Ogórki z Glasgow i fatalna postawa Legii

Rangers FC to najsłabsza drużyna, która w tym roku przyjechała na Łazienkowską 3. Nie widziałem większych ogórków, nawet Atromitos sprawiał lepsze wrażenie, Europa FC przy nich to Barcelona,  nie mówiąc o Pogoni, Koronie i Fc Pierdziszewo.

Beznadziejny mecz Legii… takich partaczy jak Ci których przywiózł ze sobą Stefek G powinno się odprawiać 5 golami.  Wszelkie zapowiedzi o tym, że zespół z Glasgow strzeli gole lub chociaż jednego to jacyś piłkarscy ślepcy.

Przykro, że polska piłka znów się skompromitowała. Jaka szkoda, że odpadły już Piast, Lechia i Cracovia, które pokazały jak należy grać w eliminacjach do (eliminacji do) eliminacji do play offów eliminacyjnych do europejskich pucharów, zaprezentowały piękny futbol na tak oraz nieszczęśliwie odpadli z takimi tuzami jak Bate Borysow, FC Ryga, Dunajska Streda, Broendby uzyskując świetne wyniki (chociaż strzelili bramki! co z tego, że tracili więcej lub tyle samo), np. 1:4 albo 2:2 lub 1:1.

Pozdrawiam

Wojciech Kowalczyk

PS. Powyższy tekst jest satyrą poza fragmentem w którym powinienem odnieść się do decyzji Vukovica o Kulenovicu na boisku. Psy szczekają karawana jedzie dalej, a wy frajerzy dalej nienawidźcie Legii bardziej niż kochacie te swoje pseudo-klubiki.

 

0
3
Zdjęcie profilowe stf stf

KOMENTARZE ()