Jobie,

pewnie i tak będziesz dalej kontynuował swoją marną propagandę, którą będą popierać jedynie twoje multikonta oraz kilku innych mądrych inaczej, niemniej jednak próbować zawsze warto.

Czy naprawdę nie widzisz, że każdy twój wpis, czy nawet komentarz ma miażdżącą przewagę minusów nad plusami? Prawie 100% użytkowników cię nie lubi, albo w ogóle nie czyta, bo cię nie lubią; no, na jedno wychodzi.

Odpowiesz, że to oczywiście zgraja trolli, którzy nie rozumieją twoich cennych rad i konstruktywnej krytyki oraz mobilizacji naszej kadry. Niestety, są to jak zawsze tak kompletne androny, że przykro wierzyć, że pisze je osoba umiejąca korzystać z komputera i Internetu.

Mam jeszcze dla ciebie epitafium:

 

Tu leży anonimowiec z Weszlackiej Trybuny,

Módlcie się za niego, Trolli tabuny.

Za życia głup, a teraz trup,

Zasłużył na taki marny grób.

 

19
1
Zdjęcie profilowe Sumienie sędziego Sumienie sędziego

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Pozniej wymysle nick

przeciez nie o „lubienie” tu chodzi, a o zamieszanie i kilka mocno zacisnietych szczek przed komputerami w polskich domach…

walgierz

Po co karmić trolla? Komentarze omijaj, wpisów nie czytaj. Proste.

Grimmy

Niby proste, a jednak…Nie takie proste. Przecież ten job spełnia społecznie pożyteczną funkcję. Poprawia ludziom samopoczucie. Jak wioskowy głupek. Niby nikt go nie lubi, niby nikt nie chce go tutaj więcej widzieć, niby nikt nie chce go czytać. Niby. Jednak są tacy, co czytają namiętnie, wyglądają kolejnych wpisów na trybunie z wyczekiwaniem i jak tylko się taki pojawi, to zaraz prześcigają się w mądrościach pod jego wpisem. Zażarcie wypunktowują wszystkie mankamenty w myśleniu, doradzają, próbują naprostować, ucwyilizować. Znaleźli sobie idiotę, który być może nim jest, a być może jest zwykłym trollem karmiącym się uwagą otoczenia, której w realnym świecie może jemu brakować. Niezależnie od faktów, job funkcjonuje w życiu tych weszlackich komentatorów jako pompka do pompowania ich własnego ego i poprawy samopoczucia. Jego głupota uwypukla ich inteligencję i mądrość. Przy debilu nawet średnio bystra osoba może poczuć się jakby wdrapała się na himalaje intelektu. Job i jego weszlaccy oponenci tworzą związek symbiotyczny. Dlatego nie liczyłbym, aby te ich polemiki się miały wkrótce skończyć. A kto się czubi, ten podobno się lubi, więc…Na zdrowie, panowie!

wpDiscuz