Pytanie do red. Krzysztofa Stanowskiego

Szanowny panie redaktorze Stanowski, Krzysztofie, Krzysiu

 

Czy możesz nam czytelnikom, wyjaśnić kwestię która nurtuje wielu- dlaczego pozwalasz tu publikować Gapińskiemu?

Przecież to jest gość którego teksty nie znalazłyby miejsca w wielu szkolnych gazetkach. Te wywiady/artykuły nie są inteligentne, nie są śmieszne, nie wnoszą nic ciekawego do życia czytelnika. Natomiast są infantylne, irytujące i wzbudzające poczucie litości i zażenowania. Mówimy o gościu który w każdym artykule/wywiadzie, przemyca jakieś swoje chore seksualne fantazje na poziomie szkoły podstawowej. Takie z których dorośli ludzie już dawno wyrośli. I za wszelką cenę próbuje być dowcipny. Każdy miał w szkole, w klubie, w pracy takiego śmieszka, któremu się wydaje, że jest duszą towarzystwa i na siłę próbuje przekonać do tego innych. Najnowszy przykład-wywiad z Oktawią Nowacką i pytanie czy odwiedza ją chłopak czy jest singielką… Krzysztofie, naprawdę nie wzbudza to Twojego zażenowania?

Dlaczego tu jest Gapiński? Ja widzę takie możliwości:

  1. Zgodnie z teorią wielu- zamiast mu płacić, to sam dostajesz pieniądze za to, że on może tu realizować swoją pasję jaką jest dziennikarstwo. To jest sprawa jasna- sprzedałeś miejsce tak jak sprzedajesz bannery reklamowe.
  2. Ma na Ciebie jakieś haki, jesteś szantażowany i dlatego musisz go, nomen omen, ciągnąć za uszy i tutaj promować. Taki szantaż jak Benzema szantażuje Valbuenę, przykra sprawa ale się zdarza, a ty nie chcesz pójść na policję i uwolnić się od szantażysty, być może masz jakiegoś rodzaju syndrom sztokholmski.
  3. Bierzesz udział w szczytnej akcji „Niepełnosprawni umysłowo-pełnosprawni w pracy” i pomagasz takim ludziom coś ze sobą zrobić, jakoś zaadoptować się w świecie. To popieram.
  4. Najgorsza opcja- naprawdę uważasz, że on się nadaje na dziennikarza, a jego teksty są ciekawe. Takie oderwanie od rzeczywistości nie jest niczym nowym, bo w mediach pracują także takie indywidua jak Edward Durda, Andrzej Kostyra czy Maciej Murawski a ich pracodawcy także uważają, że odbiorcy ich kochają. Cóż, niestety nie.

Od lat lansujecie tezę, że nie każdy musi być piłkarzem, że można się zając wieloma pożytecznymi zawodami skoro nie umie się kopać piłki. Można być listonoszem, sortować odpadki, wyprowadzać psy. Tak samo jest z dziennikarzami- zamiast męczyć swoją nieudolnością, to można robić coś innego i ja widzę dla Gapińskiego inną ścieżkę kariery, w której być może się sprawdzi. W każdym razie gorzej niż w pisaniu nie będzie. Nie znam go osobiście, może on jest miły i sympatyczny, podaje chusteczkę kiedy masz katar, przeprowadza staruszki przez jezdnię i dokarmia w zimie ptaki, ale jako dziennikarz się nie nadaje. Aczkolwiek po obejrzeniu dwóch odcinków „cwanego gapy” wątpię żeby on prywatnie był inteligentny, dowcipny i sympatyczny, tylko zapewne jest tak samo irytujący jak pisząc/mówiąc do kamery.

Krzysztofie, zawsze jesteś taki wyszczekany na wszelkie tematy, więc czy masz choć trochę odwagi i możesz nam napisać wprost o co chodzi? Ja wiem, że gardzisz czytelnikami i wszelką polemikę kasujesz zwrotem „jak się nie podoba to nie czytaj i wypierdalaj”, a najlepiej ci wychodzi nie rozmowa na argumenty, tylko wygłaszanie swoich teorii, ale może jednak raz podejmiesz ten niewielki wysiłek i pokażesz, ze masz chociaż jakieś malutkie jajeczka. Pytanie o Gapinskiego jest całkiem poważne i liczę na poważną odpowiedź.

Z poważaniem

JKC

23
4
Zdjęcie profilowe Janusz Kibol-Cebula Janusz Kibol-Cebula

KOMENTARZE (20)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Znawca94

Nikt cię chyba nie zmusza do czytania.Prawda?

fronda
fronda

Ale ma prawo wyrazić zdanie.

Pasta

Pewnie ze ma prawo. Ale pierdoli bez sensu

Wilhelm Krupa

A może oni są kochankami po prostu ?

Kacper Kucharski

Twój styl pisania z kolei bardzo mi pasuje. Jest to styl tzw. „dawne Weszło”. Dla mnie możesz przejąć rolę red.Gapińskiego :)

JAN III SOBIESKI
JAN III SOBIESKI

Jak dorosne, chce byc jak redaktor Stanowski, w chuj go cenie za inteligencje. Pewnie skonczyl 3 fakultety!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Janusz Rychter

Janusz ty nedzna podróbo skończ pierdo*ić

Wacław Grzdyl

Ej nie no sory, nie porównuj Gapińskiego do Kostyry, żywej legendy bokserskiej komentatorki

Kamil1984

Do Autora: Chyba masz ze sobą jakiś poważny problem, skoro nie masz innych zmartwień i chce Ci się pisać takie gówno

Šćepan Šćekić
Warta Poznań

wszystko spoko, ale od Edka Durdy i Andrzeja Kostyry to się odpierdol.

wpDiscuz

INNE SPORTY