Koniecznie potrzebujemy teraz sparingów z Chile, Kamerunem i Koreą Płd.

A także bezwzględnej zmiany lokalizacji Naszej Bazy z Soczi na Kazań i Nawałka z Bońkiem powinni się o to czym prędzej postarać.

 

baza

 

Po losowaniu bowiem już wiemy, że znaleźliśmy się w bardzo wyrównanej grupie i jeśli faktycznie zależy Nam na przechyleniu szali w starciach z Kolumbią, Senegalem oraz Japonią na Naszą stronę, to w pierwszej kolejności musimy postarać się, aby w marcu i w maju stoczyć takie mecze towarzyskie, które najbardziej będą analogiczne zmagania mundialowe z tymi grupowymi rywalami przypominały, zaś po wtóre zapewnić sobie podczas tych MŚ 2018 takie wygodne usytuowanie logistyczne na terenie Rosji, dzięki któremu nie wymęczy Nas ono podczas podróży pomiędzy grupowymi spotkaniami na stadionach w Moskwie, Kazaniu i Wołgogradzie (także noclegownia w Soczi zupełnie już z tego względu odpada i stąd nie ma najmniejszego sensu się dalej przy niej upierać, bo od luksusowych warunków turystycznych znacznie istotniejsza jest oszczędność cennego czasu).

3
7
Zdjęcie profilowe job job

KOMENTARZE (16)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mister_Y

„Nam, naszych” – z małej litery się pisze. Wymienieni sparingpartnerzy jak najbardziej tak, chociaż pewnie zamiast Chile będzie Brazylia, no i jest opcja Burkiny Faso zamiast Kamerunu, też byłby to dobry rywal. Co do Sochi – prawdopodobnie zostanie, bo z każdego miejsca trzeba dolecieć i wrócić. No chyba, że zmienią na Kazań, to mają jeden odlot i przylot mniej.

17-S-92

ja uważam, że baza w Soczi to akurat bardzo dobry pomysł. Jest tam lepszy klimat, coś jak w La Baule. Na euro specjalnie wybrali takie miejsce by było chłodniej niż w środkowej Francji. Tutaj byłoby jeszcze gorzej bo klimat kontynentalny. Przypierdoli pod 40 stopni to nawet nie ma co wyłazić na dwór

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Janko Buszewska
Jadwiżański KS

Nie wiem, który lekarz uda się z tobą w celu odbycia gwałtu, chyba tylko jakiś…desperat 😀

Habanero
Las Palmas

Brazylia Nigeria lub WKS i Korea Płd

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

pep pep

to myślenie mityczne że reprezentacje z tego samego regionu prezentują rzekomo analogiczny styl gry.
Warto było by zacząć od tego że drużyna ,,analogiczna” powinna grać tym samym systemem taktycznym i mieć podobne preferencje co do innych elementów sposobu gry

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY