Rozkład jazdy 04-10.01.2019

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 04.01.2019

18:55 Eleven Sports 2
La Liga: Levante UD – Girona FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:40 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Tranmere Rovers – Tottenham Hotspur (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55 CANAL+ Sport / nSport+
La Liga: Espanyol Barcelona – Leganes CD (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

 

Sobota 05.01.2019

12:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Kamil Kania, Łukasz Wachowski)

12:55 CANAL+ Sport
La Liga: Real Valladolid – Rayo Vallecano (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

13:25 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Manchester United – Reading FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

13:25 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: West Ham United – Birmingham City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:25 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Bournemouth AFC – Brighton & Hove Albion (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Maciej Jermakow, Jarosław Koliński)

15:55 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Nottingham Forest (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

15:55 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Derby County – Southampton FC (Julian Kowalski, Filip Kapica)

15:55 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Everton FC – Lincoln City (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

16:10 CANAL+ Sport
La Liga: Deportivo Alaves – Valencia CF (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

18:25 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Blackpool FC – Arsenal Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Newcastle United – Blackburn Rovers (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

18:25 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Crystal Palace – Grimsby Town (Piotr Dumanowski, Sebastian Chabiniak)

19:00 Polsat Sport
Gala Mistrzów Sportu: Studio (Aleksandra Szutenberg, Bożydar Iwanow)

20:00 Polsat Sport / Polsat
Gala Mistrzów Sportu (Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

20:40 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Huesca SD – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:50 Polsat Sport Extra
Puchar Francji: Bourges Foot – Olympique Lyon (Tomasz Włodarczyk)

 

Niedziela 06.01.2019

11:55 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Eibar SD – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

14:10 Polsat Sport Extra
Puchar Francji: ASF Andrezieux – Olympique Marsylia (Cezary Kowalski)

14:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Maciej Jermakow, Jarosław Koliński)

14:55 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Manchester City – Rotherham United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:55 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Queens Park Rangers – Leeds United (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

14:55 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Woking FC – Watford FC (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

14:55 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Millwall FC – Hull City (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

16:10 CANAL+ Sport
La Liga: Sevilla FC – Atletico Madryt (Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała)

17:10 Polsat Sport News
Puchar Francji: Girondins Bordeaux – Le Havre AC (Piotr Przybysz, Marcin Kalita)

17:25 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Newport County – Leicester City (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
La Liga: Real Madryt – Real Sociedad (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

20:00 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski)

20:40 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Getafe CF – FC Barcelona (Łukasz Wiśniowski, Sebastian Chabiniak)

20:40 Polsat Sport
Puchar Francji: GSI Pontivy – Paris Saint-Germain (Tomasz Smokowski)

 

Poniedziałek 07.01.2019

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Gutka, Grzegorz Kaczmarczyk)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Leszek Orłowski)

19:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

20:20 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:40 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Wolverhampton Wanderers – Liverpool FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:50 Polsat Sport
Puchar Francji: Lille OSC – FC Sochaux (Mariusz Hawryszczuk, Marcin Kalita)

20:55 Eleven Sports 2
La Liga: Celta Vigo – Athletic Bilbao (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

22:45 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Losowanie 4. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Wtorek 08.01.2019

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Bośnia i Hercegowina (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Jan Długokęcki)

15:00 Weszło FM
Die Qualitat  (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

16:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Krzysztof Rot, Michał Zawada)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55 Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Tottenham Hotspur – Chelsea Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Środa 09.01.2019

10:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Krzysztof Brommer, Bogdan Wilk)

11:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Michał Knura, Piotr Tymczak)

20:40 Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Manchester City – Burton Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Czwartek 10.01.2019

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Michał Sadomski, Piotr Wesołowicz)

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

3
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()