Jak Weszło Cionkowi, tak reprezentacja Weszło

Większość czytelników Weszło, w tym ja, nie podoba się podejście redakcji do Cionka. Pomimo jakiś (przypadkowych?) wspominek o neutralizowanym obrońcy w ostatnim czasie, nie mamy co podejrzewać, że polityka się jakoś zmieniła.
A za pasem mamy mundial i szanse Cionka na występy w Rosji są niemałe, jeśli Nawałka uprze się na grę 3 obrońcami. Trudno wyobrazić sobie poważne i rzetelne relacje z gier Polaków z pominięciem jednego z graczy. Weszło, a może raczej red. Stanowski, zapędzili się w kozi róg. A ja z przekory chciałbym aby w ten róg zostali wgnieceni za brak swojej konsekwencji i butę.

Przy różnych brakach białoczerwonych ich siłą jest dobra atmosfera oraz tworzenie monolitu. Nie ma sygnałów o gwiazdorzeniu i wychylaniu się przed szereg. Wszem i wobec, Cionek jest częścią drużyny, a przede wszystkim, sprawdzonym w bojach zmiennikiem w drużynie Nawałki. Choć Thiago nie zagrał dotychczas wybitnego meczu jako reprezentant, to ma zaufanie u selekcjonera i widać, że reszta drużyny z nim współpracuje oraz go akceptuje.

Jeśli Weszło decyduje się na ignorowanie części drużyny narodowej, to w ramach wzajemności i drużynowej lojalności, reprezentacja powinna w czasie mundialu zignorować redakcję Weszło. Chętnie zobaczyłbym piłkarzy odmawiających udzielania Weszło wywiadów, ignorowanie ich pytań na konferencjach i tak dalej. Najlepiej, jeśli ignorowanie Weszło w ramach występów reprezentacji, wyszłoby od samego PZPN, ale przez wzajemne zażyłości redaktora naczelnego i szefa związku, nie mamy na to co liczyć.

10
2
Zdjęcie profilowe trombel trombel

KOMENTARZE (4)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
szaser

Ja pierdole. Weszło ma to w dupie, Nawałka ma to w dupie, nawet Cionek najpewniej ma to w dupie.
Idz się zapisz do HejtStop, wytropisz pewnie paru faszystów i zmienisz świat na lepszy.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

WomaszTolek

Niedzielana kojarze z tego, że miał okropnie żółte zęby. Niby grał cos przez chwile ale i tak najbardziej go będę ko0jarzyl zawsze z tego.

Kolejosz

Jeszcze lepiej, gdyby to czytelnicy zbojkotowali wszystkie te artykuliki kpiące z Cionka. Nie czytajmy i nie komentujmy, wątpliwej zresztą jakości, relacji z Serie A oraz nie klikajmy w pełne błędów, wynikających z umysłowego lenistwa, podsumowania występów Polaków za granicą.
Czy coś nas ominie? Raczej nic ciekawego.
Mam wrażenie, że kolejne przekomarzanki tylko napędzają tę chorą krucjatę. Już chyba każdy wie, skąd naprawdę wynika takie traktowanie Cionka przez redaktora i bandę jego klakierów.
Obrona kolegi to jedno. Poza tym pan Stanowski uwielbia stawiać siebie w roli oświeciciela walczącego ze wszystkim, co powszechnie uznane i zrozumiałe. Widać, że go to kręci, że to typ człowieka, dla którego mieć zdanie inne od „reszty” jest ważniejsze niż mieć rację.
Tak jak poniżej już napisano. Cionek, Nawałka, Boniek i cała reszta decydentów mają głęboko w dupie przemyślenia Stanowskiego. Wspomniana krucjata nie ma żadnej mocy sprawczej, nie przynosi żadnych efektów, nie wywiera wpływu na decyzje selekcjonera.
Być może w tej chwili kontynuowana jest już tylko z powodu tzw. „klikalności”.
Tylko od nas, czytelników czy słuchaczy, zależy, jak długo jeszcze ta paranoja będzie trwała. Twój wpis, mimo zapewne dobrych intencji, jedynie wznieca ogień.

wpDiscuz