Milczenie weszło w sprawie Legii

No witam siurki.

Dlaczego weszło milczy w sprawie porażki pulchnego duetu Wandzel- Leśnodorski ? Już od dłuższego czasu pisałem na trybunie i w komentarzach że wygra Mioduski bo jest po prostu lepiej zorganizowanym i ogarniętym człowiekiem. Oczywiście wiadro gówna w komentarzach od troglodytów warszawskich (nie mylić z prawdziwymi Warszawiakami) było oczywiście.

A tu cisza. Wcześniej gdy była iskierka nadziei to przydupasy stanoskiego waliły po 2-3 artykuły dziennie (a może to krzyś z zakamarków swojego katalońskiego akademika smażył te kocopoły?). Boli porażka ? Że nie będzie kółeczka wzajemnej adoracji ? Że zagrożone są krewetki i słabej jakości szampan ?

Buziaczki, wraca normalność :*

6
5

KOMENTARZE (6)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
dario armando

Ogromna większość kibiców była za Leśnodorskim ,co dobitnie świadczy o krótkowzroczności i minimalizmie,nie widząc ,że choć u nas hegemon to jednak mocno zaściankowy ,a Legia rzeczywiście konsekwentnie powinna dążyć do bycia w czołowej 50 klubów Europy ,co przy byłym prezesie było zupełnie nierealne.Świetnie ,rozsądek jednak wygrał ,a silna Legia jest bardzo potrzebna polskiemu futbolowi.

Wróżka Weszława

Właśnie, wcześniej dodawali materiały Koralik vs. Miodulski po kilka dziennie, sam Stanowski postanowił być stroną w całym tym sporze… i nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej pałki wszystko ucichło. A przecież sam Stano pisał żeby się przygotować na zalew artykułów na ten temat… no i dupa.

Trollosiewicz

Ja tam ciągle czekam aż coś napiszą.

ruch STARUCHa

Na Weszło czy tam Zeszło nie ma co… liczyć!!! Zarówno Stanowski jak i reszta byli za Leśnym. Mnie bardziej interesuje w szczególności czy dalej w Legii będą pasożyty pokroju: Żewłakow, Ebebenge, Szamotulski itd. Ale coś w to nie wierzę, bo do tego trzeba mieć jaja i pewnie ładną kasiorkę łykają miesięcznie za nic!!! Wszyscy pieprzyli iż odejdą jak wygra Mioduski. A przy okazji Trollosiewicz gdzie kolejne odcinki „Piłkarskiej ruletki” bo były dobre, a jakoś ostatnio odpuściłeś :-( Czyżby jakiś nacisk był abyś dalej już nie opisywał Cyrku z Ł3??? Brak choćby odcinka o ostatnim meczu, wygranym po golu Padovica, bo normalnych napastników tam już nie ma :-(

Trollosiewicz

Ta, mnie jedyne co może cisnąć to poranny stolec przy kawie, zwyczajnie jakoś mi się nie chciało pisać, ale że teraz coś się dzieje to i może napiszę co, pewnie i „Ruletka” zbliża się do końca, bez Zagajnikowskiego to już nie to… :-(

Uśmiech Koali

PSG narzucilo Krychowiakowi zakaz udzielania wywiadow na temat klubu, Lesnodorski wzorujac sie na najlepszych, narzucil Weszlo zakaz pisania artykulow na temat sytuacji wlascicielskiej Legii 😉 Wyglada to dosc smiesznie, szczegolnie biorac pod uwage fakt, ze duzo mniej pewne plotki w innych tematach pozwalaly wypuszczac tutaj cala serie artykulow, a teraz cisza jak makiem zasial.

wpDiscuz

INNE SPORTY