Rozkład jazdy 01-07.02.2019

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 01.02.2019

18:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: MSV Duisburg – SV Darmstadt (Michał Mitrut)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Hannover 96 – RB Lipsk (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

21:00 Eleven Sports 2
La Liga: Huesca SD – Real Valladolid (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

 

Sobota 02.02.2019

11:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
12:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Łukasz Olkowicz, Jacek Magiera)

13:00 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Hamburger SV (Patryk Mirosławski)

13:00 CANAL+ Sport 2 / nSport+
La Liga: Levante UD – Getafe CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

13:00 CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Tomasz Wieszczycki)

13:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Premier League: Tottenham Hotspur – Newcastle United (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Empoli FC – Chievo Werona (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: Hertha Berlin – VFL Wolfsburg (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

16:00 CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Huddersfield Town (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

16:15 Eleven Sports 3
La Liga: Real Sociedad – Athletic Bilbao (Łukasz Wiśniowski, Marcin Pawłowski)

18:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: SSC Napoli – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

18:30 Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:30 Eleven Sports 3
Championship: Leeds United – Norwich City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport
Premier League: Cardiff City – Bournemouth AFC (Krzysztof Marciniak, Przemysław Rudzki)

18:30 CANAL+ / CANAL+ 4K
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Monchengladbach (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

19:45 PolsatSport.pl
Eredivisie: Ajax Amsterdam – VVV Venlo (Cezary Kowalski)

20:00 Polsat Sport
Gala Tygodnika Piłka Nożna (Aleksandra Szutenberg, Marcin Feddek)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: Juventus Turyn – Parma Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:45 CANAL+ Sport
La Liga: Celta Vigo – Sevilla FC (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

 

Niedziela 03.02.2019

11:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Rafał Wolski, Zbigniew Mucha, Jakub Polkowski, Piotr Żelazny)

12:00 CANAL+ Sport
La Liga: Villarreal CF – Espanyol Barcelona (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: Excelsior Rotterdam – Feyenoord Rotterdam (Grzegorz Michalewski)

12:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – Torino FC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

13:30 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Holstein Kiel – Jahn Regensburg (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (Piotr Przybysz)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Udinese Calcio – ACF Fiorentina (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
Serie A: Genoa CFC – Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:05 CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Manchester United (Przemysław Rudzki, Tomasz Ćwiąkała)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: FC Augsburg – FSV Mainz 05 (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:15 CANAL+ Sport 2
La Liga: Real Betis – Atletico Madryt (Cezary Olbrycht, Kazimierz Węgrzyn)

17:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Premier League: Manchester City – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Inter Mediolan – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Bundesliga: VFB Stuttgart – SC Freiburg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:30 Eleven Sports 3
La Liga: Eibar SD – Girona FC (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Łukasz Wiśniowski)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: AS Roma – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:45 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
La Liga: Real Madryt – Deportivo Alaves (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek 04.02.2019

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Max Mahor, Jarosław Koliński)

16:00 Eleven Sports 1
19:00 CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)
(Piotr Domagała)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1
Serie A: Frosinone Calcio – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Filip Kapica)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – Union Berlin (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

20:45 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

21:00 Eleven Sports 1
Serie A: Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 Eleven Sports 2
La Liga: Rayo Vallecano – Leganes CD (Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

21:00 CANAL+ Sport
Premier League: West Ham United – Liverpool FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

 

Wtorek 05.02.2019

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Irlandia (Adam Kotleszka, Michał Moch, Piotr Szymczuk)

15:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

16:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Michał Zawada)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski, Norbert Bandurski)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Julian Kowalski)

18:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Studio (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz, Radosław Majdan)

18:30 Eurosport 1
Puchar Niemiec: FC Heidenheim – Bayer 04 Leverkusen (Michał Zawacki, Maciej Terlecki)

18:30 Polsat Sport Extra
Puchar Francji: FC Nantes – Toulouse FC (Szymon Rojek)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:45 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Borussia Dortmund – Werder Brema (Edward Durda, Maciej Żurawski)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Newport County – Middlesbrough FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Polsat Sport Extra
Puchar Francji: SC Bastia – SM Caen (Piotr Przybysz, Marcin Kalita)

 

Środa 06.02.2019

10:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak)

11:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Mateusz Miga, Dariusz Faron)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Radosław Nawrot, Mateusz Szymandera, Dawid Cytrowski)

18:15 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Studio (Michał Zawacki, Radosław Majdan, Maciej Żurawski)

18:30 Eurosport 1
Puchar Niemiec: RB Lipsk – VFL Wolfsburg (Julian Kowalski, Andrzej Strejlau)

18:30 Polsat Sport News
Puchar Francji: Villefranche Beaujolais – Paris Saint-Germain (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

20:00 Eleven Sports 1
Puchar Hiszpanii: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Łukasz Wiśniowski)

20:45 CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Manchester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:45 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Hertha Berlin – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00 Eleven Sports 1
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – Real Madryt (Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak)

21:00 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: West Bromwich Albion – Brighton & Hove Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Polsat Sport News
Puchar Francji: Stade Rennais – Lille OSC (Mariusz Hawryszczuk, Marcin Kalita)

 

Czwartek 07.02.2019

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj)

20:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal After Dark (Bartosz Gleń, Marek Jóźwiak, Czesław Michniewicz, Dariusz Odija)

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Marcin Gazda)

20:00 Eleven Sports 1
Puchar Hiszpanii: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski)

20:30 Eleven Sports 2
Serie A: Lazio Rzym – Empoli FC (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 1
Puchar Hiszpanii: Real Betis – Valencia CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

21:00 Polsat Sport News
Puchar Francji: EA Guingamp – Olympique Lyon (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

2
1
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()