Frekwencja(?!??!?!)w ekstraklapie.

 

W najgorszej, najsłabszej lidze nowożytnej Europy, frekwencja przyprawia o mdłości klubowych księgowych i uśmiechy politowania innych lig europejskich. Oczywiście jakiś Janusz jeden, drugi, się wyrwie i będzie bredź iż na Wyspach Owczych, Luksemburgu, Danii, Estonii czy innym Gibraltarze jest „gorzej” . No jest, ale RP to 40 milionów obywateli!

Ostatnia ligowa ekstraklapowa kolejka.
Zabrze niespełna 23 tysiące widowni.
Kielce około 15 tysięcy, i to mecz niemal na szczycie.
Poznań niewiele ponad 14 tysięcy- w tym przypadku ta frekwencyjna to porażka. Mają tego świadomość „właściciele” Rutki z borów nadnoteckich, i szybko zareagowali Na ostatni mecz jesieni jazda z biletami za zeta i takie tam rodzinne kibicowanie z klasą, ale bez kasy!
Wrocek, wielkie Derby Dolnośląskie – no CÓŚ około 10 tysięcy :))
W Krakowie na Pasach 5 i pół tysiąca !
W Gdyni nieco ponad pięć tysięcy!
No i truskawka na „torcie” frekwencji ekstraklapy! Szczecin, Dupcia Pomorkowa — UWAGA TO NIE ŻART TO FAKT !– 1611 !!!!!!!  Osobników na obiekcie.
Złośliwi, a może dobrze poinformowani, twierdzą że to zliczenie/policzenie, wszystkich którzy w tym czasie przebywali na obiekcie przy Twardowskiego. Czyli piłkarze, rezerwowi, trenerzy, media, obłsuga, stewardzi, ochrona, pracownicy od cateringu,chłopcy od podawania piłek :)) Samych kibiców, tych którzy kupili bilety to około 500+ :))
No jeszcze kolejka nie zakończona, ale w Niecieczy szczyt frekwencji to coś około 4500 luda na trybunach.

Ej wy klubiki ekstraklapy, po uj wy gracie jak wy kibiców w dupie macie ????

ps. Janusze, milczcie w temacie gdyż jesteście potrzebni jedynie po to aby kupować bilety, koszulki, szaliki ewentualnie drzeć ryja, cała reszta szefom/właścicielom  ekstraklapy wisi kalafiorem!

 

0
6
Zdjęcie profilowe Ted Ted

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz