Rozkład jazdy [01-07.11.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 01.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Kamerun – Argentyna (Hubert Bugaj, Maciej Szczęsny)

00:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Meksyk – Włochy

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Dariusz Urbanowicz)

10:00 Łączy nas piłka
Puchar Polski: Skróty meczów (Adam Delimat)

13:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

14:00 Eleven Sports 1 18:30 CANAL+ Sport
LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski | Adrian Olek)

16:30 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

18:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hannover 96 – SV Sandhausen (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:00 Polsat Sport News
Eredivisie: PEC Zwolle – Ajax Amsterdam (Paweł Ślęzak)

20:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: TSG Hoffenheim – SC Paderborn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:45 Eleven Sports 3
Championship: Barnsley FC – Bristol City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 TVP Sport
MŚ U17: Australia – Nigeria (Sławomir Kwiatkowski)

21:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Węgry – Ekwador

 

Sobota 02.11.2019

00:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Angola – Brazylia

00:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Kanada – Nowa Zelandia

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Drygalski, Daniel Ciechański)

10:20 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 11:20 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Adam Kotleszka, Michał Pol, Marcin Żewłakow)

12:45 Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – Radomiak Radom (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Legnicy)

13:00 Eleven Sports 1
LaLiga: RCD Espanyol – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC St. Pauli – Karlsruher SC (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: AFC Bournemouth – Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Championship: Wigan Athletic – Swansea City (Michał Mitrut)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Zagłębie Lubin (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda – z Kielc)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium (Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach (Marcin Grzywacz, Tomasz Urban)

15:30 CANAL+
Bundesliga: Borussia Dortmund – VFL Wolfsburg (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Aston Villa – Liverpool FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

16:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Levante UD – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

17:00 nSport+
Liga austriacka: SV Mattersburg – Red Bull Salzburg (Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

17:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – Banik Ostrawa (Marcin Kalita)

17:00 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Jacek Kurowski, Marek Citko, Robert Podoliński)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 2
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lechia Gdańsk (Adam Marchliński, Remigiusz Jezierski – z Krakowa)
(Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Krakowa)

18:00 Eleven Sports 4
Serie A: Bologna FC – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 3
LaLiga: Sevilla FC – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Union Berlin – Hertha Berlin (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak – z Berlina)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Torino FC – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: Real Madryt – Real Betis (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

21:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Haiti – Francja

21:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Chile – Korea Południowa

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Bartłomiej Szczęśniak)

 

Niedziela 03.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Holandia – USA (Szymon Borczuch)

00:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Senegal – Japonia

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Mateusz Juza, Karol Strasburger)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Jakub Wawrzyniak)

12:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Real Valladolid – RCD Mallorca (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

12:45 Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Bielska-Białej)

13:00 Weszło TV
Klasa A: KTS Weszło Warszawa – Grom II Warszawa (Mateusz Juza, Bartłomiej Szczęśniak – z Warszawy)

13:05 TVP 3
2. liga: Widzew Łódź – Resovia Rzeszów (Tomasz Jasina, Arkadiusz Onyszko – z Łodzi)

13:30 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: VFB Stuttgart – Dynamo Drezno (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Villarreal CF – Athletic Bilbao (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: VVV Venlo – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz)

15:00 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Piast Gliwice (Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński – z Zabrza)

15:00 CANAL+ Sport
Premier League: Crystal Palace – Leicester City (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Genoa CFC – Udinese Calcio (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Hellas Werona – Brescia Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – FC Koln (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

16:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: CA Osasuna – Deportivo Alaves (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

17:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: SFC Opawa – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Gdyni)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Everton FC – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:00 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: FC Augsburg – Schalke 04 Gelsenkirchen (Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk)

18:00 Eleven Sports 2
Serie A: ACF Fiorentina – Parma Calcio (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
LaLiga: Celta Vigo – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:30 nSport+
LaLiga: CD Leganes – SD Eibar (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Jakub Tosik)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Jakub Białek)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: AC Milan – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Granada CF – Real Sociedad (Michał Kornacki, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Argentyna – Tadżykistan

21:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Kamerun – Hiszpania

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Jakub Białek)

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Leszek Orłowski)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski)

 

Poniedziałek 04.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Włochy – Paragwaj (Michał Zawacki, Tomasz Sokołowski)

00:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Meksyk – Wyspy Salomona

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Adam Drygalski)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal po weekendzie (Piotr Domagała, Maciej Wąsowski, Michał Zachodny)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Jarosław Koliński, Szymon Ratajczak)

14:00 Weszło FM
Stranieri (Mateusz Juza, Marcin Długosz, Rafał Gikiewicz)

15:30 CANAL+ Sport 18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Dawid Kort, Ryszard Tarasiewicz, Josef Petrik jr)

16:30 CANAL+ Sport 19:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Adrian Olek | Marcin Pawłowski)

16:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Płock (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Wrocławia)

