Rozkład jazdy [03-09.01.2020]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 03.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Leszek Kaźmierczak)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

19:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
LaLiga: Real Valladolid – CD Leganes (Sebastian Chabiniak, Jakub Ostrowski)

19:30 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Wisła Kraków (Kamil Kania, Michał Knura, Piotr Obidziński)

20:55 Polsat Sport
Puchar Francji: Girondins Bordeaux – Le Mans FC (Szymon Rojek)

21:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
LaLiga: Sevilla FC – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Kotleszka, Mateusz Juza, Wojciech Kowalczyk)

 

Sobota 04.01.2020

08:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Leszek Kaźmierczak)

10:30 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 11:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Łukasz Olkowicz, Radosław Majewski)

13:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Valencia CF – SD Eibar (Łukasz Wiśniowski, Jakub Ostrowski)

13:31 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Rotherham United – Hull City (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

13:31 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Rochdale AFC – Newcastle United (Marcin Pawłowski, Mateusz Majak)

13:31 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Burnley FC – Peterborough United (Patryk Mirosławski)

15:00 Polsat Sport News
Puchar Francji: AS Monaco – Stade Reims (Tomasz Smokowski)

15:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mikołaj Kruk, Dominik Guziak, Jarosław Koliński)

15:30 Łączy nas piłka
Amber Cup (Adam Delimat, Michał Zachodny)

16:00 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
LaLiga: Getafe CF – Real Madryt (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

16:01 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Southampton FC – Huddersfield Town (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

16:01 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Fulham FC – Aston Villa (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

16:01 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Brighton & Hove Albion – Sheffield Wednesday (Sebastian Chabiniak)

16:01 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Preston North End – Norwich City (Patryk Mirosławski)

18:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mikołaj Kruk, Filip Kapica, Jarosław Koliński)

18:30 CANAL+ Sport
LaLiga: Atletico Madryt – Levante UD (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

18:31 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Wolverhampton Wanderers – Manchester United (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:31 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Manchester City – Port Vale FC (Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak)

18:31 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Leicester City – Wigan Athletic (Marcin Pawłowski, Piotr Czachowski)

18:31 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: AFC Bournemouth – Luton Town (Julian Kowalski)

19:00 Polsat Sport
Gala Mistrzów Sportu 2019: Studio (Aleksandra Szutenberg, Bożydar Iwanow)

19:30 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Korona Kielce (Adam Drygalski, Mateusz Rokuszewski, Maciej Sierpień, Michał Siejak)

20:00 Polsat Sport | Polsat
Gala Mistrzów Sportu 2019 (Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski)

20:30 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga: RCD Espanyol – FC Barcelona (Michał Mitrut, Marcin Gazda – z Barcelony)

21:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Paweł Paczul)

 

Niedziela 05.01.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Samuel Szczygielski, Maciej Kawulski)

12:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Granada CF – RCD Mallor1ca (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

12:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Brescia Calcio – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

14:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Real Sociedad – Villarreal CF (Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała)

14:15 TVP Sport
Amber Cup (Sławomir Kwiatkowski – z Gliwic)

14:30 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Studio (Mikołaj Kruk, Jarosław Koliński, Michał Zachodny)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: SPAL Ferrara – Hellas Werona (Dominik Guziak)

15:01 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Middlesbrough FC – Tottenham Hotspur (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:01 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Nottingham Forest (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

15:01 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Crystal Palace – Derby County (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

16:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Deportivo Alaves – Real Betis (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

17:01 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Liverpool FC – Everton FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Liverpoolu)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Genoa CFC – Sassuolo Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

19:16 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Gillingham FC – West Ham United (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha, Antoni Partum)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: AS Roma – Torino FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:55 Polsat Sport Extra
Puchar Francji: ESA Linas-Montlhery – Paris Saint-Germain (Piotr Przybysz, Marcin Kalita)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Celta Vigo – CA Osasuna (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

 

Poniedziałek 06.01.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Michał Łopaciński)

10:00 Eleven Sports 1 18:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski | Piotr Laboga)

12:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Bologna FC – ACF Fiorentina (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha, Antoni Partum)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Juventus Turyn – Cagliari Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Serie A: Atalanta Bergamo – Parma Calcio (Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: US Lecce – Udinese Calcio (Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak)

20:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Zygmunt Chajzer, Michał Pol, Andrzej Strejlau, Mateusz Borek, Andrzej Person)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:35 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Losowanie 4. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:56 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Arsenal Londyn – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Daniel Ciechański)

 

Wtorek 07.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Mateusz Juza, Bartosz Kwolek)

12:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Honduras (Adam Kotleszka, Robert Juszczyk)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Dominik Guziak)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Radosław Majewski)

18:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Piórek, Maciej Grygierczyk, Vladislavs Gutkovskis)

19:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:30 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Arka Gdynia (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Krzysztof Paciorek)

20:30 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Dawid Szymczak, Maciej Łoś)

21:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Puchar Ligi Angielskiej: Manchester United – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Adam Drygalski, Wojciech Kowalczyk)

22:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Środa 08.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Marcin Ryszka, Izu Ugonoh)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Mateusz Miga, Justyna Krupa)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Maciej Grygierczyk, Jarosław Kaszowski, Jakub Kubielas)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Filip Miklas, Tomasz Molenda)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Radosław Nawrot, Mateusz Kuźniewski)

16:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

16:00 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Górnik Zabrze (Samuel Szczygielski, Mateusz Juza, Przemysław Michalak, Michał Zichlarz)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

20:00 Eleven Sports 1
Superpuchar Hiszpanii: Valencia CF – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

21:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Puchar Ligi Angielskiej: Leicester City – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Marcin Nagórek, Marek Tronina, Maciej Żywek)

 

Czwartek 09.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Adam Drygalski, Bogdan Kalus)

15:00 Weszło FM
Ligowcy w pigułce: Raków Częstochowa (Mateusz Juza, Mateusz Rokuszewski)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Radosław Bella)

17:00 Abstra
Piłkarski Poker (Konrad Szymański, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk)

17:30 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 Eleven Sports 1
Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona – Atletico Madryt (Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski)

21:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Daniel Ciechański, Edward Durda)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()