Jak Weszło Cionkowi, tak reprezentacja Weszło

Większość czytelników Weszło, w tym ja, nie podoba się podejście redakcji do Cionka. Pomimo jakiś (przypadkowych?) wspominek o neutralizowanym obrońcy w ostatnim czasie, nie mamy co podejrzewać, że polityka się jakoś zmieniła.
A za pasem mamy mundial i szanse Cionka na występy w Rosji są niemałe, jeśli Nawałka uprze się na grę 3 obrońcami. Trudno wyobrazić sobie poważne i rzetelne relacje z gier Polaków z pominięciem jednego z graczy. Weszło, a może raczej red. Stanowski, zapędzili się w kozi róg. A ja z przekory chciałbym aby w ten róg zostali wgnieceni za brak swojej konsekwencji i butę.

Przy różnych brakach białoczerwonych ich siłą jest dobra atmosfera oraz tworzenie monolitu. Nie ma sygnałów o gwiazdorzeniu i wychylaniu się przed szereg. Wszem i wobec, Cionek jest częścią drużyny, a przede wszystkim, sprawdzonym w bojach zmiennikiem w drużynie Nawałki. Choć Thiago nie zagrał dotychczas wybitnego meczu jako reprezentant, to ma zaufanie u selekcjonera i widać, że reszta drużyny z nim współpracuje oraz go akceptuje.

Jeśli Weszło decyduje się na ignorowanie części drużyny narodowej, to w ramach wzajemności i drużynowej lojalności, reprezentacja powinna w czasie mundialu zignorować redakcję Weszło. Chętnie zobaczyłbym piłkarzy odmawiających udzielania Weszło wywiadów, ignorowanie ich pytań na konferencjach i tak dalej. Najlepiej, jeśli ignorowanie Weszło w ramach występów reprezentacji, wyszłoby od samego PZPN, ale przez wzajemne zażyłości redaktora naczelnego i szefa związku, nie mamy na to co liczyć.

10
2
Zdjęcie profilowe trombel trombel

KOMENTARZE (4)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
szaser

Ja pierdole. Weszło ma to w dupie, Nawałka ma to w dupie, nawet Cionek najpewniej ma to w dupie.
Idz się zapisz do HejtStop, wytropisz pewnie paru faszystów i zmienisz świat na lepszy.

MarioGol

„ignorowanie ich pytań na konferencjach”
Z tego co pamiętam to ostatnim, a też chyba jedynym weszlakiem, który brał udział w konferencji repry był… Tomek Ćwiąkała czyli jakieś 3 lata temu.
„Chętnie zobaczyłbym piłkarzy odmawiających udzielania Weszło wywiadów”
Przez wojenkę Stano z Kucharskim(od kilku tygodni były menadżer Lewego) to od dawna nie mogli liczyć na wywiad z Robertem, a po aferce nocnej na Weszłofm z Peszko i mieszając do tego Glika oraz okularnika z ŁNP to wątpię by mieli na wywiady z reprezentantami jakiekolwiek szanse.
A co do ignorowania przez weszlaków Cionka to, jak pamięć mnie nie myli to pozostali reprezentanci zajęli stanowisko już przed Euro.
Jedno co dziwi to, że przy tak zażyłych stosunkach Bońka i Stanowskiego ta krucjata przeciwko Thiago cały czas trwa i faktycznie rację mają Ci twierdzący, że powodem tego jest osobista niechęć Stano za boiskowe poturbowanie funfla – http://www.poranny.pl/archiwum/art/5309478,thiago-cionek-po-zajsciu-z-niedzielanem-nie-jestem-bandyta,id,t.html

WomaszTolek

Niedzielana kojarze z tego, że miał okropnie żółte zęby. Niby grał cos przez chwile ale i tak najbardziej go będę ko0jarzyl zawsze z tego.

Franzischek

Jeszcze lepiej, gdyby to czytelnicy zbojkotowali wszystkie te artykuliki kpiące z Cionka. Nie czytajmy i nie komentujmy, wątpliwej zresztą jakości, relacji z Serie A oraz nie klikajmy w pełne błędów, wynikających z umysłowego lenistwa, podsumowania występów Polaków za granicą.
Czy coś nas ominie? Raczej nic ciekawego.
Mam wrażenie, że kolejne przekomarzanki tylko napędzają tę chorą krucjatę. Już chyba każdy wie, skąd naprawdę wynika takie traktowanie Cionka przez redaktora i bandę jego klakierów.
Obrona kolegi to jedno. Poza tym pan Stanowski uwielbia stawiać siebie w roli oświeciciela walczącego ze wszystkim, co powszechnie uznane i zrozumiałe. Widać, że go to kręci, że to typ człowieka, dla którego mieć zdanie inne od „reszty” jest ważniejsze niż mieć rację.
Tak jak poniżej już napisano. Cionek, Nawałka, Boniek i cała reszta decydentów mają głęboko w dupie przemyślenia Stanowskiego. Wspomniana krucjata nie ma żadnej mocy sprawczej, nie przynosi żadnych efektów, nie wywiera wpływu na decyzje selekcjonera.
Być może w tej chwili kontynuowana jest już tylko z powodu tzw. „klikalności”.
Tylko od nas, czytelników czy słuchaczy, zależy, jak długo jeszcze ta paranoja będzie trwała. Twój wpis, mimo zapewne dobrych intencji, jedynie wznieca ogień.

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

30443566_1650621274992924_2995731623011418112_n
22 kwietnia, 14:48
18.05.2016 KRAKOW TAURON ARENA UL. LEMA 7 ( POLAND ) SIATKOWKA MEZCZYZN ( MEN'S VOLLEYBALL ) XIV MEMORIAL HUBERTA JERZEGO WAGNERA 

MECZ POLSKA - BELGIA ( GAME POLAND - BELGIUM )

NZ MARCIN MOZDZONEK SYLWETKA 

FOTO MICHAL STANCZYK / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
20 kwietnia, 17:48