Inwigilacja środowiska kibicowskiego????

W czasach podsłuchów, Antoniego „Trotyla” Macierewicza i służb specjalnych podglądających nas przez komórki w naszych laptopach zasadne staje się pytanie o skalę inwigilacji polskiego środowiska kibicowskiego przez policję.

illuminati

 

Ostatnio niezwykle niepokojące sygnały docierają do nas z województwa zachodniopomorskiego, konkretnie ze szczecińskiej Pogoni oraz z drużyny Chemika. Drużyna Chemika pochodzi z niewielkiej miejscowości, której nazwy nie będę tu wspominał, gdyż sama w sobie jest dowodem policyjnej inwigilacji…

 

Przejdźmy do zdjęć ilustrujących omawiany problem:

 

pogoń szczecin police

 

chemik police

police

 

Czy widzicie już ogrom zagrożenia? Znana i niekochana przez kibiców policja zakamuflowała się silnie w środowisku kibicowskim Pogoni i Chemika! Drodzy kibice wymienionych klubów uważajcie! Nie pozwólcie, aby policyjne banery pojawiały się dłużej na Waszych stadionach! Nie bratajcie się również z tajnymi agentami udającymi kibiców, którzy wnoszą te flagi!

 

A może jest już za późno i mamy już w Zachodniopomorskim Policyjne Kluby Sportowe??

2
4
Zdjęcie profilowe WujaNieMaEunuchKochany WujaNieMaEunuchKochany

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Fidel

Swoją drogą zakładając że Pogoń gra w europejskich pucharach i kibice jadą na wyjazd to transparent musiałby wprowadzić gospodarzy w lekką konsternację.

wpDiscuz