Rozkład jazdy 05-11.01.2018

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 05.01.2018

17:55. Eleven Sports 2
Serie A: Chievo Werona – Udinese Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

18:30. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

20:40. Eleven Sports 3
Serie A: ACF Fiorentina – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:50. Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Liverpool FC – Everton FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Manchester United – Derby County (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

 

Sobota 06.01.2018

12:25. Eleven Sports 2
Serie A: Torino FC – Bologna FC (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

12:55. Eleven Sports 1
La Liga: Atletico Madryt – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:40. Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Fleetwood Town – Leicester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:55. Eleven Sports 4
Serie A: AC Milan – FC Crotone (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

14:55. Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – Hellas Werona (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00. Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Michał Zachodny, Patryk Idasiak)

15:55. Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Manchester City – Burnley FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

16:10. Eleven Sports 3
La Liga: Valencia CF – Girona FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:55. Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:25. Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Norwich City – Chelsea Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25. Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
La Liga: Las Palmas UD – Eibar SD (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:20. Polsat Sport
Gala Mistrzów Sportu: Studio (Bożydar Iwanow, Otylia Jędrzejczak)

20:00. Polsat Sport; Polsat
Gala Mistrzów Sportu (Jerzy Mielewski, Paulina Chylewska)

20:30. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

20:40. Eleven Sports 1
La Liga: Sevilla FC – Real Betis (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports 2
Serie A: Cagliari Calcio – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: AS Nancy – Olympique Lyon (Szymon Borczuch, Robert Podoliński)

 

Niedziela 07.01.2018

11:55. Eleven Sports 1
La Liga: Leganes CD – Real Sociedad (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

14:00. Polsat Sport News
Amber Cup (Szymon Rojek, Tomasz Włodarczyk – z Gdańska)

14:55. Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Shrewsbury Town – West Ham United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:30. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Paweł Wilkowicz)

16:10. Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Levante UD (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Nottingham Forest – Arsenal Londyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25. Eleven Sports 1
La Liga: Villarreal CF – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

18:25. Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
La Liga: Athletic Bilbao – Deportivo Alaves (Michał Mitrut)

20:30. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

20:40. Eleven Sports 1
La Liga: Celta Vigo – Real Madryt (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: Stade Rennais – Paris Saint-Germain (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

 

Poniedziałek 08.01.2018

11:00. WP SportoweFakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Michał Kołodziejczyk, Przemysław Pawlak)

17:00. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

17:00. Łączy nas piłka
Po Lidze (Łukasz Wiśniowski, Michał Zachodny)

18:00. Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

19:00. Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00. Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

20:10. Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Losowanie 4. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Brighton & Hove Albion – Crystal Palace (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 1
La Liga:  Malaga CF – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. TVP Sport
Puchar Francji: RC Lens – US Boulogne (Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński)

 

Wtorek 09.01.2018

19:25. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Atletico Madryt – Lleida Esportiu (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła)

20:40. Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Manchester City – Bristol City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 2
Puchar Ligi Francuskiej: OGC Nice – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

21:25. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Valencia CF – Las Palmas UD (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

 

Środa 10.01.2018

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:55. Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 2
Puchar Ligi Francuskiej: Amiens SC – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

21:25. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Real Madryt – Numancia CD (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda)

 

Czwartek 11.01.2017

00:55. Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: Corinthians Paulista – PSV Eindhoven (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

09:00. Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

21:25. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Celta Vigo (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

10
4
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
pawel2322

Świetna robota

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jakub87

Dobry pomysł z tym rozkładem! Ja bym zaproponował, żeby zrobić to jednak w formie tabelki Wstawić z boku po lewej flagę z krajem z jakiego dany mecz pochodzi i wypełnic resztę kolorem. Zołty to Hiszpania, Czerwony to Niemcy, Biały Anglia, Zielony Włochy czy Niebieski Francja! Wtedy byłoby bardziej czytelne! Po prawej stronie natomiast wstawic logo telewizji w jakiej bedzie nadawany!

wpDiscuz

INNE SPORTY