Rozkład jazdy [05-11.07.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 05.07.2019

15:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

18:00 Weszło FM
Zakurzone legendy Ekstraklasy (Adam Kotleszka, Wojciech Piela, Piotr Szymczuk, Marcin Kaczmarek, Rafał Górak, Wojciech Grzyb, Maciej Grygierczyk, Krzysztof Chrobak, Tomasz Stefankiewicz, Przemysław Michalak)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Górnik Zabrze (Mateusz Juza, Andrzej Iwan, Rafał Kędzior, Kamil Zapolnik)

22:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 06.07.2019

10:30 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM | 11:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Adam Kotleszka, Radosław Majewski)

17:00 TVPSport.pl
Mecz towarzyski: Lech Poznań – FC Midtjylland (Sławomir Kwiatkowski, Jarosław Araszkiewicz – z Poznania)

20:00 Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: Operazione Nostalgia Stars – LaLiga Legends (Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak)

20:00 Polsat Sport
Copa America: Studio (Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński, Bartłomiej Rabij, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport | Polsat Sport Premium 1
Copa America: Argentyna – Chile (Szymon Rojek, Piotr Koźmiński)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Jagiellonia Białystok (Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Piotr Wołosik, Jakub Wójcicki)

 

Niedziela 07.07.2019

01:30 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – Orlando City (Robert Zieliński)

21:00 Polsat Sport
Copa America: Studio (Tomasz Smokowski, Bartłomiej Rabij, Piotr Koźmiński, Dariusz Dziekanowski)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Korona Kielce (Jakub Białek, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Jakub Żubrowski, Marcin Długosz)

22:00 Polsat Sport | Polsat Sport Premium 1
Copa America: Brazylia – Peru (Cezary Kowalski, Bartłomiej Rabij)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 08.07.2019

13:30 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Daniel Geey)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Andrzej Iwan, Mateusz Górski, Krzysztof Brede)

17:00 Onet
Lato z piłką (Michał Pol, Michał Gutka, Dominik Piechota)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Michał Pol, Roman Kołtoń, Grzegorz Jędrzejewski, Radosław Majewski)

20:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Lech Poznań (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Miłosz Mleczko, Radosław Nawrot)

 

Wtorek 09.07.2019

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Szwajcaria (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Adam Sankowski)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:00 TVP Sport
Mecz towarzyski: Lech Poznań – Vitesse Arnhem (Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Kłos – z Opalenicy)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Lechia Gdańsk (Piotr Wąsowski, Paweł Paczul, Sebastian Mila, Mateusz Bąk)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:30 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

 

Środa 10.07.2019

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Radosław Pawłowski)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:35 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Rafał Patyra, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny)

19:00 TVP Sport
Liga Mistrzów: BATE Borysów – Piast Gliwice (Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau)

21:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Legia Warszawa (Wojciech Piela, Adam Kotleszka, Mateusz Rokuszewski, Paweł Gołaszewski, Sylwester Czereszewski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Czwartek 11.07.2019

17:30 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

19:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Piast Gliwice (Samuel Szczygielski, Wojciech Piela, Gerard Badia)

19:30 CANAL+ Sport
Premier League 100: David James (Adrian Olek)

20:00 TVP Sport
Liga Europy: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

20:30 TVP Sport
Liga Europy: DAC Dunajska Streda – Cracovia Kraków (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

20:30 YouTube GibraltarFA TV
Liga Europy: Europa FC – Legia Warszawa

22:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()