Quo Vadis Jurku Brzęczku?

Dziennikarz Adam Godlewski przynosi informacje, iż Jerzy Brzęczek był bliski zwolnienia z reprezentacji Polski, a powodem nie były jedynie rezultaty ze Słowenią (0:2) oraz Austrią (0:0), lecz nieuzasadnione powołanie dla Jakuba Błaszczykowskiego.

Niestety pomocnik krakowskiej Wisły pojawił się w drugiej połowie, której nie dokończył z powodu urazu przywodziciela. Okej, biało-czerwoni już nie stoją skrzydłowymi, jak przez pewien czas mówiono i należy to jasno zakomunikować, że czas legendy Borussii Dortmund już minął. Zatem, kogo możemy ewentualnie dodatkowo powołać na bok pomocy? (Przemysła Frankowski).

Liga Narodów przegrana z kretesem. Pięć  na sześć meczów w eliminacjach do EURO 2020 zagraliśmy bez planu i stylu, którego zewsząd kibice się domagają. Robert Lewandowski już nie zdobywa hurtem goli, a Piotrowi Zielińskiemu musi coś przeskoczyć w głowie, by cała Europa zazdrościła nam pomocnika.

Papierkiem lakmusowym będą październikowe spotkania, po których będziemy mądrzejsi. Ważna rola prezesa PZPN-u, aby wyciągał wnioski i zaczął słuchać ludu. Może naród zbyt szybko oczekuje głowy selekcjonera. Jak długo będziemy jeszcze liczyć na szczęście i z zachwytem patrzeć na grę reprezentantów?

0
0
Zdjęcie profilowe pawel2322 pawel2322

KOMENTARZE ()