18:55 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Zbigniew Mucha, Piotr Żelazny)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Tomasz Zieliński, Mateusz Wieteska)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Łukasz Kominiak, Michał Madej, Wojciech Piela, Jarosław Koliński)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Wisła Kraków (Żelisław Żyżyński, Radosław Majdan – z Bełchatowa)

20:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: VFL Bochum – FC Nurnberg (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: SPAL Ferrara – Sampdoria Genua (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

21:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:20 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Marek Citko, Maciej Żurawski)

22:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Maciej Murawski, Paulina Czarnota-Bojarska)

22:30 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

23:05 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

23:40 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

 

Wtorek 05.11.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Leszek Kaźmierczak, Ewa Nelip-Trzebińska, Mateusz Kusznierewicz, Jakub Jabłoński)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal na Wyspach (Piotr Glamowski, Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

12:00 Łączy nas piłka
Puchar Polski: Losowanie 1/8 finału (Filip Adamus, Maciej Sawicki)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Mateusz Skwierawski, Izabela Kruk, Karolina Hytrek-Prosiecka)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Borussia Dortmund – Inter Mediolan (Paweł Ślęzak)

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Olympique Lyon – Benfica Lizbona (Robert Zieliński)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Dominik Piechota, Tomasz Witas)

17:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak)

17:00 Kick Off
5 o’clock (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Weszło FM
KTS Weszło (Daniel Ciechański, Daniel Żórawski)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Sebastian Mila)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Hajto, Jerzy Engel, Janusz Panasewicz)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Slavia Praga (Tomasz Włodarczyk, Paweł Golański)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Zenit Sankt Petersburg – RB Lipsk (Andrzej Janisz, Adam Matysek)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Pogoń Szczecin 2000/01 (Krzysztof Marciniak)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U17: Angola – Korea Południowa

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: SSC Napoli – Red Bull Salzburg (Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek – z Neapolu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Inter Mediolan (Tomasz Smokowski, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Liverpool FC – KRC Genk (Marcin Feddek, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Valencia CF – Lille OSC (Piotr Przybysz, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – Benfica Lizbona (Szymon Rojek, Jacek Ziober)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Wojciech Hadaj)

23:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk)

 

Środa 06.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Nigeria – Holandia (Szymon Borczuch, Tomasz Sokołowski)

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Samuel Szczygielski, Przemysław Rudzki)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Paweł Hanejko, Przemysław Szaraniec)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Łukasz Bereta, Krzysztof Brrommer, Maciej Grygierczyk)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Daniel Przybysz, Artur Dyczewski)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Marcin Wróbel, Michał Kokotek)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Atalanta Bergamo – Manchester City (Jakub Baranowski)

16:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Galatasaray Stambuł (Jakub Polkowski)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Andrzej Bikiewicz, Marcin Borski)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV 19:45 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek, Wojciech Kowalewski)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

18:45 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Lokomotiv Moskwa – Juventus Turyn (Mateusz Borek, Jacek Zieliński – z Moskwy)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Olympiakos Pireus (Cezary Kowalski, Tomasz Hajto)

19:15 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U17: Hiszpania – Senegal

20:30 TVPSport.pl
MŚ U17: Japonia – Meksyk

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – Galatasaray Stambuł (Tomasz Smokowski, Paweł Golański)
(Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński – z Madrytu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen – Atletico Madryt (Andrzej Janisz, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain – Club Brugge (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Atalanta Bergamo – Manchester City (Marcin Lepa, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Crvena Zvezda Belgrad – Tottenham Hotspur (Mariusz Hawryszczuk, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb – Szachtar Donieck (Piotr Przybysz, Piotr Koźmiński)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Leszek Kaźmierczak, Wojciech Kowalczyk)

23:05 TVP Sport 23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Maciej Szczęsny)
(Szymon Rojek)

 

Czwartek 07.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Brazylia – Chile

00:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Francja – Australia

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński)

13:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Kamil Rogólski, Grzegorz Rudynek, Paweł Wilkowicz)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Paweł Szymański)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Artur Wichniarek, Marek Jóźwiak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Lazio Rzym – Celtic Glasgow (Marcin Lepa, Maciej Żurawski)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Standard Liege – Eintracht Frankfurt (Robert Zieliński, Marcin Kalita)

18:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: LASK Linz – PSV Eindhoven (Jakub Polkowski, Piotr Koźmiński)

18:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: F91 Dudelange – Sevilla FC (Paweł Ślęzak, Bartłomiej Rabij)

18:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: FC Kopenhaga – Dynamo Kijów (Mariusz Hawryszczuk, Paweł Golański)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adrian Olek)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U17: Ekwador – Włochy

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: RCD Espanyol – Ludogorets Razgrad (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Glasgow Rangers – FC Porto (Tomasz Włodarczyk, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – Young Boys BSC (Piotr Przybysz)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Manchester United – Partizan Belgrad (Marcin Feddek, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Borussia Monchengladbach – AS Roma (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: SC Braga – Besiktas Stambuł (Tomasz Lach, Bartłomiej Rabij)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Szymon Rojek)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()