Europa FC – Legia Warszawa. Kibice meczu nie zobaczą

Legia Warszawa rozpoczyna zmagania w eliminacjach do Ligi Europy. Cel jest jasny – awans do fazy grupowej. Najpierw trzeba poradzić sobie w Gibraltarze z Europa FC. Kibice nie obejrzą transmisji w TV, a legioniści nie mogą zlekceważyć rywala.

Faworytem spotkania jest Legia Warszawa, ale w klubie zdają sobie sprawę, że w europejskich pucharach nie do takich niespodzianek i kompromitacji już dochodziło. Dlatego piłkarze mają podejść do meczu maksymalnie skoncentrowani, aby przywieźć jak najlepszy rezultat, a rewanż w Warszawie był już tylko formalnością.

–  Doświadczenie z poprzednich sezonów nas uczy i wystarczy, żeby utrzymać naszą czujność. Mamy świadomość, że nie wystarczy być faworytem tylko na papierze. Swoją wyższość należy pokazać na boisku i na tym będzie nam najbardziej zależało – powiedział trener Aleksandar Vuković.

Niestety kibice nie obejrzą meczu Europa FC – Legia Warszawa na żywo. Transmisja w TV, ani online nie będzie dostępna w Polsce. Pozostaje więc śledzić tylko relację live (TUTAJ) i liczyć, że w internecie pojawi się stream z meczu Europa – Legia.

Początek spotkania w czwartek o godzinie 20:30.

1
0
Zdjęcie profilowe 11Jankes11 11Jankes11

KOMENTARZE ()