REDDIT SZOKUJĄCO O NASZEJ KADRZE!!!

Wywaliliśmy ten stek bzdur, wyprodukowany na Reddicie i przetłumaczony na polski. Jednocześnie przypominamy, że w dziale TRYBUNA ukazują się teksty wrzucane przez użytkowników strony, nie przez redakcję. Staramy się go moderować dość luźno, ale w takim wypadku musimy zareagować. Liczymy, że zrozumiecie.

Redakcja.

12
3

KOMENTARZE (18)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

HOOP
Polonia Warszawa

„Krycha, Błaszczu i Fabian są grupką, która jest przeciwna Lewemu jako kapitanowi i młodzi reprezentanci ich popierają”
A oni nie są przypadkiem też przeciwko młodym graczom, którzy zaczynają mecz w wyjściowej jedenastce?
„a group that is both against Lewandowski as a captain and younger players as starters.”
Byłoby dziwne gdyby młodzi ich popierali.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jozef Wojciechowski
Bułka z Bananem i Zupa w Pięć Minut

Na razie to same plotki, ale jeśli to z Lewym i Peszko okaże się że prawdą, to obu trzeba z kadry wypierdolić dyscyplinarnie.

Penguin

Sceptycznie podchodzę do tych rewelacji redditowych napisanych najprostszą (by nie rzec, drewnianą) angielszczyzną… Choć jeśli okaże się prawdą (zwłaszcza z tym co napisane jest w komentarzach powyżej) to tylko potwierdzi przypuszczenia nt. profesjonalizmu zgrupowań przewijające się m.in. w komentach na tym portalu od dłuższego czasu (vide Armenia).

Voitcus

No źródło równie renomowane co magiel na sąsiednim osiedlu.

śal pelacór
Legia Gdańsk

Każdy który chla do porzygu nie jest inteligentnym człowiekiem,
bo nie zna umiaru i swoich możliwości, a to jest podstawa inteligencji.

danielmleczko

Jeszcze rozumiem za małolata, ale nie jak masz 30 lat.

Sebastian Ro(L)ewski
kup pan cegłę

pojawiają się jakieś plotki o dziwkach na urodzinach teo

kidmaciek

Teraz każdy debil może na twitterze wyskrobać, że ma info z pierwszej ręki i od razu ‚pojawiają się plotki’. A ja mam info z bliskiego źródła, że Pazdan wyjebał z główki Glikowi i dlatego nie grał, a nie żaden bark. I co?

Arti838

Glik uszkodził bark w trakcie głupiej zabawy, wraz ze Szczęsnym zrobili sobie zawody kto z wyższej wysokości zrobi przewrotkę!!! A później że w trakcie gry w siatkonoge. Jest filmik na łączy nas pilka z tego dnia i Glik już nie brał udziału w tej zabawie.
Lewandowski- na wewnętrzne testy antydopingowe nie chciał przyjść był proszony przez lekarza kadry i trenera Nawałkę i dopiero po 1h proszenia się zgłosił. To świadczy kto o wszystkim decyduje.
Peszko tylko jest w kadrze bo jest przyjacielem Lewandowskiego. Sick.
To są informacje z pewnego źródła.
Nawałka kompletnie zlekceważył Senegal, oni przed mundialem założyli wygraną z nimi i przegraną z Kolumbia A Japonia już miała o nic nie grać A tu (Milik i Błaszczykowski 6mcy bez gry) zdziwienie. W 9 na 11 z Senegalu jednak nie starczyło.

lubie mezo

Informacje z dupy. Nie ma dla nich potwierdzenia, tak więc należy olać.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

KUBA97

To są raczej plotki, Oby. Bo jak pomyślę,że przynajmniej część z tego mogłaby być prawdziwa… Ozesz k…

kidmaciek

Komu zależy na tym, żeby zrobić aferę wokół reprezentacji? Te informacje brzmią jak największa ściema – nie uwierzę w żadne frakcje z Fabiańskim, zarzyganego Glika, rozwalanie sprzętu DJ’a, ani ultimatum Lewego. Dzieciom takie kity wciskajcie. Po prostu spieprzyli przygotowania i zrobili coś, co wydawało się niemożliwe – fizycznie wyglądaliśmy gorzej niż w Korei 16 lat temu.

Kierowniku
Za swoje się huśtam!

Ja bym to rozwinął, po kiepskich sezonach w klubach przygotowania Nawalki ich dobily. Z drugiej strony (ten zwrot do konca zycia bedzie mi się kojarzył z Lewym), pewnie wierzyl w swoich żołnierzy i chcial jak najlepiej. Ja bym mu dal szansę poprowadzić drużynę w eliminacjach do kolejnego euro. Stalowe ostrze wykuwa sie w ogniu, pod wplywem sily kowalskiego mlota – w sensie druzyna moze wyjsc z tego mocniejsza.
Pod warunkiem, ze nie zrobimy jak zawsze – porąbać, spalić i zaorać. Najlepiej zacząć od nowa…

TeDe

Lewy ma sporo na sumieniu również z obsadą bramkarza. Wojtek Szczęsny wygrał z Fabianem rywalizację dzięki wstawiennictwu Roberta. Mojej kuzynki chłopak jest w sztabie masażystą. To co opowiadał dzwoniąc do niej w trakcie zgrupowania w Juracie, później w Arłamowie i na końcu w Soczi woła o pomstę do nieba.
Lewy wykluczył też Wilczka, gdzie powiedział trenerowi, że nie widzi w nim ewentualnej pary na boisku.

Nawałka stracił kontrolę nad drużyną. Każdy próbował go podejść i wymusić swoje wizje. Drużyna jest skłócona do granic możliwości. na stole do masazu każdy wylewał swoje żale. Wielu się nie podobało i nie podoba, że taki Krycha może więcej. Dla większości zawodników jest on tak samo marny i mizerny technicznie i taktycznie jak dla piłkarzy PSG, którzy śmiali mu się w oczy.

To samo dotyczy wielu innych np. Grosika czy Jędzy.
Adam miał swoich ulubieńców i się przed tym nie krył. Bardzo irytowało to pozostałych, którzy wiedzieli, że chociażby się ze*srali to i tak nic nie wskórają. (patrz Jędrzejczyk, który nie mógł przeboleć, że Bednarek czy Cionek dostali szansę na grę)
Skorupski sam się z tego chorego układu wywinął, wiedział, że za nic w świecie nie ma szan na grę. Pozorował uraz i wrócił do swojej kobiety w ciąży a na dodatek za kilka dni cudownie wyzdrowiał i przeszedł pozytywnie testy w Bolonii podpisując kontrakt.

Czekam na to, aż sami piłkarze puszczą parę z ust i powiedzą nieco więcej.
Kwestia czasu aż wypiorą brudy na zewnątrz.

paolo91

Ja obejrzałem w sumie ze 3 filmiki z przygotowań do mundialu na ŁNP i powiem tylko tyle, że napawały mnie one obrzydzeniem do tych ludzi. Chamskie odzywki do tego całego Wiśni, chamskie odzywki między sobą, do sztabu, nabijanie się z innych, szydera non stop, zero koleżeństwa, jakieś grupki, rywalizacja, niechęć jednych do drugich, krzywopatrzenie, unikanie wypowiedzi, zbywanie Wiśni, zabunkrowanie się w swoich pokojach. Tam nie ma atmosfery. Lewy jest tam niechcianym, bo się nie dostosowuje do reszty i nie znajduje profesjonalizmu odpowiedniego, bo większość to jacyś kurwa pozoranci.

wpDiscuz