Prawdziwi kibice Wisły zrobią dzisiaj owację dla Mączyńskiego

Prawdziwi kibice Wisły zrobią dzisiaj owację na stojąco dla Krzysztofa Mączyńskiego, a pół debile i poplecznicy zarządu oraz Miśka będą na niego lżyć.

Niewielu kibiców Wisły zdaje sobie sprawę, że bez sprzedaży Mączyńskiego ten klub by upadł. Każdy opluwający dzisiaj Pana Krzysztofa powinien dostać dożywotni zakaz stadionowy, a kluczowy piłkarz reprezentacji Polski powinien wytoczyć im sprawy sądowe. Niestety, zarząd sterowany przez krakowski półświatek, prowadzący klub do unicestwienia, pochwala takie zachowania.

Mam nadziej, że prawdziwi kibice Wisły uhonorują Mączyńskiego i zagłuszą drącą ryja swołocz.

Na co dzień kibicuję Wiśle, ale życzę dzisiaj wgranej Legii po golach Krzysztofa Mączyńskiego.

11
9
Zdjęcie profilowe Antonio S Antonio S

KOMENTARZE (9)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Lewacki Wywrotowiec
Arsenal F.C.

Na co dzień kibicuję starej kurwie, ale życzę dzisiaj wygranej Wiśle bo nasza Legia zasługuje na spadek za kompromitowanie nas na arenie międzynarodowej.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

trylezsis
Legia

Wisła już dawno nie jest hegemonem… A dodatkowo w tym sezonie z nikim nie wygrała 4-0, ba strzelała góra 2 bramki a teraz nagle wygrają z Legią 4-0. Niektórym od słabej formy Legii to już w głowie totalnie odje*ało.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Niedomagoj Umyslović
Wygrzmoceni przez Wszystkich

Po prostu Mączyński nie chciał już dłużej biegać z rozjebanym zwieraczem na koszulce. Zrozumcie człowieka!

trylezsis
Legia

Rozumiem że może boleć przejście zawodnika do odwiecznego wroga, no ale jednak w Wiśle znowu by walczył co najwyżej o 5 miejsce (czyli miejsce, które ostatnio Wisła regularnie zajmuje). To już nie te czasy, gdy Wisła była hegemonem…
PS Swoją drogą ciekawe ilu „kibiców” Wisły cieszyło się z gola Mączyńskiego z Czarnogórą. 😀

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

FC Bazuka Bolencin

Odpłynąłeś trochę z tym że „klub by upadł”. Poza tym grając przez te 2 lata w Wiśle nic specjalnego nie pokazał. Normalnym kibicom Wisły dużo bardziej szkoda Brleka, zawodnika konkretnego w działaniu a nie tylko kłapiącego dziobem wszędzie. Także peamy pochwalne na jego cześć raczej nie są na miejscu.
Co do gola z Czarnogórą, to cóż, osobiście bardziej cieszyłem się z tego na 3-2 Lewandowskiego. Mączyński w kadrze gra dużo lepiej niż w klubach i to widać po występach w Wiśle i Legii. Wczoraj w Legii dużo lepszy od niego był Jodłowiec. Choć jak na 30-tysięczne bluzgi to Mąka i tak się nie posrał i zagrał przyzwoicie. Daleki jestem od wyzywania od Judaszy, powodzenia w nowym klubie, ale pamiętaj – tam presja jest dużo większa, a piłkarsko jesteś tylko przeciętnym wyrobnikiem – tyle do pana Krzysia.

GrzesekPaz

Zawodnikiem kluczowym dla Wisły Mączyński był tylko we własnym mniemaniu. Na poziomie klubowym to był zawsze przeciętniak z przebłyskami. W Wiśle za jej najlepszych lat niechciany.
Gdyby nie Nawałka nigdy nie byłoby o nim głośno.

wpDiscuz