Przegląd usuwa krytyczne komentarze na temat Rudzkiego

Dobry wpis na Wykopie dzisiaj znalazłem:

https://www.wykop.pl/link/4411937/przeglad-sportowy-usuwa-komentarze-na-temat-przemyslawa-rudzkiego/

W skrócie: Przegląd usuwa komentarze, w których krytykuje się Rudzkiego. Jednocześnie zostawiają komentarze, w których ciśnie się po Borku.

https://www.youtube.com/watch?v=fXFfQZM-aG4 – wszedłem na stronkę z filmikiem, by zobaczyć, czy coś w tym jest. No i jest. Komentarza, który gościu wrzucił nie ma, a ten o Borku ciągle widnieje na stronce. Ogólnie to dużo jest komentarzy, w których jadą po Borku. A komentarze, w których cisną Rudzkiego? 3 albo 4. Chyba typ odpowiedzialny za kanał nie czytał potem komentarzy i się ostały. Bo nie wierzę, że zezwolili na krytykę wielkiego Pana redaktora.

Myślę, że warto się tym podzielić, bo ostatnio nasz wielki lider opinii często porównuje się z Pawłem Zarzecznym. Przypominam tylko, że u Pawcia leciały takie hejty, że głowa mała. Tutaj pierwszy, lepszy felieton Pawełka:

http://weszlo.com/2017/03/06/poniedzialek-pawel-zarzeczny-8/

Fakt, dużo komentarzy usuniętych, ale pewnie też bym usunął, bo wszyscy wiemy, jak ludziom zdarzało się brutalnie cisnąć po Pawle. Pewnie jak jeszcze były na stronie, to Pawełek miał srogą polewkę z tych frustratów. Ale już komentarze, w których pisze się o jego „piórze” zostały. A u Rudzkiego? Od razu są usuwane jakiekolwiek treści, w których widnieje choćby jeden epitet o negatywnej konotacji. A na TT nie dość, że usunie, to jeszcze wlepi bana i adoruje się ze swoim kółeczkiem.

8
1
Zdjęcie profilowe Cebuleiro Cebuleiro

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marynarz

Ich kanał, mogą sobie robić z nim co chcą, jakby mnie obrażali na moim kanale też bym usuwał.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz