Poważna kontuzja Gumnego i poważny problem dla Lecha

Kontuzja 21-letniego prawego obrońcy Lecha Poznań jest bardzo poważna. Robert Gumny przejdzie wkrótce zabieg plastyki chrząstki i czeka go kilkumiesięczna przerwa. To oznacza, że „Guma” na którym klub od dawna chciał zarobić miliony euro w tym sezonie raczej już nie zagra. W dodatku w kadrze Kolejorza nie ma obecnie innego nominalnego prawego obrońcy, bowiem zarząd nigdy nie szukał konkurenta dla Gumnego.

Kolejne problemy z kolanem Roberta Gumnego to zła informacja dla zarządu planującego sprzedać w końcu 21-latka najpóźniej latem oraz duży cios dla samego piłkarza. „Guma” 1,5 roku temu pauzował już z powodu zabiegu kolana. Teraz ponownie z tego samego powodu będzie nieobecny przez kilka miesięcy, wkrótce skończy już 22 lata, a w czerwcu 2021 roku wygasa jego umowa z Lechem Poznań. Poważna kariera za granicą prawego obrońcy stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Wielokrotnie w komentarzach na Weszło poruszaliśmy temat Gumnego, przepychanek było sporo, udowadniania jedni drugim, jaki to zawodnik i jakie rekordowe sumy weźmie za niego Lech.

Moje zdanie każdy na ten temat zna, po części teraz sprawdza się to o czym pisałem kilkanaście miesięcy temu.

Gumnemu życzę powrotu do zdrowia, bo to dla każdego najważniejsze, szczególnie dla młodych zawodników, sportowców, przed którymi dopiero początek „kariery”

0
4
Zdjęcie profilowe 14mistrz14 ! 14mistrz14 !

KOMENTARZE ()