Lumpeks „ekstraklasa” !

Widać, że powoli bo powoli ale coś dociera do ogłupiałych Januszy piłki skopanej zwanej „ekstraklasa” !

W czym problem ?

Ano coraz więcej zapytań, wątpliwości, wzruszeń i uniesień – Dlaczegóż to rodzima piłka ligowa stała się ostoją, przechowalnią, popasem dla nieudaczników z krajów wszelakich?

Do rodzimej piłki trafiają już nie tylko trzecie/czwarte garnitury europejskiego szrotu, ale wręcz przepocone kufajki i wydeptane gumofilce….a brak miejsca dla naszych rodzimych chłopaków i to całkiem dobrze wyszkolonych!

Co na to wielki „guru” niejaki Zibi-drzewiej to kawał piłkarza-obecnie to koleś trzymający się stołka …oczywiście za darmoszkę…jednak to co za darmo okazuje się najdroższe !!

A ludzie mówili nie usuwajcie LEŚNYCH DZIADKÓW gdyż w ich miejsce trafią wyjątkowo pazerne geszefciarze i lowelasy, którzy jedynie potrafią dobrze w mediach( i to zaprzyjaźnionych) gawędzić wice i inne banialuki  😀

 

 

 

 

 

3
6
Zdjęcie profilowe Ted Ted

KOMENTARZE (10)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Urkides
Legia Warszawa

„Dlaczegóż to rodzima piłka ligowa stała się ostoją, przechowalnią, popasem dla nieudaczników z krajów wszelakich?”

Sprawdź kolego jedenastkę kolejki na PN albo inne jedenastki kolejki (wcześniejsze) i odkryjesz że w ostatniej jedenastce jest JEDEN!!!!!! Polak a w innych Polacy są w mniejszości.
Powstaje pytanie, dlaczego jeśli sprowadzamy taki „szrot” to oni i tak są lepsi od polskich „talentów”?
To jakiś spisek dziennikarski, czy może trenerzy klubowi działają przeciw polskim talentom a może robią to razem z prezesami klubów?
Po prostu w Polsce chujowo się szkoli piłkarzy i nie mamy zawodników na przyzwoitym poziomie.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Kunta Kinte
Wybrzeże Klatki Schodowej

Qrwa… Co za czasy… Dałem plusa Janko…

Urkides
Legia Warszawa

Ja też, chociaż z zasady jej nie odpisuję bo i tak nie ma o sensu rozmawiać.

Drybler.com
www.drybler.com

znacie jakiś przykład dziennikarza, który wypadł z łask PZPN, bo był niewygodny?

A w PiS*u z TYM!!!

Widać „kolego” jak interesujesz się tematem dziennikarzy piłkarskich, taką osobą jest choćby Adam Godlewski. Jako ciekawostka na dniach przestał nagle być redaktorem tygodnika Piłka Nożna , który na le Przeglądu Sportowego wygląda jak Ferrari na tle Fiata 126p 😀
Najlepsze na koniec po blisko 14 latach nawet nie dano mu pożegnać się z czytelnikami!!!

Kolejosz

Tekst wart tyle co łupiny słonecznika. Nie narzekam, taki już urok każdej trybuny.

Nenad Bjelica
GNK Dinamo Zagreb

Gdzie te talenty? Chyba w Ruchu Chorzów co spadł z ligi w zeszłym sezonie. No chyba że te swoje wynurzenia opierasz na Górniku, którego większość bramek strzelił… 35 letni Hiszpan i bez niego Zabrze byłoby pewnie w połowie stawki. Na dodatek ten cudownie grający Górnik ma aż 1 punkt przewagi nad będącą w ogromnym kryzysie Legią. Gdzie te talenty się ukrywają, że nasz selekcjoner Czesio 711 nie może ich wyłowić i nasza kadra młodzieżowa dalej gra piach?

podszyszkownik
Para a Frente Lech Poznan

Mieli zostawić leśnych? Już widzę-,,a Zdzisiu wyłoży fundusze…itd

werseo

Miała być zmiana wizerunkowa i była. A jak najlepiej zmienić wizerunek jak nie właśnie zmienić prezesa. Zmieniło się kilku ludzi i to tyle, układ trwa dalej. Gdyby nie wyniki reprezentacji to byłoby rudemu cieplutko.

wpDiscuz