Rozkład jazdy [04-10.10.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 04.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński, Weronika Wawrzkowicz-Nasternak)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Marcin Feddek, Żelisław Żyżyński)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Stefan Friedmann)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski, Mateusz Święcicki)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia (Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda – z Płocka)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: VFB Stuttgart – Wehen Wiesbaden (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Wrocławia)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Kamil Kosowski – z Wrocławia)

20:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Hertha Berlin – Fortuna Dusseldorf (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:45 Polsat Sport Extra
1. liga: Stal Mielec – GKS Jastrzębie (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński – z Mielca)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: Brescia Calcio – Sassuolo Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

21:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Real Betis – SD Eibar (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

21:40 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Wojciech Kowalczyk, Daniel Ciechański)

 

Sobota 05.10.2019

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski, Krzysztof Rot, Piotr Domagała, Michał Chmielewski)

11:35 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:35 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Piotr Wołosik, Ireneusz Mamrot)

13:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hamburger SV – Greuther Furth (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

13:00 nSport+
LaLiga: CD Leganes – Levante UD (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Brighton & Hove Albion – Tottenham Hotspur (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 2
Championship: Fulham FC – Charlton Athletic (Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – Parma Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – TSG Hoffenheim (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak – z Monachium)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: Bayer Leverkusen – RB Lipsk (Julian Kowalski, Mateusz Majak)

15:30 CANAL+
Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Dortmund (Edward Durda, Maciej Murawski)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Leicester City (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

16:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Real Madryt – Granada CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

17:00 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Sylwia Dekiert, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 2
Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)
(Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow – z Poznania)

17:45 Polsat Sport
1. liga: Chrobry Głogów – Warta Poznań (Marcin Feddek, Janusz Kudyba – z Głogowa)

18:00 Eleven Sports 2
Serie A: Hellas Werona – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Koln (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:30 CANAL+ Now | nSport+
LaLiga: Valencia CF – Deportivo Alaves (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

19:00 Polsat Sport News
Liga czeska: Sparta Praga – MFK Karvina (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Gdańska)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Genoa CFC – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: CA Osasuna – Villarreal CF (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Michał Wodziński, Kazimierz Węgrzyn)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Leszek Kaźmierczak)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski, Tomasz Zieliński, Tomasz Urban, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

 

Niedziela 06.10.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Sebastian Wach)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Jarosław Kołakowski)

12:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
LaLiga: RCD Mallorca – RCD Espanyol (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: ADO Den Haag – Ajax Amsterdam (Tomasz Włodarczyk)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: ACF Fiorentina – Udinese Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Korona Kielce (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Łodzi)

13:00 Weszło TV
Klasa A: KTS Weszło Warszawa – ŁKS Łochów (Adam Kotleszka, Bartłomiej Szczęśniak – z Warszawy)

13:05 TVP 3
2. liga: Górnik Łęczna – Błękitni Stargard Szczeciński (Tomasz Jasina, Arkadiusz Onyszko – z Łęcznej)

13:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – FC Augsburg (Marcin Grzywacz, Tomasz Urban)

14:00 Eleven Sports 4
LaLiga: Celta Vigo – Athletic Bilbao (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Bologna FC – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: AS Roma – Cagliari Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Górnik Zabrze (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

15:00 CANAL+
Premier League: Southampton FC – Chelsea Londyn (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Union Berlin (Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk)

16:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Real Valladolid – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:45 Polsat Sport Extra
Eredivisie: PSV Eindhoven – VVV Venlo (Paweł Ślęzak)

17:30 CANAL+ | CANAL+ 4K | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki – z Gliwic)

17:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – Manchester United (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Torino FC – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Werder Brema (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:00 Polsat Sport News
Liga czeska: FK Jablonec – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:30 CANAL+ Sport
LaLiga: Real Sociedad – Getafe CF (Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Jacek Kruszewski)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Damian Smyk)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Inter Mediolan – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica – z Mediolanu)

21:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: FC Barcelona – Sevilla FC (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak Extra (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Artur Sobiech, Sebastian Fabijański)

22:00 Polsat Sport News
MLS: Portland Timbers – San Jose Earthquakes (Robert Zieliński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Julian Kowalski, Dominik Guziak, Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Leszek Orłowski)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Damian Smyk)

 

Poniedziałek 07.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski, Hubert Urbański)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk, Rafał Nahorny)

13:45 Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Robert Lewandowski)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Damian Smyk, Krzysztof Brede, Jacek Kiełb, Mateusz Janiak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak | Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski | Adrian Olek)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Zbigniew Boniek)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Kamil Kosowski, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Mateusz Święcicki, Roman Kołtoń)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Tomasz Smokowski, Krzysztof Kondracki, Michał Madej, Łukasz Kominiak)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Damian Smyk, Kamil Kania, Cezary Kowalski, Marcin Żewłakow)

20:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Bartosz Jaroszek, Jakub Wróbel)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: VFL Osnabruck – Arminia Bielefeld (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:35 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 08.10.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Adam Drygalski, Rafał Jackiewicz)

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Bartosz Gleń, Rafał Dębiński, Zbigniew Mucha, Piotr Glamowski, Piotr Domagała, Michał Gutka)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Mateusz Skwierawski, Karolina Hytrek-Prosiecka, Paulina Chylewska, Izabela Kruk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Portugalia (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Radosław Misiura)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Michał Zawada, Tomasz Witas)

18:00 Weszło FM
KTS Weszło (Daniel Ciechański, Dominik Klekowski, Dominik Grzesiak)

18:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

19:30 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 26.05.2007 (Krzysztof Marciniak)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Marcin Ryszka, Samuel, Szczygielski, Tomasz Ćwiąkała)

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Środa 09.10.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Michał Łopaciński, Radosław Majdan)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Grzegorz Wojtowicz)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Rafał Górak, Patryk Sokołowski, Maciej Grygierczyk, Rafał Kędzior)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Daniel Przybysz, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Maciej Sypuła, Filip Modrzejewski)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Tomasz Osowski, Jerzy Jastrzębowski)

16:30 Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Kamil Glik)

16:30 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

17:00 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Paweł Grabowski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:05 TVP Sport
Droga do Euro 2020 (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

20:45 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Niemcy – Argentyna (Cezary Kowalski, Adam Matysek)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Piotr Radio)

 

Czwartek 10.10.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Dariusz Urbanowicz, Szymon Gutowski, Jakub Jabłoński)

14:00 TVP Sport
Mecz towarzyski: Brazylia – Senegal (Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau)

16:00 Polsat Sport
El. ME 2020: Kazachstan – Cypr (Mariusz Hawryszczuk)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Jerzy Talaga)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

18:00 Polsat Sport 19:30 TVP Sport 20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Bożydar Iwanow, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Artur Wichniarek, Jerzy Engel)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport | TVP 1
El. ME 2020: Łotwa – Polska (Mateusz Borek, Roman Kołtoń – z Rygi)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Rygi)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Holandia – Irlandia Północna

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Austria – Izrael (Paweł Ślęzak, Dariusz Kubicki)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Rosja – Szkocja

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Macedonia Północna – Słowenia

22:45 Weszło TV | Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Jakub Białek, Jakub Olkiewicz)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

0
1
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()