Panie Stanowski, o co w tym wszystkim chodzi?

Weszlo.com, portal stricte piłkarski, z opiniami mocno kontrowersyjnymi, wyrwanymi spod poprawności politycznej – świetna inicjatywa. Od 2010 roku jestem jego czytelnikiem, niemal dzień w dzień raczę się artykułami, które są zdecydowanie ciekawsze, niż media w stylu wp.pl, onet.pl, interia.pl i inny chłam pod niemiecką banderą.

O weszlo.com dowiedziałem się od kumpla, który wkleił mi wpis z bloga Wojtka Kowalczyka, w którym było wiele, świadczącym o stanie polskiej piłki, niekoniecznie w sposób cenzuralny. Z czasem na weszlo.com wchodziłem częściej i częściej, czytając o poziomie polskiej ligi – teksty idealne dla kibica, który ligę polską i zainteresowanie nią wyssał z mlekiem matki, miód na moje serce. Z wielkim bólem stwierdzam niestety, od czasu komercjalizacji, poziom weszlo.com leci łeb na szyję.

Z wielkim bólem serca widzę, jak pan Stanowski pozwala na twórczość pseudo redaktorów: Kęski, Cioska i im podobnych. Gapińskiego rozumiem – rodzina wysoko ustawiona, podejrzewam, że weszlo.com ma profil finansowy z zatrudnienia tego przygłupa. W końcu jak to było na dworze królewskim ze Stańczykiem, każda firma musi mieć swojego przygłupa w składzie – popieram. Szkoda tylko, że poziom dna oprócz Cwanego Gapy trzyma też kilku innych redaktorków. Totalnie na łopatki rozwalił mnie artykuł, przed jednymi z zawodów (nie chce mi się szukać artykułu przez google), gdzie szanowny redaktorek zachwalał poziom naszych skoczków, że bez przygotowania osiągnęli znakomite rezultaty, oraz obśmiał organizatorów za brak przygotowania. Wielka szkoda, iż tak naprawdę wszelkie treningi, kwalifikacje i seria próbna odbywała się na właściwej skoczni.

Poziom pisania o rodzimej piłce również poleciał łeb na szyję. Widać coraz lżejszy kaliber tekstowy, coraz mniejszą ilość kontrowersyjnych tekstów, z newsami powoli weszlo.com jest do tyłu w stosunku m.in. do sportowefakty.pl, co jest strzałem w mordę dla mnie (waszego czytelnika od 7 lat) jak i dla Was. Weszliście w tematy nowych sportów, póki co, to jest totalna kompromitacja (w skokach nigdy nie przebijecie skijumping.pl, o ile nie ściągnięcie stamtąd redaktorów, w pozostałych sportach osiągacie poziom pudelka).

Proszę, naprawdę proszę. Wróćcie na dobre tory. Rozumiem zobowiązania finansowe, rozumiem, że za promowanie Gapińskiego i jego fit wypocin dostajecie pieniądze. Ale… Panie Krzysztofie, z czasem osoby wchodzące na Pańską stronę z przyzwyczajenia (w tym ja) zwyczajnie nie będą tego robić z uwagi na artykuły na poziomie gimnazjalisty. To nie jest gazetka szkolna dla uczniów Gimnazjum Nr 3 w Wąchocku, tylko, tak jak Pan uważa, poważny portal piłkarski. Wierzę, że moja opinia na ten temat jest podobna jak u pozostałych czytelników, którzy śledzą losy polskiej piłki przez ten portal od lat. Proszę… Nie pieniędzmi człowiek żyje, nie mam ochoty nadziewać się na artykuły Cioska czy uszatka Gapy. Nie warto zastanowić się nad powrotem do starej formy? Nie warto, jeśli chodzi o nowe sporty, zaproponować kontrakty PROFESJONALISTOM? Jest Pan, Panie Krzysztofie wpływowym człowiekiem, dlaczego robi Pan burdel z własnego portalu?

21
4
Zdjęcie profilowe Kanapowy Janusz Kanapowy Janusz

KOMENTARZE (17)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
KlaudiuszSevkovic

A kim jest niby rodzina gapińśkiego ?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

KlaudiuszSevkovic

Ja jestem człowiekiem z miasta, mogę to załatwić. Patelnie też mogę opierdolić po znajomości za pół stawki

Znawca94

Nie wiem na ile to prowo a na ile poważnie napisane.
Więc odp ci czysto poważnie:
Nie podoba się to nie czytaj.
Tym bardziej ,że Gapiński nie piszę o piłce nożnej tylko o innych sportach.

KlaudiuszSevkovic

On pisać nie umie. Bananowy półgłówek w dodatku niezbyt przystojny. Dałbym mu liścia na odmułe

Znawca94

I jeszcze 5 idiotów to zminusowało(albo 1 z 5 kont)
To właśnie dla takich ludzi jak wy jest Gapiński.
Jacy czytelnicy tacy autorzy.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

fronda

Dobrze prawisz.Co temu Stano się stanęło?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

ronnie3000

Jest coś w tym że weszło straciło trochę pazur, ja czytam głownie wywiady i tu poziom wyłączając gapę jest ok. Natomiast tekstów o polskiej lidze nie oceniam bo nie ich nie czytam. Właściwie to opisy meczów ligowych i twórczość Gapińskiego i Zarzecznego to jedyne co mnie na tej stronie nie interesuje kompletnie. Myśle że każdy znajdzie tu coś dla siebie, jeśli chce znaleźć oczywiście.

skynet

100% racji.
Zmiana profilu Weszlo wplynelo na pogorszenie jakosci.

Ciezko jest mi znalezc dobry tekst pilkarski pomiedzy wywiadami z jasnowidzem (wywiad byl OK, ale nie wiem co robi na weszlo ?!), skokami, itd…

Kiedys spedzalem 10-30 minut na stronie, a teraz przewaznie wchodze i wychodze, bo nawet ciezko dostrzec ciekawy pikarski tekst (czasami ciekawsze sa na Trybunie).

Jak to sie mowi, „Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego” i chyba ta droga idzie Weszlo, a szkoda

P.S. Adblocka juz mozna miec ? Koniec blokowania przez Weszlo ? Spadla liczba odwiedzin ?

adrian92

Ja nie znam Weszło od tylu lat co autor artykułu, właściwie pierwszy raz zajrzałem tu nieco ponad rok temu, zainteresował mnie materiał z węgierskiej tv o polskiej E-klasie, ale… faktycznie, nawet ja zauważyłem spadek poziomu, mimo że jestem tu krótko… Natomiast co innego że to „tąpnięcie” w jakości artykułów już nastąpiło, a teraz utrzymuje (niższy niż kiedyś, ale jednak) poziom. Miejmy nadzieję, że, zwłaszcza dzięki Trybunie, strona będzie się rozwijać, a wtedy poziom znowu wzrośnie. :)

Wacław Grzdyl

Zamiast innych sportów powinien być kącik polityczny. Myślę, że portal piłkarsko-polityczny to byłoby coś ciekawego i tak się nawet powinien nazywać. Weszło- portal piłkarsko -polityczny. Zauważcie ile było wpisów pod wywiadem z Urbanem, więcej niz pod nawet ciekawym artykułem piłkarskim, więcej niz pod jak co wtorek Stanowskiego, więcej niż pod artykułami o kryzysie właścicielskim w Legii.

Dominik

Portal zszedł na psy i chyba każdy to widzi. Sam Milewski tego nie pociągnie. Nawet Ćwiąkała się wyrobił i widać jego brak.

wpDiscuz

INNE SPORTY