Image and video hosting by TinyPic

Rozkład jazdy: 01-07.12.2017

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 01.12.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

14:30; 15:45. TVP Sport; TVP 1; WP SportoweFakty
MŚ 2018: Studio (Jacek Kurowski, Rafał Patyra, Dariusz Szpakowski, Antoni Piechniczek, Paweł Janas, Jacek Magiera, Jerzy Dudek, Michał Żewłakow)
(Michał Kołodziejczyk, Dariusz Tuzimek, Stefan Szczepłek, Roman Kosecki, Marcin Żewłakow)

15:45. Onet
Misja Rosja (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Maciej Szczęsny, Michał Zachodny)

16:00. TVP Sport; TVP 1
MŚ 2018: Losowanie fazy grupowej (Jacek Laskowski, Maciej Iwański – z Moskwy)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (Edward Durda, Maciej Terlecki – z Białegostoku)

18:15. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

18:25. Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – FC Sankt Pauli (Sebastian Chabiniak)

18:25. Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – SPAL Ferrara (Michał Mitrut, Dominik Guziak)

20:00. Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Gdańska)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

20:25. Eleven Sports 2
Bundesliga: SC Freiburg – Hamburger SV (Julian Kowalski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica – z Neapolu)

20:40. Eleven Sports 3
Championship: Leeds United – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 4
La Liga: Malaga CF – Levante UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Sobota 02.12.2017

12:55. Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

12:55. Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Holstein Kiel – Fortuna Dusseldorf (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Salak, Krzysztof Przytuła)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Newcastle United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

13:25. Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Notts County – Oxford City (Michał Mitrut, Paweł Wróbel)

14:25. Polsat Sport News
Liga rosyjska: Lokomotiv Moskwa – Rubin Kazań (Grzegorz Michalewski)

15:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Tomasz Urban, Michał Trela)

15:15. SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

15:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – Hannover 96 (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25. Eleven Sports 4
Bundesliga: TSG Hoffenheim – RB Lipsk (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:25. CANAL+ Sport
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski)

15:25. nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Płocka)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Tottenham Hotspur (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Austria Wiedeń (Adam Kotleszka)

16:10. Eleven Sports 2
La Liga: Atletico Madryt – Real Sociedad (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

17:25*. Eleven Sports 3
Ligue 1: RC Strasbourg – Paris Saint-Germain (Julian Kowalski, Stefan Białas)

17:55. Eleven Sports 4
Liga belgijska: Sporting Lokeren – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Termalica Nieciecza (Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

18:25. CANAL+ Sport 2; CANAL+ Now
Premier League: Arsenal Londyn – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:25. CANAL+
Bundesliga: Schalke Gelsenkirchen – FC Koln (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

18:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Twente Enschede – Ajax Amsterdam (Tomasz Włodarczyk)

18:25. Eleven Sports 2
La Liga: Sevilla FC – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

19:55. Eleven Sports 3
Ligue 1: Lille OSC – Toulouse FC (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:00. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Legia Warszawa (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Niecieczy)

20:40. Eleven Sports 1
La Liga: Athletic Bilbao – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports 2
Serie A: Torino FC – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

20:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem (Piotr Przybysz)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Kazimierz Węgrzyn)

22:45. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkałaa, Tomasz Zieliński, Tomasz Urban, Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

 

Niedziela 03.12.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Maciej Sawicki)

11:55. Eleven Sports 2
La Liga: Leganes CD – Villarreal CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports 1
Serie A: Benevento Calcio – AC Milan (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

13:25. Eleven Sports 3
2. Bundesliga: SV Darmstadt – Jahn Regensburg (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Bournemouth AFC – Southampton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam (Cezary Kowalski)

14:30. Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Michał Borkowski, Mikołaj Kruk)

14:55. Eleven Sports 1
Serie A: Inter Mediolan – Chievo Werona (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55. Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – Sassuolo Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:25. CANAL+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

15:25. Eleven Sports 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

16:10. Eleven Sports 3
La Liga: Getafe CF – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – West Ham United (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:55. Eleven Sports 1
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Borussia Monchengladbach (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Górnik Zabrze (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

17:55. Polsat Sport Extra
Liga czeska: Sparta Praga – Mlada Boleslav (Tomasz Włodarczyk, Marcin Kalita)

