Mecze ligowe w terminach LM i LE

Jak to jest? W Polsce trzeba grać mecze przy -10 C, bo nie ma wolnych terminów ze względu na zakaz rozgrywania meczów w terminach LM i LE. Jakoś to nie przeszkadza aby dzisiaj swoje mecze zagrały PSG, Juve i Basel. Niech Canal+ skończy z tą hipokryzją i przestanie kłamać. Wiadomo, że chodzi o ramówkę. Podczas jednego weekendu nie mieliby co transmitować, a na tygodniu nie byli w stanie obskoczyć nawału meczów. Tylko o to chodzi, a wycieranie sobie gęby przepisami UEFA o zakazie grania ligi w terminach UEFA jest śmieszne, co pokazuje dzisiejszy dzień.

6
2
Zdjęcie profilowe Tomasz______ Tomasz______

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Fidel

Canal + robi ramówkę na sezon do przodu i nigdy nie wie czy przypadkiem do LM nie zakwalifikują się 4 polskie drużyny co skutecznie pokrzyżowałoby plany nadawania ekstraklasy w terminie ligi mistrzów.

FC Bazuka Bolencin

Mam nadzieję że „…nigdy nie wie czy przypadkiem do LM nie zakwalifikują się 4 polskie drużyny…” to sarkazm 😀
Moim zdaniem gdy mamy szansę na góra jedno miejsce w LM raz na 20 lat, to nie widzę przeciwwskazań grania w środku tygodnia w miesiącach, które temu sprzyjają – wrzesień, październik, czy kwiecień.
Tu ewidentnie chodzi o napchanie kabzy c+, stąd prawie każdy mecz w kolejce o innej godzinie i ograniczone do minimum kolejki w tygodniu (podejrzewam że w weekend lepsza oglądalność).

Fidel

Wiadomo. Nie śnię nawet o dwóch klubach kopiących się z Szeryfami z Azji w eliminacjach 😉

PhoenixLk
Legia Warszawa

dwóch na jednego… może tak byśmy dali radę;D

tencowie

Bzdurnym pomysłem jest pokazywanie wszystkich spotkań. Mecze w piątek i poniedziałek o 18 to dramatyczna frekwencja zarówno na trybunach jak i przed telewizorami. Optymalnym rozwiązaniem na kolejkę weekendową jest system 1-4-3 (pt-sb-nie) i wówczas można transmitować 3-5 spotkań na kolejkę. W tygodniu system 4-4 (wt-śr) i transmisje z dwóch spotkań. W tygodniu mecze nie powinny być szybciej niż o 19. W weekend o dowolnej porze.

nigello

Tu chodzi o to, że UEFA płaci jeśli mecze nie nakładają się z LM czy LE. Polaków nie stać, żeby z tej kasy rezygnować. Francuzi czy Włosi mogą sobie na to pozwolić.

wpDiscuz