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Kamil Grosicki)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Kamil Socha)

17:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

18:45 SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

19:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Laboga)

19:20 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Mirosław Szymkowiak)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Marcin Brosz)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Ireneusz Mamrot, Jarosław Mroczek, Łukasz Masłowski)

20:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: FC Koln – MSV Duisburg (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Koźmiński, Michał Pol)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Mateusz Janiak, Maciej Szczęsny)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Kamil Socha)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Marcin Stachowicz)

21:45 Łączy nas piłka
Studio z kadry (Filip Adamus, Radosław Gilewicz, Paweł Olkowski)

22:15 TVP Sport
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Robert Podoliński, Marcin Żewłakow)

23:30 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 09.10.2018

13:45 Łączy nas piłka / Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Łukasz Fabiański, Kamil Glik)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Playarena (Adam Kotleszka, Mateusz Łysik, Mateusz Gliński, Dawid Szeluga)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Jakub Kręcidło, Rafał Lebiedziński)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

19:55 TVP Sport
Retro TVP Sport: Sampdoria Genua – Legia Warszawa (Przemysław Babiarz, Maciej Szczęsny)

21:45 Łączy nas piłka
Studio z kadry (Filip Adamus, Maciej Makuszewski, Bartłomiej Drągowski)

22:00 Eleven Sports 1
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

22:30 Eurosport 2
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

 

Środa 10.10.2018

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Michał Gutka, Rafał Nahorny)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Mateusz Miga, Michał Trela)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Dawid Dobrasz, Maciej Sypuła, Mateusz Szymandera)

18:00 TVP Sport
Liga Narodów: Zapowiedź (Maciej Iwański, Michał Pol, Maciej Szczęsny)

18:30 Łączy nas piłka / Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Bartosz Bereszyński)

19:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

19:55 Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Albania – Jordania (Paweł Ślęzak)

20:00 TVP Sport
Galeria Legend Ekstraklasy

20:40 Polsat Sport
Mecz towarzyski: Włochy – Ukraina (Tomasz Włodarczyk)

21:45 Łączy nas piłka
Studio z kadry (Filip Adamus, Arkadiusz Milik, Damian Szymański)

 

Czwartek 11.10.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Kamil Grosicki)

17:00 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Piotr Kamieniecki, Marcin Szymczyk, Rafał Szczepański)

17:30 Polsat Sport
18:10 TVP Sport
20:30 TVP 1
Liga Narodów: Studio (Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Dariusz Dziekanowski)
(Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Paweł Golański, Adam Matysek, Goncalo Feio – z Chorzowa)
(Jacek Kurowski, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny – z Chorzowa)

17:55 Łączy nas piłka
Mecz towarzyski u20: Polska – Czechy (Adam Delimat – z Łodzi)

20:40 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
Liga Narodów: Polska – Portugalia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Chorzowa)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Chorzowa)

20:40 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Francja – Islandia (Tomasz Włodarczyk)

21:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Rosja – Szwecja (Grzegorz Michalewski)

22:45 Weszło TV / Weszło FM
Stan Kadry (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Adam Kotleszka)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Artur Wichniarek)

11
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
HWDP

Dziękuję

wpDiscuz