18:25. Polsat Sport News
Liga ukraińska: Dynamo Kijów – Ilicziwiec Mariupol (Robert Zieliński)

18:25. Eleven Sports 2; Eleven Sports 4
La Liga: Eibar SD – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski, Ireneusz Mamrot)

20:00. Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Piotr Dumanowski, Michał Borkowski, Łukasz Wiśniowski)

20:40. Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports 2
La Liga: Las Palmas UD – Real Betis (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Ligue 1: Montpellier HSC – Olympique Marsylia (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

22:30. CANAL+ Sport
Sport+  (Rafał Nahorny, Edward Durda, Leszek Orłowski)

22:45. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Poniedziałek 04.12.2017

10:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Piotr Glamowski, Paweł Grabowski)

10:15. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

11:00. WP SportoweFakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Marek Wawrzynowski, Andrzej Janisz)

16:00. Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00. Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Łączy nas piłka
Po Losowaniu (Łukasz Wiśniowski, Michał Zachodny)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Korona Kielce (Tomasz Lach, Radosław Gilewicz – z Krakowa)

18:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:55. Eleven Sports 2
Serie A: FC Crotone – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

19:00. Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

19:00. CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Tomasz Frankowski)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:10. Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Losowanie 3. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz)

20:25. Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Dynamo Drezno (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:40. Eleven Sports 4
Championship: Birmingham City – Wolverhampton Wanderers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 1
La Liga: Girona FC – Deporitvo Alaves (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports 2
Serie A: Hellas Werona – Genoa CFC (Piotr Dumanowski)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

23:00. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Maciej Kruk, Mateusz Majak, Stefan Białas, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)

 

Wtorek 05.12.2017

00:05. TVP 1
Gol Ekstra (Jacek Kurowski)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Chelsea Londyn – Atletico Madryt (Grzegorz Milko, Rafał Nahorny)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Bayern Monachium – Paris Saint-Germain (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

19:00. Eleven Sports 1
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Piotr Karpiński, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński)

20:30. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Paris Saint-Germain (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Monachium)

20:40. CANAL+ Family
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Sporting Lizbona (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Manchester United – CSKA Moskwa (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – Atletico Madryt (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Multiliga (Grzegorz Kaczmarczyk)

22:00. Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 06.12.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Feyenoord Rotterdam – SSC Napoli (Piotr Domagała, Krzysztof Przytuła)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Borussia Dortmund (Grzegorz Milko, Wojciech Jagoda)

17:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2017: Al-Jazira Club – Auckland City (Hubert Bugaj)

20:00. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Rafał Wolski, Filip Surma, Krzysztof Przytuła, Kamil Kosowski)
(Jacek Kurowski, Marcin Żewłakow, Tomasz Frankowski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Liverpool FC – Spartak Moskwa (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny – z Liverpoolu)

20:40. CANAL+ Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – Borussia Dortmund (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)
(Maciej Iwański, Mirosław Trzeciak – z Madrytu)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Feyenoord Rotterdam – SSC Napoli (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Szachtar Donieck – Manchester City (Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki)

20:40. CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

23:00. TVP 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Rafał Patyra, Marcin Żewłakow)

 

Czwartek 07.12.2017

09:00. Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

15:00. Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Tomasz Iwan)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Atalanta Bergamo – Olympique Lyon (Rafał Dębiński, Tomasz Lipiński)

18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Dynamo Kijów – Partizan Belgrad (Cezary Olbrycht, Filip Surma)

18:55. nSport+
Liga Europy: Austria Wiedeń – AEK Ateny (Adam Westfal, Wojciech Jagoda)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: FC Kopenhaga – Sheriff Tyraspol (Tomasz Lach, Maciej Terlecki)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: HNK Rijeka – AC Milan (Tomasz Jasina, Andrzej Strejlau)

18:55. CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Piotr Domagała)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Arsenal Londyn – BATE Borysów (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Real Sociedad – Zenit Sankt Petersburg (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)

21:00. nSport+
Liga Europy: Zoria Ługańsk – Athletic Bilbao (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Crvena Zvezda Belgrad – FC Koln (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: Olympique Marsylia – Red Bull Salzburg (Szymon Borczuch, Robert Podoliński)

21:00. CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Grzegorz Kaczmarczyk)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Krzysztof Bandych, Edward Durda)

4
3
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY