Rozkład jazdy 02-08.11.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 02.11.2018

00:55 Eurosport 1
MLS: DC United – Columbus Crew (Adam Kotleszka)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Gdyni)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Pogoń Szczecin (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Gdyni)

17:55 Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński – z Tychów)

18:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Greuther Furth – VFL Bochum (Dominik Guziak, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Gliwic)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Kraków (Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński – z Gliwic)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – Empoli FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:25 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Bundesliga: VFB Stuttgart – Eintracht Frankfurt (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

 

Sobota 03.11.2018

12:30 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Robert Błoński, Jerzy Brzęczek)

12:55 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Leganes CD – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

12:55 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: MSV Duisburg – SC Paderborn (Piotr Dumanowski, Marcin Gazda)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Bournemouth AFC – Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

14:55 Polsat Sport News
Liga czeska: Banik Ostrawa – Viktoria Pilzno (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: Inter Mediolan – Genoa CFC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – SC Freiburg (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: Bayer Leverkusen – TSG Hoffenheim (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Borussia Dortmund (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Miedź Legnica (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Burnley FC  (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

16:10 CANAL+ / CANAL+ 4K
La Liga: Real Madryt – Real Valladolid (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Sandecja Nowy Sącz- GKS Jastrzębie (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Nowego Sącza)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Wrocławia)

17:55 Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – AS Roma (Dominik Guziak, Filip Kapica)

18:25 Eleven Sports 3
La Liga: Valencia CF – Girona FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25 Eleven Sports    1
Bundesliga: Hertha Berlin – RB Lipsk (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

18:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Arsenal Londyn – Liverpool FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)

20:25 Eleven Sports 2
Serie A: Juventus Turyn – Cagliari Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Rayo Vallecano – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak)

20:40 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Ajax Amsterdam – Willem II Tilburg (Cezary Kowalski)

20:40 CANAL+ Sport 2
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Maciej Murawski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Michał Mitrut, Sebastian Chabiniak, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

 

Niedziela 04.11.2018

10:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Rafał Wolski, Łukasz Olkowicz, Michał Kołodziejczyk, Piotr Żelazny)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Marcin Burkhardt)

11:55 Eleven Sports 2
La Liga: Eibar SD – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25 Eleven Sports 1
Serie A: Lazio Rzym – SPAL Ferrara (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

13:25 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – FC Sankt Pauli (Michał Mitrut, Tomasz Urban)

14:25 Eleven Sports 2
Championship: Leeds United – Wigan Athletic (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:55 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – Torino FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55 Eleven Sports 3
Serie A: Chievo Werona – Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:25 CANAL+
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Korona Kielce (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Lubina)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Fortuna Dusseldorf (Edward Durda, Maciej Murawski)

16:10 CANAL+ Now
La Liga: Villarreal CF – Levante UD (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

16:55 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Chelsea Londyn – Crystal Palace (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

16:55 Polsat Sport News
Liga czeska: Sparta Praga – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Julian Kowalski, Paweł Kapusta)

17:55 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Werder Brema (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

17:55 Eleven Sports 3
Serie A: Bologna FC – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła – z Poznania)

18:25 CANAL+ Sport
La Liga: Real Sociedad – Sevilla FC (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn)

18:25 CANAL+ Now / nSport+
La Liga: Huesca SD – Getafe CF (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski, Łukasz Wolsztyński, Rafał Wolsztyński)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Paweł Paczul)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Udinese Calcio – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40 Eleven Sports 2
La Liga: Real Betis – Celta Vigo (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

20:55 Eurosport 1
MLS: Columbus Crew – New York Red Bulls (Tomasz Lach)

21:30 SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:45 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga)

23:25 Eurosport 1
MLS: Portland Timbers – Seattle Sounders (Adam Kotleszka)

 

Poniedziałek 05.11.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Glamowski, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk, Rafał Nahorny)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Artur Skowronek, Sylwester Cimochowski, Valerijs Sabala)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Edward Durda, Radosław Majdan – z Sosnowca)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Sosnowca)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Domagała)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Paweł Kryszałowicz)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Piotr Koźmiński)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Mateusz Rokuszewski, Dominik Nowak, Sebastian Kowalczyk)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Hamburger SV – FC Koln (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:25 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Kołodziejczyk, Piotr Żelazny)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny, Paweł Stolarski)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Tomasz Kafarski)

20:55 CANAL+ Sport
Premier League: Huddersfield Town – Fulham FC (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

20:55 CANAL+ Sport 2
La Liga: Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

22:10 TVP Sport
Gol Ekstra (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

23:15 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Wojciech Brzozowski)

23:45 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 06.11.2018

13:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Inter Mediolan – FC Barcelona (Jakub Polkowski)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Oceania (Adam Kotleszka)

15:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Atletico Madryt – Borussia Dortmund (Mariusz Hawryszczuk)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Onet
Prosto w Szczenę (Łukasz Wiśniowski, Wojciech Szczęsny)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: AS Monaco – Club Brugge (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Crvena Zvezda Belgrad – Liverpool FC (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński)

20:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: SSC Napoli – Paris Saint-Germain (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Neapolu)

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Inter Mediolan – FC Barcelona (Bożydar Iwanow, Andrzej Strejlau)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Borussia Dortmund (Andrzej Janisz, Adam Matysek)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – PSV Eindhoven (Cezary Kowalski, Andrzej Niedzielan)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: FC Porto – Lokomotiv Moskwa (Tomasz Włodarczyk, Goncalo Feio)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Schalke 04 Gelsenkirchen – Galatasaray Stambuł (Piotr Przybysz, Filip Jastrzębski)

22:00 Eleven Sports 1
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Tomasz Hajto)

 

Środa 07.11.2018

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Michał Knura, Andrzej Iwan)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Michał Cader, Paweł Przybyła)

12:55 Polsat Sport
Puchar Polski: Resovia Rzeszów – Lechia Gdańsk (Grzegorz Michalewski, Grzegorz Lato – z Rzeszowa)

13:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Olympique Lyon – TSG Hoffenheim (Filip Jastrzębski)

15:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Juventus Turyn – Manchester United (Jakub Polkowski)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport
19:15 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek, Andrzej Niedzielan)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Valencia CF – Young Boys BSC (Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: CSKA Moskwa – AS Roma (Mariusz Hawryszczuk, Piotr Koźmiński)

20:55 Polsat Sport Premium 1 / TVP Sport / TVP 1
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Manchester United (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Turynu)
(Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński – z Turynu)

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – AEK Ateny (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – TSG Hoffenheim (Michał Zawacki, Jacek Ziober)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Ajax Amsterdam (Szymon Rojek, Goncalo Feio)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Manchester City – Szachtar Donieck (Tomasz Włodarczyk, Robert Zieliński)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Viktoria Pilzno – Real Madryt (Piotr Przybysz, Dariusz Dziekanowski)

22:55 TVP Sport / TVP 1
23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Tomasz Kłos)
(Marcin Lepa, Adam Matysek)

 

Czwartek 08.11.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Szymon Mierzyński, Hanna Urbaniak)

14:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Dawid Król, Krzysztof Rot)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Raphael Honigstein)

16:45 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Fenerbahce Stambuł – Anderlecht Bruksela (Paweł Ślęzak)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Tomasz Smokowski, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek, Goncalo Feio)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Lazio Rzym – Olympique Marsylia (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: BATE Borysów – Chelsea Londyn (Tomasz Włodarczyk, Piotr Koźmiński)

18:50 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: FK Krasnodar – Standard Liege (Robert Zieliński)

18:50 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Spartak Moskwa – Glasgow Rangers (Grzegorz Michalewski)

18:50 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Rapid Wiedeń – Villarreal CF (Michał Zawacki)

18:50 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Dynamo Kijów – Stade Rennais (Mariusz Hawryszczuk)

19:00 Onet
Krajowe podwórko (Marcin Stus, Maciej Wąsowski, Michał Głuszniewski)

20:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Arsenal Londyn – Sporting Lizbona (Bożydar Iwanow, Paweł Golański – z Londynu)

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Dinamo Zagrzeb – Spartak Trnawa (Szymon Rojek)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Real Betis – AC Milan (Marcin Lepa, Roman Kołtoń)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Bayer Leverkusen – FC Zurych (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Celtic Glasgow – RB Lipsk (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Girondins Bordeaux – Zenit Sankt Petersburg (Filip Jastrzębski)

21:00 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Wdowczyk)

2
6
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()